Şimdi Ara

Graceland (2013- ) | 2. Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
2.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Senaryosu White Collar'ın yaratıcısı Jeff Eastin tarafından yazılan Fox TV Studios tarafından hazırlanan Graceland, Güney Kaliforniya'da gizli bir evde yaşayan ve FBI, DEA, LAPD gibi çeşitli federal ve yerel kurumlar için çalışan bir grup ajanın maceraları üzerine odaklanıyor.

Vanessa Ferlito (Death Proof,24), Uyuşturucu ile Mücadele Dairesi DEA için çalışan güzel görünümlü ve güçlü iradeye sahip Catherine 'Charlie' Lopez, Aaaron Tveit (Gossip Girl, Ugly Betty, Body of Proof) henüz yolun başında ve öğrenecek çok şeyi olan bir FBI ajanı Mike Warren, Manny Montana (Lie to Me, Cold Case, Breakout Kings) ise bir FBI ajanı olarak dizide yer alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 20 Şubat 2015; 11:44:06 >

• İlk sayfadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakarız
  • sıkılmadılar artık şu cia, fbi klişesinden?
  • Yerimizi alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin ilk bölümü 6 Haziran'da.
  • Yeni bölüm gelmiş.. İzlersem editlerim.
  • İlk bölüm güzeldi, izlerken sıkılmadım fakat konu biraz basit işlenmiş ve aksiyon yok. Şans verilebilir.
  • yerimi alayım.
  • Böyle dizilerde güzel kızlar oluyor,izlenebilir yani.Yarın bakarım ilk bölüme.
  • Bence fena dizi değil, ben de baydım CIA FBI muhabbetinden ama bu biraz daha relax bi ortam gibi
  • 3. bölüm oldu, güzel dizilerin ara verdiği vakit olduğundan izlenesi.

• Ben 2. bölüm biterken kafaya silah dayadığında noluyo la dediydim içimden ama
  • Dizinin 4 bölümünü birden izledim cidden sağlam bir dizi bana göre hem konusu olarak hemde oyuncu kadrosu olarak izlediğim dizilerin arasında yerini aldı kesinlikle benim açımdan ;) en önemlisi ise her bölüm farklı gibi gidip ama konusu aynı olması süper ;)
  • Pek izleyen yok sanırım.

Bakalım Paul'un şu eroin bağımlısı itirafı hangi dümenler için
  • Buna da bir bakıyım, kalitelidir İnşallah.
  • Sezon finaline çok az kaldı. Her bölümü aynı kalitede ilerleyen bir dizi ama 2.sezona konu kalmayabilir diye bir korkum var. Sezon finaline 3 bölüm kaldı. Hikaye git gide derinleşiyor ama her bölüm aynı heyecanı koruyor. Yaz dizisi olarak beklediğimin çok üstünde.
  • Bence güzel yani izlenilebilir bi dizi. Ayrıca konuya da UP olsun.
  • Sezon finali yaklaşıyor. İşler iyice karıştı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.