Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16151616161716181619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fikret sorma allah seni inandırsın dururken su fışkırıyor vücudumdan sanki banyodan çıkmış gibiyim
    nefes zor alıyorum allahtan vantilatörüm var masamda çok iyi
  • arkadaşlar bu sezonluk etkinliklerde ki FR Challange da nasıl bir ayar yapmak gerek ve hangi araba ile ilk 2 yarışı kazandım ama son 3ü kazanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

arkadaşlar bu sezonluk etkinliklerde ki FR Challange da nasıl bir ayar yapmak gerek ve hangi araba ile ilk 2 yarışı kazandım ama son 3ü kazanamıyorum.

selam hakan nissan SILVİA K's AERO (S14)'96 450 PP ile geçtim abs hariç herşey kapalı yap diğerleri yavaşlatıyor aracı bide bunla dene istersen dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

quote:

arkadaşlar bu sezonluk etkinliklerde ki FR Challange da nasıl bir ayar yapmak gerek ve hangi araba ile ilk 2 yarışı kazandım ama son 3ü kazanamıyorum.

selam hakan nissan SILVİA K's AERO (S14)'96 450 PP ile geçtim abs hariç herşey kapalı yap diğerleri yavaşlatıyor aracı bide bunla dene istersen dostum

geçtim şimdi hocam autumn ringi Bmw M3 le sadece şanzıman ayarını 220 ye çektim rahatça geçti diğerlerini de nissanla geçeyim sağolasın
  • quote:

geçtim şimdi hocam autumn ringi Bmw M3 le sadece şanzıman ayarını 220 ye çektim rahatça geçti diğerlerini de nissanla geçeyim sağolasın

ben de hepsini Bmw-M3 ile geçtim 10 numara araç
  • s.a. arkadaşlar bu oyuna yeni başladım
    elinde fazla araba olan varsa iyisinden yardımlarınıza açığım sevgiler saygılar...

psn:uykucuboga
  • GT ACADEMY in 8.turunda ki son zaman yarışını geçemiyorum bir türlü arkadaşıma PSN hesapımı ve şifremi versem benim kullanıcı adımla geçebilir mi ?
  • quote:

GT ACADEMY in 8.turunda ki son zaman yarışını geçemiyorum bir türlü arkadaşıma PSN hesapımı ve şifremi versem benim kullanıcı adımla geçebilir mi ?

Geçebilir diye düşünüyorum.O bölüm biraz zor, tüm yardımlar kapalı olarak oynayın.
  • FR araçlara alışkın olmayan için çok zor bir yarış Gt academy'nin son yarışı (örnek ben )
    ben tüm yardımları kapatarak değilde dümenleme açık abs-1 ve çekiş kontrol 4 ile geçebildim derece olmadı ama geçtim
  • quote:

GT ACADEMY in 8.turunda ki son zaman yarışını geçemiyorum bir türlü arkadaşıma PSN hesapımı ve şifremi versem benim kullanıcı adımla geçebilir mi ?

Abs 1 ve Yol çizgisi açık kalsın diğerleri kapalı.

Pist düzlüğüne gelmeden önce bir viraj var henüz saniye başlamıyorken hani, o viraja yavaş gir, geniş al, iyice hız kazan, süre başlayana kadar.
    Virajlardan çıkarken pompalayarak gaz ver, atmasın arkasını.
    Yol çizgisi bazı virajlarda erken kırmızı bazı virajlarda geç kırmızı oluyor, 2-3 tur at, hangisine geç hangisini erken gireceğini anlarsın.

Gerçi sen bunları biliyorsundur, ama gaza geldim yazayım dedim.
  • Virajlarda gazı köklersiniz araç dağıtıyor arkasını pompalayın devamlı :)
  • Ancak vakit bulabildim ve az once gt akademiyi 40 altinla bitirdim. Benim zamanim 1:35,571

Sixaxis

Cekis kontrol: 2
    Etkin dumenleme kontrolu: guclu
    Abs:1

Diger yardimlar kapali

Gaz: x tusu
    Fren: kare tusu
    Vites: otomatik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne beceriksizim ya yok kaç defa denediysem yok geçemiyorum benim user ve şifreyle başkası oynasa sorun olur mu ?
  • quote:

ne beceriksizim ya yok kaç defa denediysem yok geçemiyorum benim user ve şifreyle başkası oynasa sorun olur mu ?

selam hakan kolla oynarken gaz fren çubuklarlamı oynuyorsun yada gazı x'e basıp mı yapıyorsun herşey kapalı x zor gidersin
  • quote:

ne beceriksizim ya yok kaç defa denediysem yok geçemiyorum benim user ve şifreyle başkası oynasa sorun olur mu ?

