Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A da japon eventler için 1 araba alacam Honda NSX type-r mi alayım Evo Xmi? Evo X iyi yol tutuyor ama NSX inde kokpitine direksiyonuna bittim üstelik NSX daha hafif...Ama Evo aşkı da var bende.. bana ban

@Umutcan üçgene bas.
  • arkadaşlar.gt5 p aldıktan sonra bu oyunun tam sürümü çıkınca ne olacak? ona da mı para vereceğiz? yoksa yaması ücretsiz mi olacak? bir de tam sürüm ile p nin ne farkı olur acaba? en son ve en cahilce sorumu soruyorum.bu oyunda sadece arabaları mı yarıştırıyoruz? yoksa başka amaçlar/hedefler var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55
    Turnuva time trial üzerinden saniye yarışı yapacağız.En iyi dereceyi yapan 1. olacak.Bu kadar basit.Bunda anlaşılmayacak bir şey yok

Tamamdır SONY açıklama için tşklr.tek bu oyun için PS3 alıcam ama biraz daha ilerde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gameman

quote:

Turnuva time trial üzerinden saniye yarışı yapacağız.En iyi dereceyi yapan 1. olacak.Bu kadar basit.Bunda anlaşılmayacak bir şey yok

Tamamdır SONY açıklama için tşklr.tek bu oyun için PS3 alıcam ama biraz daha ilerde..

Şimdi imzana baktım bir g25 gördüm.Bilmiyorum artık ama bende g25 olsa hiç beklemem yarın gider bir tane ps3 ve gt5p alırdım...

• quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

Beyond the Apex belgeseleni youtube den izledim şimdi , o eksiğide kapatmış olduk.Teşekkürler Sony kutusu

youtube'de sadece fragmanlarını gördüm, linkini verir misin?
  • samsung 102 cm 550cd/m 10 000:1 2.899 a iyi mi fiyatı enplus ın dergisinde gördüm.
  • ALDIM ALDIM hayatımın arabasını aldım VİPERımı aldım sonunda yok böyle bi motor sesi yaw bağlayın ses sistemine verin gazı kükrüyor araba resmen

• yaa bi aparat arıyorum bi bulamadım.Ses almak içinde tüplü tv nin hapörlerini kullanıyorum yok böyle bir şey yaaaa55 ekran tv yi yere koyup onun hapörlerinden ses alıyorum.
  • Arkadaşlar turnuva ne zaman başlıyor? Ben de bugün oyunu aldım. Daha önce hep NFS oynamış biri olarak oyun hoşuma gitti. Yalnız burda araba geçmek çok zor. Active Steeringi kapıyorum ya da mild yapıyorum. Araba dönmüyor. Direksiyon yok bende. Gamepadle oynuyorum. Active Steeringi açınca fiziki kuralları mı çiğniyoruz yoksa direksiyonsuz oynayanlar da bu özelliği açmak şart gibi geliyor. Araba geçmek çok zor. Bir de araba virajlarda falan hiç kıçını atmıyor. Traction kontrolü düşürürsek kıçını atar mı? Bir de ben oynarken kontrastı full açıyorum. Kapkara görünüyor yoksa arabalar? Bunu aşmanın bir yolu var mı? 10:000'e 1 kontrastlı plazma ile oynuyorum. Son sorum da şu bu arabaların kapı çerçevelerinin orası falan böyle bembeyaz gözüküyor? Neden oluyor bu? Kim ne derse desin çok güzel bir oyun. En son NFS Porsche Unlead oynarken bu keyfi almıştım:) Sorularımı biri cevaplarsa müteşekkir olurum. Bu arada psn nickim sabriaga.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabriaga -- 13 Nisan 2008; 1:06:31 >

• Turnuva başlar yakında.Onun dışında driving yardımlarından hepsini kapatın ben de game padi ile oynuyorum hepsi kapalı böylelikle kıç kaymasınıda sağlayabilirsiniz. NFS den direk bu oyuna geçtiyseniz zorlanmanız doğal oyun tam anlamıyla bi simulasyon olduğu için biraz sabırlı ve sakin oynamak gerekiyor

