Şimdi Ara

Grafik Tasarım İçin IPS Monitör Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar sistemim aşağıdaki gibidir. Sizlerden monitör tavsiyesi bekliyorum. Adobe After Effects, Adobe Photoshop ve Adobe Lightroom kullanıyorum. Şu an kullandığım monitör HP 2211x. Gözlerim de bozulmalar olduğunu hissediyorum net göremiyorum artık ekrana bakarken. Kör olmadan yeni bir monitör alayım diyorum.

İşlemci: i7-6700k
    Anakart: Gigabyte Z170X-Gaming 7
    Ekran Kartı: Gigabyte GTX 560 Ti
    SSD: Samsung 750 EVO 250 GB
    RAM: Corsair 2x8 16GB 2666MHZ DDR4
    Kasa: Aerocool Gt-s Black Edition

• Açıkçası benzer öneriye benimde ihtiyacım var. Konu açacaktım ancak görünce bende altına not düşeyim istedim. Düşük ms değerlerine sahip. Ara sıra grafik dışında oyunda oynanabilecek türde bir IPS monitör arayışım var. Ancak öncelik renk doğruluğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrdunya

Açıkçası benzer öneriye benimde ihtiyacım var. Konu açacaktım ancak görünce bende altına not düşeyim istedim. Düşük ms değerlerine sahip. Ara sıra grafik dışında oyunda oynanabilecek türde bir IPS monitör arayışım var. Ancak öncelik renk doğruluğu.
    Umarım birileri yardımcı olur :)
  • tripmaker kullanıcısına yanıt
    Monitörü aldınız kullanımla alakalı yorumunuzu alabilir miyiz? Monitör nasıl acabA_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tripmaker

https://www.teknosa.com/urunler/125020857/lg-27mp59g-p-27-1ms-full-hd-led-monitor?gclid=Cj0KCQjw9ZDeBRD9ARIsAMbAmobe-ZtNk41cJYL0G95MUpF5MmfiNqFo-SNFNVmw6yNwzS2IMi9jDQQaAlUvEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Bu ürünü aldım konuyu kapatabilirsiniz.
    Çok güzel eskiden gözlerim ağrıyordu sürekli. Şimdi bu monitör ile o problem kalkmış oldu ortadan. Tavsiye ederim 1MS ve IPS Panel daha ne olsun :) Freesync özelliği ile oyunlardaki yırtılmaların önüne geçebiliyorsunuz. Tabi bunun için önce bir amd ekran kartına ihtiyaç var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.