Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sayeniz de geçtim bronz kupa ile ama olsun geçtim ya sağolasınız.direksiyonum da var G27 ama alışamadım hiç

bence direksiyon ile mutlaka pratik yapmaya başlayın.İlk 1-2 hafta zor geçse de daha sonra alışıyorsunuz.Bende bende dfgt var.G27 öyle boş boş bırakılır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RotasiZ_DogaN

Selamın Aleyküm cümleten . Adım Doğan , 16 yaşındayım GT nin hastasıyım en sonunda PS3 aldım ve ilk aldığım oyun bu oldu . Yaklaşık 7-8 yıl önce PS 1 'im de oynamıştım ilk oyununu ve hasta olmuştum son oyununa da kavuştum Allaha çok şükür :) . Yazı büyük ihtimalle bu oyun başında geçiricem . Bazı sormak istediğim sorular var :) :

1. 2-3 gündür oynuyorum 12. seviyeye geldim bana çok hızlı ilerlemişim gibi geldi sadece a-spec oynadım sizdede böylemi ( oyun biraz kolay gibi ? ( tabi şuan için :D ))
    2. Online oynuyosunuzdur herhalde ID niz nedir ?
    3. Bu seviye ve ilerisi için bi tavsiyeniz var mı ?
    4. Bazı yarışlar çok zevksiz geçiyor bayağı fark atıyorum bunun için ne yapmam lazım her seferinde farklı araç mı almalıyım ?

Herkese iyi forumlar , şimdiden teşekkürler .

aleyküm selam kardeşim aramıza hosgeldin oncelikle.sorularına kısa cevap vereyim.
    1. oyun baslarda kolaymıs gıbı gelıyor ama zamanla zorlasak bunu sende anlayacaksın.b-spec moduda var onuda oynayabılırsın.
    2. benim online id im onertr ekleyebilirsin.arac ihityacın olursa yardımcı olurum.
    3. 2.el bolumunde cıkacak olan aracları takıp et guzel ısını gorecek uygun fıyata araclar cıkacaktır mutlaka.ozel etkınlıkler altında olan bolumu oyna ordadan ıyı para ve puan kazanrsın.
    4. oyunun baslarında boyle oluyor zamanlar zorlasacak bazı bolumler baya kasacaksın.

• Arkdaşlar bu gt otoda yıkama yağ değişimi motoru yenileyen yerler falan var. Birde gövde esnemezliği gibi birşey vardı. Bunları biri bana açıklayabilirimi. Yaptırmazsam sorun olurmu. Yani gereklimi bu şeyler. Aracın performansına etkisi olmuyorsa yaptımayacağım. Özellikle gövde esnemezliği çok pahalı olduğu için hiç yaptırmadım. Ama performansı düşürüyorsa diye kararsız kaldım. Ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

quote:

Selamın Aleyküm cümleten . Adım Doğan , 16 yaşındayım GT nin hastasıyım en sonunda PS3 aldım ve ilk aldığım oyun bu oldu . Yaklaşık 7-8 yıl önce PS 1 'im de oynamıştım ilk oyununu ve hasta olmuştum son oyununa da kavuştum Allaha çok şükür :) . Yazı büyük ihtimalle bu oyun başında geçiricem . Bazı sormak istediğim sorular var :) :

1. 2-3 gündür oynuyorum 12. seviyeye geldim bana çok hızlı ilerlemişim gibi geldi sadece a-spec oynadım sizdede böylemi ( oyun biraz kolay gibi ? ( tabi şuan için :D ))
    2. Online oynuyosunuzdur herhalde ID niz nedir ?
    3. Bu seviye ve ilerisi için bi tavsiyeniz var mı ?
    4. Bazı yarışlar çok zevksiz geçiyor bayağı fark atıyorum bunun için ne yapmam lazım her seferinde farklı araç mı almalıyım ?

Herkese iyi forumlar , şimdiden teşekkürler .

aleyküm selam kardeşim aramıza hosgeldin oncelikle.sorularına kısa cevap vereyim.
    1. oyun baslarda kolaymıs gıbı gelıyor ama zamanla zorlasak bunu sende anlayacaksın.b-spec moduda var onuda oynayabılırsın.
    2. benim online id im onertr ekleyebilirsin.arac ihityacın olursa yardımcı olurum.
    3. 2.el bolumunde cıkacak olan aracları takıp et guzel ısını gorecek uygun fıyata araclar cıkacaktır mutlaka.ozel etkınlıkler altında olan bolumu oyna ordadan ıyı para ve puan kazanrsın.
    4. oyunun baslarında boyle oluyor zamanlar zorlasacak bazı bolumler baya kasacaksın.

