Şimdi Ara

Gran Turismo 5 2,17 Güncelleme sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps 3 kullanıyorum uzun süredir kullanmıyordum yeğenim geleceği için güncelleyince oyunda güncelle istedi haliyle 2,17 ne kadar indirmeye çalıştıysam sürekli hata verdi ya kablosuz bağlantıda sorun çıktı ya da şu vereceğim kodu 80029564 sorunu nasıl çözebilirim?

• Bu gece 4 saat uğraştım sonunda herşeyi denedim 4 saatin sonunda yine aynı hatayı verdi , yazık boşa harcadığım zamana o kadar şey indirdi ya atarım ya satarım oyunu...
  • Merhaba arkadaşlar
    Ayni sorun bendede var çözümü bilen varsa yardim istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melih_melih_10 M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben 3 şey denedim aynı gece 1 Dns düzelttim 2 İnternet Media Service tam hatırlamıyorum onu disable ettim 3 kablosuz kesilmesin diye ethernet kablosunu taktım saat 04 00 e kadar indir baba indir saat 04 00 te yine aynı hatayı verince çıldırdım oyunu satışa koydum...
  • Hocam oyuna girip guncelleme degil de oyunun ustune gelip ucgen yapin guncellemeleri kontrol et kismindan deneyin bir de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rise Against kullanıcısına yanıt
    Valla kardeşim benim denemediğim şey kalmadı okumadığım yazı kalmadı bu konu hakkında son kez 4 saat indirdi indirdi 4 saatin sonunda yine aynı hata! Sonunda kafayı kırdım satışa koydum oyunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardinalist

Valla kardeşim benim denemediğim şey kalmadı okumadığım yazı kalmadı bu konu hakkında son kez 4 saat indirdi indirdi 4 saatin sonunda yine aynı hata! Sonunda kafayı kırdım satışa koydum oyunu...

Benim de 3. Denememdi.Sabrin sonu selamettir dedim az kaldi guncellemenin bitmesine.

• Rise Against kullanıcısına yanıt
    Gta V filan olsa bir daha uğraşırım bu oyun için bir daha saatlerimi vermem... Yazık günah aletin yaktığı elektriğe internet vs şeylere...
  • quote:

Gta V filan olsa bir daha uğraşırım bu oyun için bir daha saatlerimi vermem... Yazık günah aletin yaktığı elektriğe internet vs şeylere...

Tekrar hata verdi.Yine tum oyun dosyalari bozuldu.Nette bakinirken ps plus ile yapanlar olmus.Plus aldim biraktim guncellemeye bakalim ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

quote:

Tekrar hata verdi.Yine tum oyun dosyalari bozuldu.Nette bakinirken ps plus ile yapanlar olmus.Plus aldim biraktim guncellemeye bakalim ne olacak

Allah sana kolaylık versin ne diyeyim... İnşallah uğraştığına değer.
  • quote:

quote:

quote:

Allah sana kolaylık versin ne diyeyim... İnşallah uğraştığına değer.

Insallah hocam olacak bu sefer

• quote:

quote:

Ps plus çözdümü hocam sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah çözmüştür yazık günah uğraştı yetmedi bir plus işine girdi. Yazık olmasın emeğine...
  • Sorun cok ilginc bir sekilde cozuldu.Artik neredeyse oyunu parcalamak uzereyken ps3 kapandi kendi kendine.Sonra harddisk hatasi verdi,dosya sistemini kontrol edin dedi.Tamam dedim 2 dakika surdu bu islem.Sonra bir baktim tum updateler kurulmus,hala saskinim.

Sorunu ya ps plus cozdu,ya da dosya sistemini geri yukle secenegi cozdu.

• İyi çözüldüğüne sevindim. Emeğine yazık olmamış...
  • quote:

İyi çözüldüğüne sevindim. Emeğine yazık olmamış...

Teşekkürler hocam keşke sizin oyun da düzgün olsaydı da oynayabilseydiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.