Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten prologue demek eksiklik demektir de diyebiliriz bi bakıma.O yüzden böyle şeylere fazla takmamak lazım.Bak kazu ne demiş hasarda gelecek.Oyun her geçen gün kendi gözlerimizin önünde geliştiriliyor.Daha ne istiyorsunuz ki.Ha oyun gt5 full oyun olsa böyle eksiklikler olsa tamam haklısınız diyecem de öyle de değil.Sadece geliştirme aşmasında olan bitmemiş bir oyundan söz ediyoruz burda.Eksiklikleri çok doğal bir şekilde olacaktır.
  • Bu oyun derken Prologue ne kadar satmış? 1 milyon.

Kaç PS3 sahibi var? 11 milyon.

Kaç tane araba yarışı var PS3'te? 1-2 tane

İnsanların başka alternatifi var mı? Yok..

GT kesinlikle çok büyük bir marka ve yılların getirdiği piyasadaki marka değerini iyi kullanıyor. Ben, GT kötü oyun kimse almasın demiyorum ki. Eksilerinden bahsediyorum. Friend list olmadan, arkadaşlarımla oynayamadan da bu eksileri söylerim, söylemeyede devam ederim. Hasar, zaman cezası ayrı bir olay zaten, bahsetmiyorum bile. Ben GT'nin eksilerini örtbas edenlere ithafen söylüyorum eleştirilerimi. Tam sürümde elbet düzeltirler şeklinde bende içimde umut besliyorum ayrıca.

@Sony_55

Oyunun kesinlikle eksileri olacaktır, demo bir oyuna göre konuşuyoruz sonuçta ama burada bu eksilerden bahsetmeyen, bahsetmek istemeyenler mevcut ben onlara söylüyorum. Bu arada senin PS3 ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgod -- 16 Nisan 2008; 14:44:52 >

• 3 ay üzerine dün geldi.
  • 40 GB'lık mı?
  • yahu biz farklı bişey mi söylüyoruz ki. biz de dertliyiz friend list olmamasından, sürekli çarpan ezik oyuncu takımından. koca konuda kötü yanları söyleyen tek senmişsin gibi konuşuyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

Düşük süratte çarptığın zaman birşey olmuyor evet, ama viraj içinde diğer aracı destek alarak geçmeye çalıştığında saçma bir zaman cezası yerine aracın hasar görüyor. Zaman cezası = aspirin tedavisi

Ayrıca birden vites küçülttüğümüzde aracın motoruna nasıl zarar geldiğini bilirsin

Birden vites küçültmek derken motor freninden mi bahsediyorsun. ?
  • Arkadaşlar online da araçlar oyuncak gibi ışınlanıyor gibi oluyor sürerken sizdede öylemi?
  • oyunu bugun aldım , yarin birkaç ss koyarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

oyunu bugun aldım , yarin birkaç ss koyarım

Hayirli olsun. Nerden ve kaça aldın? Sendit'i iptal ettin sende benim gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

2 mesajdan biri tartışma şuraya bakıp bir şeyler öğrenmek çok zor

TCP: 80,443,5223
    UDP: 3478, 3479, 3658, 10070, 50100

online da sorun yaşayanların bu portları açması lazımmış trgamer da öyle yazıyor

Ben açtım daha kötü oldu.Daha hiç girmiyor online a...

ben bilmem yani incelemede öyle yazmış ama şunu yap istersen: modemin firewall unu kapat bazen engelliyor çünkü

örneğin philips modemimle ut3 oynayamıyordum online olarak firewall u kapadım sonra sorunsuz bir şekilde bağlandı;ancak hali hazırda bir anti virüs ve de spyware programının bulunması şart yine de bir de virüs girmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pitrat -- 16 Nisan 2008; 18:45:20 >

• quote:

Bu oyun derken Prologue ne kadar satmış? 1 milyon.

Kaç PS3 sahibi var? 11 milyon.

Kaç tane araba yarışı var PS3'te? 1-2 tane

İnsanların başka alternatifi var mı? Yok..

