Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hknf8 , laf kalabalığı yaparak konuyu kirletiyorsun. Adminlerimizden ricam, hknf8 'i 8 gün uzaklaştırın.
  • senditten spariş verip bekleyen varmı ? geçen hafta çarşamba verdik sparişi hala beklemede.

sendite burdan
  • GT5 prologue a yeni update geldi..
    1-Bazı araçların iç ve dış ziaynındaki pürüzler giderildi.
    2-F2007 nin LCD ekranına göstergeler yerleştirildi.
    3-Online da para ve performans puanları yükseltildi(Sabah Sabah 150bini kaptımda)
    4-VEEE Artık PSN nizi nerden aldıysanız oranın kısaltması yazıyor yarışırken nikinizin yanında.+Online rankingtede ülkenizin bayrağı var..Ben yeni Türkiye hesabı aldım Türk bayrağını dalgalandırıyorum şu an rankingte.
    5-High speed ringte Diagram metresi düzeltildi.
    6-ONline yarışlarda tüm arabalar arasında denge sağlandı.
    7-Online yarışlarda rakiplerinizin blur görünümü düzeltildi.
    8-Driving Force GT direksiyonu için Tune During in Race ayarı geldi bu ayarla yarışırken TCS ASM ABS ön arka Fren dağılımı,+ çekişli araçlarda yük dağılımı gibi sistemleri ayarlayabiliyorsunuz.
    Friend list yok hala

Dikkat update le birlikte ayarlamış olduğunuz kontroller ve ranking sistemi resetleniyor.
  • bu oyun sadece ps3 içinmi bilgisayarda oynanmıyormu..???
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

senditten spariş verip bekleyen varmı ? geçen hafta çarşamba verdik sparişi hala beklemede.

sendite burdan

ayın 5 inde verdim zaten sende biliyon Sinan abiyle konuşmuşsundur.daha shiped olmadı.aten oyun Temporarily out of Stock olarak görünüyor.Daha bekliyeceğiz anlıyacağın.Hakkaten sendit e
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkan_kolay

bu oyun sadece ps3 içinmi bilgisayarda oynanmıyormu..???

Sistem gereksinimleri açıklandı.

2xquattro turbo supercharger işlemci..15437 ram F2007 ekran kartı, 50gb hard disk alanı ile gt5 prologue u 30 fpsde oynayabilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hothor

quote:

senditten spariş verip bekleyen varmı ? geçen hafta çarşamba verdik sparişi hala beklemede.

sendite burdan

ayın 5 inde verdim zaten sende biliyon Sinan abiyle konuşmuşsundur.daha shiped olmadı.aten oyun Temporarily out of Stock olarak görünüyor.Daha bekliyeceğiz anlıyacağın.Hakkaten sendit e

Yahu sendit le ne alakası var konu senle alakalı erkenden verseydin ön siparişini şimdi beklemezdin ...Oyun çok satıyor Sendit napsın
  • quote:

quote:

sendite burdan

iptal etsek paramızı geri verirler mi :?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonybox

quote:

Orjinalden alıntı: volkan_kolay

bu oyun sadece ps3 içinmi bilgisayarda oynanmıyormu..???

Sistem gereksinimleri açıklandı.

2xquattro turbo supercharger işlemci..15437 ram F2007 ekran kartı, 50gb hard disk alanı ile gt5 prologue u 30 fpsde oynayabilirsiniz..

adam gibi soru sormuş adam gibi cvp ver herkes herşeyi bilmek zorunda değil..

bu arada böle bi haber gördüm merlininkazanında 15 nisan şakası fln değil demi bu da

http://www.merlininkazani.net/news_screen.asp?NID=15231

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepe Kontes -- 15 Nisan 2008; 13:28:26 >
  • quote:

quote:

quote:

sendite burdan

iptal etsek paramızı geri verirler mi :?

Ön siparişlerde para çekilmiyor diye biliyorum göz at bakalım çekilmişmi çekilmişse paranı geri vereceklerini sanmıyorum..

@Joe Black Balık sezonu daha açılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonybox -- 15 Nisan 2008; 13:29:54 >
  • anlaşıldı sen adam gibi konuşmayı bilmiyosun neyse senn yaşında normal bu tür şeyler ilerde öğrenirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepe Kontes -- 15 Nisan 2008; 13:31:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: joe-black

anlaşıldı sen adam gibi konuşmayı bilmiyosun neyse senn yaşında normal bu tür şeyler ilerde öğrenirsin..

Çok ilerdesin biraz geri gel.

F2007 göstergeleri harika olmuş en ufak ayrıntı bile etkileşimli bizzat test ettim
  • ya şu update i yapınca options, kontroller falan resetleniyor ya çok sinir oluyorum bu duruma. Niye böyle yapmışlar ki bu işi !!
  • sony_55, benide ekle..hem fun club,hem oyun sahibiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: disorderpunk

Hile buldum :P

denedim harbiden oluyor ilginç doğrusu bakalım yeni update' den sonra da olacakmı
  • class A'yı bitirince verilen nissan infiniti'de dış dikizlerin aynasını koymamışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: eayder

class A'yı bitirince verilen nissan infiniti'de dış dikizlerin aynasını koymamışlar

o araç zaten consept
  • yeni update 1mbit bağlantı ile 20 dk sürdü
    bu arada trgamer da inceleme çıkmış oyunu merak edenler için faydalı olabilir http://www.trgamer.com/yazi.asp?id=2491
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonybox

GT5 prologue a yeni update geldi..
    1-Bazı araçların iç ve dış ziaynındaki pürüzler giderildi.
    2-F2007 nin LCD ekranına göstergeler yerleştirildi.
    3-Online da para ve performans puanları yükseltildi(Sabah Sabah 150bini kaptımda)
    4-VEEE Artık PSN nizi nerden aldıysanız oranın kısaltması yazıyor yarışırken nikinizin yanında.+Online rankingtede ülkenizin bayrağı var..Ben yeni Türkiye hesabı aldım Türk bayrağını dalgalandırıyorum şu an rankingte.
    5-High speed ringte Diagram metresi düzeltildi.
    6-ONline yarışlarda tüm arabalar arasında denge sağlandı.
    7-Online yarışlarda rakiplerinizin blur görünümü düzeltildi.
    8-Driving Force GT direksiyonu için Tune During in Race ayarı geldi bu ayarla yarışırken TCS ASM ABS ön arka Fren dağılımı,+ çekişli araçlarda yük dağılımı gibi sistemleri ayarlayabiliyorsunuz.
    Friend list yok hala

Dikkat update le birlikte ayarlamış olduğunuz kontroller ve ranking sistemi resetleniyor.

japon versiyonda Türk bayrağı görünmüyor
    drift' teki hile olayı da düzeltilmiş, sanırım ranking listeleri bu yüzden silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_tirmas -- 15 Nisan 2008; 18:54:40 >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.