Cevaplar için teşekkür ederim , en kısa zamanda eklemeye çalışacağım :) . Aklıma bir soru daha takıldı bu sağdan dümenli araçları soldan dümenli yapamıyo muyuz ?

• sagdan direksiyonlu veya soldan direksiyonlu araçların maalesef değişmiyor.ozellıkle japon ve ingiliz arabalarda sıkıcı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eserci

Arkdaşlar bu gt otoda yıkama yağ değişimi motoru yenileyen yerler falan var. Birde gövde esnemezliği gibi birşey vardı. Bunları biri bana açıklayabilirimi. Yaptırmazsam sorun olurmu. Yani gereklimi bu şeyler. Aracın performansına etkisi olmuyorsa yaptımayacağım. Özellikle gövde esnemezliği çok pahalı olduğu için hiç yaptırmadım. Ama performansı düşürüyorsa diye kararsız kaldım. Ne yapmalıyım.

2.elden aldıgın arabanın yagını hemen degıstır zaten kullanırsan yag ısıgı yanıyor gostergede aracın.normal kullandıgın araclarında arada bir yagını degıstırmekte yarar var.en 4-5 pp oynuyor.govde esnemezlıgı uzun suren yarıslar ornegın 24 saatlık yarıslardan sonra yaptırmakta yarar var gıne 2.el aldıgın arabalardada kullanırsan daha ıyı olur.vıraj alma vs buyuk onemı var

• quote:

sagdan direksiyonlu veya soldan direksiyonlu araçların maalesef değişmiyor.ozellıkle japon ve ingiliz arabalarda sıkıcı oluyor.

O iş kötüymüş yav bi de dikkatimi bişey çekti dandik dandik japon arabaları premium olurken BMW nin M3 e36-e46 M5- e39 (ki oyunda var mı bilmiyorum sadece e46 M3 CSL ve M3 ü gördüm ) bu gibi namı olan araçların premium olmaması hadi onuda geçtim seslerinin gerçekleriyle alakası olmaması beni çok hayalkırıklığına uğrattı . bu arada tam olarak PSN ID : RotasiZ_Do6aN .
  • GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU]

sahsen bende bu kasayı cok severim.japon oyununda japon arabalarının fazla olması gayet normal nissan skyline nin onlarda degısık versiyonu premium veda standartta aynı arabaları var.tamamen lisans ile alakalıda olabilir bu olaylar.en son guncellemeden sonra motor seslerı nıspeten bıraz daha ıyılestı ozellıkle v10 ve v 12 motorlar gayet iyileşti

• Biraz ironik olmuş
  • quote:

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU]

sahsen bende bu kasayı cok severim.japon oyununda japon arabalarının fazla olması gayet normal nissan skyline nin onlarda degısık versiyonu premium veda standartta aynı arabaları var.tamamen lisans ile alakalıda olabilir bu olaylar.en son guncellemeden sonra motor seslerı nıspeten bıraz daha ıyılestı ozellıkle v10 ve v 12 motorlar gayet iyileşti

peki bu araç standart olarak var mı bir de e39 ?

• malesef yok olan bmw modellerını yazıyorum.

S BMW 120d ’04
    S BMW 120i ’04
    P BMW 135i Coupe ’07
    S BMW 320i Touring Car ’03
    S BMW 330i ’05
    S BMW 2002 Turbo ’73
    P BMW Concept 1 Series tii ’07
    S BMW M3 ’04
    P BMW M3 Coupe ’07
    S BMW M3 CSL ’03
    S BMW M3 GTR ’03
    S BMW M3 GTR Race Car ’01
    S BMW M5 ’05
    P BMW M5 ’08
    S BMW McLaren F1 GTR Race Car ’97
    S BMW M Coupe ’98
    S BMW V12 LMR Race Car ’99
    P/S BMW Z4 ’03
    P BMW Z4 M Coupe ’08
  • quote:

malesef yok olan bmw modellerını yazıyorum.

S BMW 120d ’04
    S BMW 120i ’04
    P BMW 135i Coupe ’07
    S BMW 320i Touring Car ’03
    S BMW 330i ’05
    S BMW 2002 Turbo ’73
    P BMW Concept 1 Series tii ’07
    S BMW M3 ’04
    P BMW M3 Coupe ’07
    S BMW M3 CSL ’03
    S BMW M3 GTR ’03
    S BMW M3 GTR Race Car ’01
    S BMW M5 ’05
    P BMW M5 ’08
    S BMW McLaren F1 GTR Race Car ’97
    S BMW M Coupe ’98
    S BMW V12 LMR Race Car ’99
    P/S BMW Z4 ’03
    P BMW Z4 M Coupe ’08

En azından e46 varmış . Teşekkürler . Ama açıkçası forza 4 daha iyi gibi geliyo bana oynamadım ama bütün araçlarının premium olduğunu duymuştum burda olmayan çoğu BMW orda var . GT niye böyle bişey yapıyo ?