GT kesinlikle çok büyük bir marka ve yılların getirdiği piyasadaki marka değerini iyi kullanıyor. Ben, GT kötü oyun kimse almasın demiyorum ki. Eksilerinden bahsediyorum. Friend list olmadan, arkadaşlarımla oynayamadan da bu eksileri söylerim, söylemeyede devam ederim. Hasar, zaman cezası ayrı bir olay zaten, bahsetmiyorum bile. Ben GT'nin eksilerini örtbas edenlere ithafen söylüyorum eleştirilerimi. Tam sürümde elbet düzeltirler şeklinde bende içimde umut besliyorum ayrıca.

@Sony_55

Oyunun kesinlikle eksileri olacaktır, demo bir oyuna göre konuşuyoruz sonuçta ama burada bu eksilerden bahsetmeyen, bahsetmek istemeyenler mevcut ben onlara söylüyorum. Bu arada senin PS3 ne oldu?

sadece avrupa da 1 milyon ön sipariş almıştı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Mtkp,
    Evet ondan bahsediyorum.

pitrat,
    O biraz efsane heralde. 1.03 milyon satmış totalde.
  • ben daha önceden update yapmıştım.

dün yine update istedi.

bir daha mı update yayınlandı spec II'den sonra?
  • S event'ına geçtim. Ama bir türlü yarış kazanamıyorum. Şu an elimdeki en iyi arabalar Ford GT, Ferrai f430, Nissan GTR.

Acaba bu arabalar mı yetersiz kalıyor? Yoksa tuning menüsünde yapmam gereken önemli bir ayar mı var?
  • quote:

40 GB'lık mı?

hayır 60 GB ve sıfır eskısınden daha parlak goz kamastırıyo
  • beyler, 2 kişilik modda ekranı üst üste değilde yan yana yabaliyiyomuyuz?
    üst üste olunca arabalar çok küüçük görünüyo ve tampon hiç görünmüyo resmen
    bide şu ekrandaki bilgileri kaldırabilsek..ben temiz ekran istiyorum

ve en önemliside şu; 1.kolu ayarladım ama 2.kol ayarını bulamadım..2 kişiyle oynarken 2.arkadaş oyunun ayarlarıyla oynamak zorunda kalıyo..

bunlardan 1 tanesinin bile çözümü varsa iyi olur..yoksa Prologue olmasına bağlayalım gitsin..

• quote:

Ayrıca birden vites küçülttüğümüzde aracın motoruna nasıl zarar geldiğini bilirsin

mantıksız ve desteksiz...
    günümüzde lüks spor arabalarına boşuna mı formula1 teknolojisine sahip şanzuman ve onu besleyecek motor tedarik ediyorlar.
    ayrıca eventlerde en uzun yarışlar 5-10 turluk. lemansa katılmıyoruz haliyle 5 turda hangi motor yıpranacakmış 450.000 euroluk f40 yada gt40 lm'de?

bu oyunun başarısını manipüle etek için bahaneler bulmaya gerek yok. hasar yokmuş şu yokmuş. hasar gelecek işte.geldikten sonra ne kalacak geriye.
    oldu olası kader şans tali olaylarıda koysunlar isterseniz oyuna. mesela yarışın henüz startında aracın bozulsun. daha 10 metre gidemeden yarış sona ersin falan.

• az önce mahvoldum , moralim sıfır , oyunu aldım ama ntsc 20gb ps3 ve sd tv yle ' you cannot play this game at the current video output setting ( 80028F10 ) hatası , sanırım çaresi yok ama ben yinede yazmak istedim belki çaresini bilen bir arkadaş olurda bana yardımı dokunabilsin diye , arkadaşlar oyun oyunu ntsc-j de oynayanınız varmı ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: garamalli

az önce mahvoldum , moralim sıfır , oyunu aldım ama ntsc 20gb ps3 ve sd tv yle ' you cannot play this game at the current video output setting ( 80028F10 ) hatası , sanırım çaresi yok ama ben yinede yazmak istedim belki çaresini bilen bir arkadaş olurda bana yardımı dokunabilsin diye , arkadaşlar oyun oyunu ntsc-j de oynayanınız varmı ??

Benim ki ntsc-j. Ama 60 gb lık.

Senin sorunun ntsc-j olmasından değil de, sanki video çıkış ayarlarından ve tv den gibi.
  • peki bu sorun oyunun ntsc-u versiyonunu alırsam giderilirmi ??
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.