Şimdi Ara

Grado-Marshall arasında kararsızlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun zamandır kendime kulaklık almayı düşünüyorum.Rock ve metal dinliyorum.Bunun için de Grado sr60i,sr80i ve Marshall major kulaklıkları buldum.Basshead değilim ve gitar sesine çok önem veririm.Grado'larda yalıtım neredeyse hiç olmadığı için dışarıda kullanma gibi bir durumum yok.Bu yüzden de Marshall Major'lara yöneldim ama Grado'nun sesi de ondan kat be kat daha iyi diyorlar.Sizin tavsiyeniz nedir?Hangisini rock ve metal için daha iyi,hangisini alsam daha memnun kalırım?

• İkisi arasında kesinlikle Grado iyidir ama Hepsiburada'da ve muhtemelen Türkiye'de satılanlar feyk... HB'de 149 TL ebay'de 149 usd yani...

Grado sr60i ti kaça buldunuz acaba?
  • D&R'de 225 TL Bilkom'da 200 tl havale ile 180 tl.
  • http://www.ebay.com/itm/NEW-Grado-Prestige-Series-SR-60i-Padded-Headphones-/270963331425?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f16ac5161#ht_1120wt_1180

ebay'deki en ucuz fiyat bu... TR'de gmrük ithalatçı karı vs diye düşünürsek 178 tl fiyat fazla ucuz bence...

• D&R ve Bilkom gibi mağazaların kaçak ya da sahte mal satacaklarını sanmıyorum hocam :)
  • Bilkom bilmem alışverişim yok ama D&R ve HB alenen pek çok sahte ürünü bilerek yada bilmeden satıyor... Bir sürü örnek verebilirim istersen...
  • Urunlerin garantisini arastirin, distribütör garantililerse sorun olmaz.. Gradolar icin elmasepeti. com'a bakin bir de..
  • Marshall 150, SR60 250, SR80 285TL para sıkıntı değilse SR80 yoksa marshallın yeteceğini de zannediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake Grado görmedim, duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

Marshall 150, SR60 250, SR80 285TL para sıkıntı değilse SR80 yoksa marshallın yeteceğini de zannediyorum.

Grado'ların ben de sahtesini hiç görmedim, duymadım. Belki stok eritmek için böyle ucuzdur fiyatlar.

Marshall'a gelince... Rock için iyi olabilir ama mid'lerini ben parlak buldum. Bu konuda meşhur olan Grado'ları tercih edin bence.

Düzeltme: Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Nur -- 7 Mayıs 2012; 1:15:56 >
  • Valla ben zaten illa sahte demedim... Genelde 2 kat satmaya alışık adamlar yurtdışı fiyata yakın satınca şüpheli dedim... Kafaüstü kulaklıklarla hiç ilgilenmediğim için bilmiyorum sahtesi var mı yok mu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 7 Mayıs 2012; 10:53:37 >
  • Marshall dinledim valla ne yalan söyleyeyim bilemedim urbanears ın biraz daha rock müziğe yakışmış hali tabiki güzel ama o paraya bilemiyorum ancak
    dinlemek nasip olmayan en yakın zamanda sahip olmayı istediğim grado için çok fazla olumlu yorum okudum ve yorumunu okuduğum saygı değer üstadlar beni hiç yanıltmadı.
  • Gelecek hafta içi hatta belkide yarın Marshall Majorun beyazını alacağım.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim peki izolasyonu iyi ve rock/metal için bir kafaüstü kulaklık tavsiyeniz var mı?
  • Tercihler arasına Akg K518DJ'i de ekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.