Karanlık yerlere çözüm için OPTİONS/HARDWARE/VİDEO sekmesinden BRİGHTNESS ayarını yükseltebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sabriaga

Arkadaşlar turnuva ne zaman başlıyor? Ben de bugün oyunu aldım. Daha önce hep NFS oynamış biri olarak oyun hoşuma gitti. Yalnız burda araba geçmek çok zor. Active Steeringi kapıyorum ya da mild yapıyorum. Araba dönmüyor. Direksiyon yok bende. Gamepadle oynuyorum. Active Steeringi açınca fiziki kuralları mı çiğniyoruz yoksa direksiyonsuz oynayanlar da bu özelliği açmak şart gibi geliyor. Araba geçmek çok zor. Bir de araba virajlarda falan hiç kıçını atmıyor. Traction kontrolü düşürürsek kıçını atar mı? Bir de ben oynarken kontrastı full açıyorum. Kapkara görünüyor yoksa arabalar? Bunu aşmanın bir yolu var mı? 10:000'e 1 kontrastlı plazma ile oynuyorum. Son sorum da şu bu arabaların kapı çerçevelerinin orası falan böyle bembeyaz gözüküyor? Neden oluyor bu? Kim ne derse desin çok güzel bir oyun. En son NFS Porsche Unlead oynarken bu keyfi almıştım:) Sorularımı biri cevaplarsa müteşekkir olurum. Bu arada psn nickim sabriaga.

ps3 ün ayarlarında fullrgb diye bir ayar var. onu bi oyna.

• Arkadaşlar şu oyunun demosunu bir türlü indiremedim yardımcı olun japan account'ta demo indirilmiyor sadece oyunun paralı full sürümü var
  • quote:

Orjinalden alıntı: THX

Arkadaşlar şu oyunun demosunu bir türlü indiremedim yardımcı olun japan account'ta demo indirilmiyor sadece oyunun paralı full sürümü var

Demo kaldırılalı çok oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: THX

Arkadaşlar şu oyunun demosunu bir türlü indiremedim yardımcı olun japan account'ta demo indirilmiyor sadece oyunun paralı full sürümü var

PS3 Proxy yöntemi ile yükleyebilirsin. Bilmiyorsan link aşağıda:

http://forum.donanimhaber.com/m_16348367/tm.htm
  • Arkadaslar oyunu ''Playstation Store'' dan alsam bi sorun olurmu ??? (kargo beklemektense)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gameman

arkadaşlar şimdi benim anlamadığım bir nokta var.bu turnuva nasıl düzenlenecek, online mod a private room seçeneği gelince mi ?

online oynayan arkadaşlar oyunda lag durumu nasıl ?
    teşekkürler.

1. belli zaten ben 2. ve 3.' yü merak ediyorum
    bence turnuva için ayrı bir konu açımak daha iyi olur çünkü oyun hakkında bilgi almak isteyenler için iyi olmaz. interneti olmayan arkadaşlar yaptığı zamanın fotoğrafını çekebilirse gönderir, ranking listesinde ilk 100' e girenler görünüyor zaten ama fazla kullanılan arabalarla listeye girmek kolay değil, giremeyenler de foto gönderebilir, yanlız japon ve avrupa ranking listesi ayrı olacak sanırım

• Japonozan ve berhansoylu
    İkinize de çok teşekkür ederim. Özellikle full rgb yi limited yaptıktan sonra kontrast acaip açıldı. Neymiş bu full rgb anlamadım:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: skull_lord

Arkadaslar oyunu ''Playstation Store'' dan alıcam bi sorun olurmu ???(kargo beklemektense) sorun derken oyunda arada takılma vb.. (harddiskden okunduğu için)? yani disk den alıcağım performansı aynı şekilde alabilirmiyim bazı demolarda bu sorunlar oluyor çünkü

arkadaslar sordugum soruya cevap verirseniz çok mutlu olucam.

psn den alan varmı ????
  • kartı kabul ettırebılırsen ordan al tabıı kargodan ıyıdır
  • bu arabaya doyum olmuyor Aston Martin DB9 drift videom

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.