• Ben oyle dusunmuyorum forza da cesıt var ama gt5 tekı premium arabların yanına bile yaklasamaz
  • 2 tane e60 kasa m5 var. Bence standart m5 yerine yine standartta olsa e36 m3 çok güzel olurdu. Birçok arabada bu durum söz konusu. Neden böyle yapmışlar anlamış değilim.
  • [-ShaD-] Dediğim gibi önceden hiç forza oynamadım sadece videolardan izlediklerimle söyledim , zaten forza 4 iyi deseydim gider xbox alıp oynardım ama GT5 daha iyi tabiki en azından sloganı yeter :) . Fakat şu namı olan araçların yerine dandik japon araçları konması hiç olmamış sanki kasti yapılan bişey .
  • quote:

[-ShaD-] Dediğim gibi önceden hiç forza oynamadım sadece videolardan izlediklerimle söyledim , zaten forza 4 iyi deseydim gider xbox alıp oynardım ama GT5 daha iyi tabiki en azından sloganı yeter :) . Fakat şu namı olan araçların yerine dandik japon araçları konması hiç olmamış sanki kasti yapılan bişey .

Adamlarin Nissan la anlasmasi var tabiki Nissan agirlikli olacak. Ayrica begenmedigini soyleyebilirsin ancak araclara hakaret edemezsin. Benim gozumde de japon araclari bir numara olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

quote:

[-ShaD-] Dediğim gibi önceden hiç forza oynamadım sadece videolardan izlediklerimle söyledim , zaten forza 4 iyi deseydim gider xbox alıp oynardım ama GT5 daha iyi tabiki en azından sloganı yeter :) . Fakat şu namı olan araçların yerine dandik japon araçları konması hiç olmamış sanki kasti yapılan bişey .

Adamlarin Nissan la anlasmasi var tabiki Nissan agirlikli olacak. Ayrica begenmedigini soyleyebilirsin ancak araclara hakaret edemezsin. Benim gozumde de japon araclari bir numara olabilir.

Oradaki dandik dediğim sadece ilk seviye yarışlarında karşımıza çıkan modellemeleri pek öne çıkmayan sadece ilk seviyeleri geçelim bizimle yarışsınlar diye yapılmış, ( kendi adıma) adını markasını duymuşumdur elbet fakat modelini ilk kez duyduğum ve ilk kez gördüğüm araçları kastettim belki gerçekte coupé si v.s çok da hoşuma gidecek bi araçtır orasını bilemem sadece oyun için konuştum ( emeğe saygı gel sen modelle o zaman deselerde modelleyemem hiç yoktan iyidir ellerine sağlık ) . Fakat o kadar araç yapmışsınız da bi e36 ' yı mı çok gördünüz ? de diyorum .Saygılar .

• quote:

quote:

quote:

Oradaki dandik dediğim sadece ilk seviye yarışlarında karşımıza çıkan modellemeleri pek öne çıkmayan sadece ilk seviyeleri geçelim bizimle yarışsınlar diye yapılmış, ( kendi adıma) adını markasını duymuşumdur elbet fakat modelini ilk kez duyduğum ve ilk kez gördüğüm araçları kastettim belki gerçekte coupé si v.s çok da hoşuma gidecek bi araçtır orasını bilemem sadece oyun için konuştum ( emeğe saygı gel sen modelle o zaman deselerde modelleyemem hiç yoktan iyidir ellerine sağlık ) . Fakat o kadar araç yapmışsınız da bi e36 ' yı mı çok gördünüz ? de diyorum .Saygılar .

Bmw eksikligini bende cok hissediyorum, gt6 da daha bol cesit premium gorecegimize eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk8ata -- 20 Haziran 2012; 18:21:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bmw eksikligini bende cok hissediyorum, gt6 da daha bol cesit premium gotcegimize eminim

İnşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Orijinalden alıntı: Gökberk88

Yav bu lancer neymiş ya her virajda takla atıyor
    ----------------------------

Bunuda paylaşayım dedim

Bu nasıl oldu ???

hocam o honda hangisi paylaşıma açarmısın kullanayım

ikinci elde bulursun şansın varsa bu ara makinamı sattığım için maalesef

• 
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.