Şimdi Ara

Grafik Tablet Önerisi (Acil)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ben animasyon yapmak için bir grafik tablet almak istiyorum fakat daha önce hiçbir tecrübem olmadı ve bu konularda pek bilgiye sahip değilim. Profesyonel olarak yapmayı düşünmüyorum, küçük basit animasyonlar için. Biraz araştırma yaptım ve yeni başlayanlar için Wacom Intous önerilmiş ama fiyatı biraz fazla geldi bana açıkcası.
    Ben de böyle bir ürün buldum =>http://www.hepsiburada.com/uc-logic-artisul-sketchpad-small-a6-ucap604-grafik-tablet-metalik-gri-ucap604-p-HBV000001HXLY?magaza=Teknobiyotik&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=cimri.c.k.pc
    UC Logic Artisul Sketchpad UCAP604. Özellikler falan umurumda değil dediğim gibi çook basit olarak yapmayı düşünüyorum. Yine de okuduğum şeylere göre bu ürünün baskı hassasiyeti iyiymiş, aktif alanı da bana uygun beğendim yani. Kaleminin arkasında silgi olması da güzel. Zaten başka bir şey istemiyorum ama yine de ucuz bir marka olduğunu belirtmişler bir sorun yaşar mıyım diye merak ediyorum.
    Buraya kadar okuyanlara ve cevap verenlere şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.