Benim yukaridaki bilgileri paylasmamin nedeni sixaxis ile oynayanlara fikir versin diye. Eger sen de direksiyon setsiz oynuyorsan benim ayarlarla bir dene istersen. Bu pistte ki birkac onemli noktalardan bahsetmek istiyorum. Elbette ki herkesin ayarlari ve oynayis stili farklidir ama pistin kritik noktalari herkes icin aynidir. İlk olarak "U" donusu yapilan ilk start anindaki viraji sabit hizda zaman kaybetmeden donun, donusu tamamladiginizda sol taraftaki ilk koniye geldiginizde 3. Vitese gecmis olun cok gec gecerseniz saliselik zaman kaybedersiniz, sonra ikinci viraj yani saga donulen virajda koniye silme gececek sekilde girin, ardindan kopru altindaki diger virajda ve birbirini takip eden virajlarda hep konilere silme gecin. Fazla disarilara sarkmayin unutmayin virajlara cok hizli girmek degil uygun hizda girip bu hizi sabit tutup cikisi iyi yapmak zaman kazandiriyor. Aslinda bir video hazirlama imkanim olsa daha net anlatmaya calisirdim ama su anlik mumkun degil. Aracin arkasi kopmaya ve patinaja dusmeye cok musait oldugu icin, surus stilinize uygun olarak etkin dumenleme kontrolu ve cekis kontrol sistemi uzerinden uygun ayarlarla tarziniza uygun surus ortamini bulmaya calisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

hakan şoylede yapabilirsin zaman sıralamasında 1.nin videosunu izle sonra hayalet kaydını yükle zaten 1.2 yarıştan sonra nerde fren yapılıyor nerde gaza basılıyor alışıyorsun sonra kaydı silip kendin yarışabilirsin böylede deneyebilirsin sonuç alırsın bence
  • arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sayeniz de geçtim bronz kupa ile ama olsun geçtim ya sağolasınız.direksiyonum da var G27 ama alışamadım hiç
  • quote:

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sayeniz de geçtim bronz kupa ile ama olsun geçtim ya sağolasınız.direksiyonum da var G27 ama alışamadım hiç

g27 candır
  • Arkadaşlar ferrari f40 oyuna hatalı mı yansıtılmış?
    Gidin f40 alın düz viteste 1 e alın, gaz verip kaldırmaya çalışın araba tofaş şahin gibi kalkıyor, bence bu kadar turbo lag olmaz...
    Hatta 2 ye alın 2000 devir civarında tam gaz verin görün ne oluyor, gaz yemiyor araba
  • Selamın Aleyküm cümleten . Adım Doğan , 16 yaşındayım GT nin hastasıyım en sonunda PS3 aldım ve ilk aldığım oyun bu oldu . Yaklaşık 7-8 yıl önce PS 1 'im de oynamıştım ilk oyununu ve hasta olmuştum son oyununa da kavuştum Allaha çok şükür :) . Yazı büyük ihtimalle bu oyun başında geçiricem . Bazı sormak istediğim sorular var :) :

1. 2-3 gündür oynuyorum 12. seviyeye geldim bana çok hızlı ilerlemişim gibi geldi sadece a-spec oynadım sizdede böylemi ( oyun biraz kolay gibi ? ( tabi şuan için :D ))
    2. Online oynuyosunuzdur herhalde ID niz nedir ?
    3. Bu seviye ve ilerisi için bi tavsiyeniz var mı ?
    4. Bazı yarışlar çok zevksiz geçiyor bayağı fark atıyorum bunun için ne yapmam lazım her seferinde farklı araç mı almalıyım ?

Herkese iyi forumlar , şimdiden teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogan Aslan -- 18 Haziran 2012; 9:47:21 >
  • 
Sayfa: önceki 16151616161716181619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.