Şimdi Ara

GRAFİK AJANSLARI, TASARIMCILAR, MATBAALAR, TEKSTİLCİLER için SIFIR PROFİL OLUŞTURMA CİHAZI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Cihaz Tipi #Çok Fonksiyonlu
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kapatmış olduğum grafik tasarım ve fotoğrafçılık ajansımda kullandığım ekipmanlarımı satmak istiyorum. Görselleri bulunan cihazlar hiç kullanılmadı. Temiz bir ortamda muhafaza edildi. Hepsi sorunsuz çalışır durumda. Orijinal ürünlerdir. Haklarında bilgiyi aşağıda verdiğim linkten alabilirsiniz. Bilen zaten bilir fakat hevesi olan ya da yeni bir iş kurmak için ekipman bakınan arkadaşlar da oradan araştırabilir.

https://urun.n11.com/diger/x-rite-i1-basic-pro-2-kalibrasyon-cihazi-P175087728

Ürünlerin piyasası nadirdir, genelde evladiyelik diye tabir ettiğimiz cihazlardır. Matbaa sahipleri, Grafik Ajansı sahipleri, Tasarımcılar ya da bir ajans açmak isteyen, matbaa açmak isteyen, grafik tasarım işleri yapan, tekstil dizayn işleri yapan herkesin bulundurması gereken ekipmanlardandır.

ÖNEMLİ NOT: Sadece görseldeki parçalar bulunuyor elimde. Çantası ve diğer yan aparatları yoktur. (Ayaklı tutacak, Çanta, Ağırlıklı Ayaklık ve Mat yoktur.) Eksik parçalar olduğundan fiyatı çok çok uygun tuttum. Ürün hiç kullanılmamıştır.

Ben fiyatı 7,500 TL olarak belirledim. Fiyatta, öldürmemek kaydıyla pazarlık yapılabilir. Teklifleri ve yorumlarınızı istediğiniz gibi sunabilirsiniz. Kullanacak birine giderse, yazık olmamış olur bu değerli ekipmanlara.

Herkese tekrar iyi günler iyi satışlar dilerim. Saygılarımla,

GRAFİK AJANSLARI, TASARIMCILAR, MATBAALAR, TEKSTİLCİLER için SIFIR PROFİL OLUŞTURMA CİHAZIGRAFİK AJANSLARI, TASARIMCILAR, MATBAALAR, TEKSTİLCİLER için SIFIR PROFİL OLUŞTURMA CİHAZIGRAFİK AJANSLARI, TASARIMCILAR, MATBAALAR, TEKSTİLCİLER için SIFIR PROFİL OLUŞTURMA CİHAZI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbadfox -- 24 Ağustos 2020; 17:22:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar Display Pro forum dışından bir alıcıya :::SATILMIŞTIR:::

Fiyat güncellenmiştir.

Saygılarımla.

• Selamlar, kişisel bazı durumlar sebebiyle ilgilenemediğim sıfır kalibrasyon ve ICC profil oluşturma cihazını yeniden satışa koyuyorum.

Ürün içeriği

- X-RITE i1 BASIC PRO 2 cihaz.

- Kalibrasyon sıfırlama aparatı. (Beyaz göz.)

- Saydam muhafaza ayağı.

- Tarama yardımcısı. (metal cetvel)

- Bilgisayar bağlantı kablosu.

- Orijinal yazılım CD'si.

- Çoklu bilgisayar kullanımına olanak sağlayan Multi PC Dongle. ( usb anahtar.)

Ürün içeriği tam değil. Dik ayaklığı, çekül aparatı ve çantası yok. Bu sebeple fiyatı uygun yazdım. Zaten bu bahsettiğim aparatlar ve çantası olsaydı pazarlıksız 10-11 bin tl civarı bir fiyattan aşağı satmazdım.ÜRÜN SIFIRDIR.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.