Şimdi Ara

Grafik bilgisayarı için ' i3 540 vs. Q8300 '

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bir grafiker bilgisayarı kurmayı düşünüyorum, harddiski SSD olacak fakat işlemci konusunda tereddütlüyüm, gelecek vaad edip etmeme açısından değilde performans olarak hangisi daha iyi ?

• i3 540 2 gerçek 2 sanal çekirdeklidir. Q 8300 4 gerçek çekirdeklidir.Yani performans olarak Q8300 daha iyidir.
  • Teşekkürler...
  • i3 540 overclock a daha yatkındır :) q8300 takozdur iyi düşünün.durumu zorlayın derim i5 760 alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prinergy -- 25 Ekim 2010; 20:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGEERDENİZZ

i3 540 overclock a daha yatkındır :) q8300 takozdur iyi düşünün.durumu zorlayın derim i5 760 alın.

Q8300 nası takoz yani oc olmazmı 3,7 de kullananlar yokmu ?
  • arkadaşta varda ordan biliyorum... i3 ler 32 nm teklonoji daha güncel pin daha ucuz ddr3 ramler 4.ghz de çalışan buz gibi bir işlemci :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGEERDENİZZ

arkadaşta varda ordan biliyorum... i3 ler 32 nm teklonoji daha güncel pin daha ucuz ddr3 ramler 4.ghz de çalışan buz gibi bir işlemci :)

bir işlemciye takoz demeniz için vid değeri yüksek olması lazım normal ve düşük bir vid li Q8300 rahat 3,7 lerde stabil kalır
    fakat o arkadaştaki takoz yüksek vid olduğu için öyle diyorsunuz
  • quote:

q8300 takozdur

• Oha adam q serisini tekerlek alti takoz yapti :@
  • laf nerelere gelmiş ben sırf 8 serisi için konuştum zamanında q6600 kullandım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.