Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Grafik Çok Önemlimiydi?

110
Cevap
0
Favori
2.207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> Grafik Çok Önemlimiydi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      17254 Mesaj
      06 Temmuz 2011 20:43:18 Konu Sahibi
      Konuda amaç tartışma çıkarmak değil bir şey soracağım MW2'yi beğenmeyen varmıydı yani herkes bayıla bayıla oynamadımı MW1 MW2 .
      Şimdi MW3 ve BF3 geliyor . Ama millet grafiğe takmış durumda sizce grafik bu kadar takıntı yapılmalımı yani ?

Şahsi olarak ilk bf3 videoları duyurulduğunda bf zaten ben her zaman sevmişimdir ancak bf 3 grafiği okadar abarttılarki yok frostbite animasyonlar ant vs ben oynanışla ilgili haber alamıyorum hikaye ile ilgili bilgi 0 ? Sizce grafik bukadar önemlimi
      mw serilerinin grafiklerini nasıl buluyorsunuz

|
      |

Gerçeği bulacaksınız ve gerçek sizi özgür kılacak.
    • Yarbay
      2453 Mesaj
      06 Temmuz 2011 20:46:43
      Tanıtım videosuna bakılarak Her oyun alınmaz bence. Oyunu aldıklarında gelen ilk yorumlara bakıp alıcam oyunları.
      |
      |

Gran Turismo 5 Platinum
    • Yüzbaşı
      264 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:05:54
      Grafikler oynanicak gibiyse o kadar cok önemlide diyil bence
      |
      |

• Yarbay
      5785 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:08:35
      iyi ve kaliteli bir grafiğin güzel bir tatlı üzerine konan kaymak yada dondurma olduğu düşüncesindeyim

Umarım anlaşılmışımdır

Psn : Ylonenn
      GamerTag : LauriYlonen

''İran'lı bir şair derki ; Aşka açma kanatlarını yanar. Mevlana'da derki ; Aşka açılmayan kanat neye yarar''...

''Ey bir aileye bile hükmedemeyen ilerici üç kıtaya, yedi denize hükmeden ecdadın mı gerici'' ? NFK

"Konuşursam beni sadece ingilizce bilenler anlayacak ama sessiz bir filmi herkes anlayabilir ve dünya Amerika dan ibaret değildir". Charlie Chaplin

• Yüzbaşı
      352 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:09:22
      açıkçası call of dutynin hiç bir zaman kötü grafikleri olmadı,sadece battlefield 3 ile kıyaslayınca biraz daha vasat gözüküyor ama günümüz oyunlarından hiçbir eksiği yok,zaten call of dutye o grafiklerle oyun yapmak büyük ihtimal oynanışı bozucaktır
      |
      |

• Yarbay
      2269 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:22:17
      bence grafik oyundaki önemli 3. 4. unsur.oynanış ve multiplayer modları hikaye fizik daha önemli
      |
      |

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|
      |Supernatural|How I Met Your Mother|The Big Bang Theory|Game of Thrones|
      PSN:ulas_ulas
    • Yarbay
      2262 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:27:14
      Burda grafik diyenlerin kacı grafiğin tanımını biliyor cok merak ediyorum.
      |
      |

• Yarbay
      7884 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:29:57
      Ben kendi yorumumca ilk önce oyundaki grafikten çok çevre ile etkileşim ve fiziğe bakarım.Misal MW2 online oynamadım ama en son bildiğim kadarıyla MW'nin ilk oyununda araç falan kullanamıyorduk,ama BF serisini ben bildim bileli uçak helikopter vs vs kullanımı mevcuttu.Bu da benim için online tercihleri arasında BF'yi ilk sıraya almama sebep oldu.MW'nin hikayeleri çok ilgi çekici olur bu yüzden singleplayer'ını heyecanla beklerim kendisinin :)
      |
      |

• Yarbay
      5995 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:30:52
      fps türü savaş aksiyon oyunlarında grafiklere bakılmıyacaksa kusura bakmayın ama oyun oynamayı bırakın, sonuçta mario oynamıyoruz fps savaş oyunu oynuyoruz

• Emekli Yönetici
      27428 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:36:13
      Benim icin en onemli grafik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

|| Intel Core i7 3770k @4.5Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus RTX 2060 ROGSTRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
    • Yarbay
      17254 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:36:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

fps türü savaş aksiyon oyunlarında grafiklere bakılmıyacaksa kusura bakmayın ama oyun oynamayı bırakın, sonuçta mario oynamıyoruz fps savaş oyunu oynuyoruz

herkesin fikri farklı dostum zaten farklı fikirlerini paylaşması için açtım
      |
      |

• Yarbay
      5995 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:39:37
      quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

herkesin fikri farklı dostum zaten farklı fikirlerini paylaşması için açtım

bende diyorumki fps savaş oyunlarında grafiğe bakılması önemlidir bu forumda bazı kişiler grafiğe önem verenlere laf ediyolar başka tür oyunlarda laf edebilirler ama fps'lerde söz hakları yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 6 Temmuz 2011; 21:40:31 >
      |
      |

• Binbaşı
      1151 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:54:29
      Ben yine bayıla bayıla oynayacağım MW3'ü. Yapabilirlerse daha iyisini yapsınlar da yapamazlarsa da sorun değil ( Grafik) . En azından benim için.
      |
      |

• Yarbay
      2160 Mesaj
      06 Temmuz 2011 21:56:51
      Fps oyununda grafik en önemli unsur.

• Yarbay
      17254 Mesaj
      06 Temmuz 2011 22:01:18 Konu Sahibi
      yorumlar azalmasın updullah

• Yüzbaşı
      881 Mesaj
      06 Temmuz 2011 22:05:15
      grafik en nemli unsur
      |
      |

[PSN hayranim] İsmet Karaman
    • Yarbay
      7476 Mesaj
      06 Temmuz 2011 22:17:40
      Demodan hallice,düdük kadar single süresine rağmen,benim için Halo'dan sonraki en iyi FPS serisidir MW.Grafiğe bakılmaması gereken,bu nesildeki en iyi 3-5 oyundan biri kesinlikle.Zaten grafikleri kesinlikle kötü değil,gayet de yeterli.Multiplatform FPS olarak,grafiği daha güzel kaç tane oyun çıktı?
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 22 saat 21 dakika kadarı kaldı.
      06 Temmuz 2011 22:19:09
      MW2, MW'dan kötü olmasına rağmen, sürükleyicilik açısından bence BC2'den çok daha iyidi.

Olaya grafik olarak bakarsak, BC2'nin grafik motorunun makyajlanmış halidir B3'teki motor, dolayısıyla buradaki uçuk yorumların aksine BC2'den çok farklı gelmeyecektir B3'ün grafikleri, dolayısıyla iş yine sürükleyici unsurlara dayanıp, MW3, yine bir adım öne çıkacatır. Çünkü en azından şuan için konuşmak gerekirse MW3, bana kalırsa senaryo olarak daha oynanası bir oyun olarak duruyor.
      |
      |

Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC
    • Yüzbaşı
      329 Mesaj
      06 Temmuz 2011 22:54:05
      Şuan firmaların kapışması ve onlarca grafik motoru var bu yüzden grafikler çok önemli.Şavaş ve aksiyon içerikli oyunlarda grafiklerin çok iyi olmak zorunda bence.
      |
      |

• Yarbay
      4759 Mesaj
      06 Temmuz 2011 23:11:23
      Benim icin en onemli olan sirasiyla senaryo,oynanis ve oyunun tema havasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

I Am The Eye In The Sky
      Looking At You
      I Can Read Your Mind
    Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
haberler
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.