Şimdi Ara

Grafik Çok Önemlimiydi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben geçen başka bir konudada belirttim bunu kimse bf3 ün o oynanış videosuna aldanmasın kanmasın o grafikleri 720p olan bir oyun asla vermez.Aynısını mw 3 için yapsalar onada soylerim vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Ben geçen başka bir konudada belirttim bunu kimse bf3 ün o oynanış videosuna aldanmasın kanmasın o grafikleri 720p olan bir oyun asla vermez.Aynısını mw 3 için yapsalar onada soylerim vermez.

İlkay abi zaten ilk yorumdada belirttim. Kimse o oynanış videolarına bakarak oyun almasın diye. Bazen acayip abartıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Âkerfeldt

quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

Şimdi unc serisinin grafikleri güzel olmasaydı kim oynardı.Açıkçası ben oynamazdım...

Ben oynardım şahsen ne derseniz diyin o oyunun fanıyım

grafikleri kötü olsaydı yine fanı olur muydun acaba?
  • Çok kolay kanıyoruz herşeye emre.Betayı çıksın bi görücez ozaman oyunu.Adamlar işini biliyor bir video ile satış patlaması yapıcaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharted'ı grafikleri için mi oynuyorsunuz? Yapmayın Allah aşkına ya. Tamam grafikleri oyuna gerçekçilik katıyor ama daha önemlisi oynanışı. Zaten UC oynayan, oyun oynuyorum demez, film oynuyorum der.

Neyse konuya dönecek olursak;
    Bu saatten sonra konsollar için grafikler pek önemli değil bana göre.Belirli bir seviyeye ulaşıldı zaten.Bundan sonrası oynanış ve hikaye önemli.
    2006-07'de olsaydık tabii ki grafikler de çok önemli derdim.(Ki zamanında doğal olarak dedik) Zaten yıllar geçtikçe grafiklerde orantılı olarak gelişti.

Elbette PCde grafiğe önem vereceksin. İstediğin zaman al upgrade et sistemi.
    Fakat bluelabel@'ın saydığı başyapıtlardan mahrum kalırsınız o ayrı
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi unc serisinin grafikleri güzel olmasaydı kim oynardı.Açıkçası ben oynamazdım...

Hocam beni bu forumda az biraz tanıyan herkes benim için grafiğin önemli olmadığını bilir,tabi ki grafikleri kötü olsaydı da oyunu oynardım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam beni bu forumda az biraz tanıyan herkes benim için grafiğin önemli olmadığını bilir,tabi ki grafikleri kötü olsaydı da oyunu oynardım.

Aynen.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Çok kolay kanıyoruz herşeye emre.Betayı çıksın bi görücez ozaman oyunu.Adamlar işini biliyor bir video ile satış patlaması yapıcaklar.

Adamlar öle bi video yapıyorlarki roketler atılıyor. Binalar yıkılıyor. İzleyen adamı hayretler içinde bırakıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eMRe_Dmrc -- 7 Temmuz 2011; 1:10:45 >
  • Yaw bf3 ü bi kenara bırakın bc2 oynuyorumç.. Yıllarca cod oynadığıma yanarım!! cod zombie mod olmasa yüzüne bakmam!! bc2 her yönde savaş oyunları arasında tek ;)
  • Grafik falan hikaye. Önemli olan hikaye.
  • grafiğin benim için pek bir önemi yok mesela homefront grafik yerlerde ama oyun çok zevkli
  • Önemli
  • Kim ne derse desin aksiyon,savaş oyunlarında grafik önemli.
  • Önemli olan grafik olsa herkes nintendolarını çöpe atardı. Ben halen arada dr mario bile oynuyorum.

Bence MW3 ve BF3'ün grafiksel karşılaştırılmalarının sebebi hemen hemen aynı zamanda çıkacak ve aynı genrede olmaları. Bu da traillarda en göze çarpan özellikle karşılaştırılmalarına sebep oluyor. Grafik. Oyunlar çıkınca grafik mevzusu kapanır. Bir süre hikayeler konuşulur. Sonra tekrar grafiklere ve yeni oyunlara gelir. Multiplayer'da önemli olan unsurlardan biri grafik. Free-for-all, team deathmatch bütün oyunlarda var.

Ben kanımca kimsenin bir oyunu grafik için alacağını sanmıyorum. Yani, öyle umuyorum diyelim.
  • İnsanların sevdiği oyunlara "tam bir çöp" diyen kişilerin bu tür konular açması sadece ve sadece komik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

İnsanların sevdiği oyunlara "tam bir çöp" diyen kişilerin bu tür konular açması sadece ve sadece komik..

Aynen.
  • Grafik hersey değildir, hiçbir şey de değildir.

Benim için;

1- Oynanis
    2- Hikaye
    3- Yapay Zeka
    4- Grafik

Grafik hiç önemli değil diyenler de yalan söylüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişiden kişiye değişen bir durum açıkçası..Ama genel anlamda kabul edilen fikir sanırım grafik ,senaryo ve oynanışın birbiriyle yakın kalitede olmaları..Aksi takdirde hayal kırıklığı daha çok oluyor diye düşünüyorum.
  • Bu zamandaki Grafikleri gördükten sonra, Kisinin hala Grafik onemli mi demesi bence sacma.
    Ha evet bu zamanlardaki grafikleri görmesek tamam derdik, Ama simdi cok cok gec.

Grafik önemli degilse eger ,
    Her oyun yapimcisi 5-10 yil önceki oyun motorlariyla eski oyunlarin Grafik kalitesinde oyunlar yapsinda görelim,Bakalim sonuc ne olacak

Benim görüsüm Grafik cok cok cok önemlidir yönünde.
  • Son bir kaç yılda grafik anlamda çok büyük atılım olmadı. Büyük sıçrayış zamanında dx8 den 9 a geçerken yaşandı. Son dönemde dx11 ile gelen tesselation dışında çok büyük bir gelişme yok. Ayrıca bu yeni teknolojileri onu bırakın dx 10 ve 11 i çok iyi kullanan kaç oyun var ki ? Hala dx 9 standardı bir çok oyunda devam ediyor. Konsollar sınıra dayanmış durumdalar. O tarafta da çok büyük gelişme beklemek yanlış.

Bir kaç arkadaş eski oyun motorlarından bahsetmiş ama yeni ve güzel kaç tane motor geliştirildi son dönemde. Kaç yıl öncesinin motorları kullanılıyor hala. Evet grafik şu an çok önemli değil çünkü her çıkan oyun az çok grafik sunuyor. Grafikten daha önemli şeyler var. Eğlence, atmosfer, hikaye vs.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.