Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
55
Favori
360.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başarsoft haritası kullanan lisanslı programlarıwww.yolbil.com.tr'den alabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: metin8028

Arkadaşlar.Ben cartel 3500 navigasyon cihazı aldım. Bu ürün hakkında bilgisi olan varsa cevaplarını bekliyorum.Birde içinde navturk yazılımı mevcut, bunu başarsoftun yazılımıyla değiştirebilir miyim? Olursa bu iş masraflı olur mu? Eğer değiştirebilirsem nasıl yapmalıyım? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler...
  • bende jensen diye amerikadan aldığım cihaz var buna türkiye haritasını nasıl yükletebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: navman

Başarsoft haritası kullanan lisanslı programlarıwww.yolbil.com.tr'den alabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: metin8028

Arkadaşlar.Ben cartel 3500 navigasyon cihazı aldım. Bu ürün hakkında bilgisi olan varsa cevaplarını bekliyorum.Birde içinde navturk yazılımı mevcut, bunu başarsoftun yazılımıyla değiştirebilir miyim? Olursa bu iş masraflı olur mu? Eğer değiştirebilirsem nasıl yapmalıyım? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler...

aynı ürün bendede var ve güncellemelerini bulamıyorum. Ürünü hızlıal.com dan aldım. gerekli desteği umut bey verir diye düşünüyorum

• mio c520 için video oynatma programı arıyorum kırık olmayan bi link rica ediyorum.
  • arkadaşlar slm lar bende f900bt cihaz var her dvd yi okumuyor (yurutulemez okuma hatası veriyor nedendir )genelde bu hatayı veriyor birde bu cihazin işletim sisitemine vüris girebilirmi usb den şimdiden tşkler
  • merhaba arkadaşlar.bi sorum olacaktı
    nokia n96 cihazımda ilaçlı garmin mxt yüklü .bu cihazımla deniz navigasyonu yapabilmem için deniz haritası bulup yüklemem yeterli mi?yoksa kara haritasını silmem veya harita birleştirmem mi gerekiyor?
    yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar 300-400 lira arasında bir navigasyon cihazı alacağım. Bu aralıkta en iyisi hangisi?
  • herkese merhaba. arkadaşımın amerikadan hediye getirdiği garmin nüvi 205 model navigasyon cihazına internetten bulduğum haritayı yükledim ancak cihaz restart yaparken "loading maps" yazan ekranda donup kalıyor.usb ile bilgisayara bağlayıncada açılmıyor. daha önce bu tip bir olayan yaşayan varsa bana yardımcı olabilirmi? sanırım cihazı fena hırpaladım bilmeden
  • Navitech nasıldır arkadaşlar. internette bir çok araba markası için yapılmış ürünü var. kaliteli ve sağlam gözüküyor
  • HTC P3300 marka bir telefon aldım. dahili GPS'i var.
    HTC'nin satın aldığımda bana tanıdığı hak olan 1 adet haritayı istanbul haritası olarak indirdim. cıhazda düzgün çalışıyor. sonradan başka yerlerden indirdiğim bir türkiye haritası da var cıhazımda. yaklaşık 200 Mb.
    bu haritayı etkinleştirmem için ne yapmam gerekiyor?
    tercihleri değiştir/haritaları yönet/harita değiştir alanında, sadece HTC'nin indirmeme izin verdiği istanbul haritasını görebiliyorum. yani aynı mini sd kartımda bulunan türkiye haritam bu listede görünmüyor.
    muhtemelen başka haritalar da indirsem, aynı şey olacak. yani listede göremeyeceğim. acaba neyi yanlış yapıyorum?
  • Samsung s8003 jet telefona igo yazılım ve başarsoft haritası yükleyebilir miyiz acaba arkadaşlar?
  • Arkadaşlar, tüm cihazlara yönelik lisanslı yazılımları bir çok e-ticaret sitesinden alabilirsiniz ama yüklenmesini istediğinizde böyle bir desteği bulamazsınız. Amerika'dan gelen, Avrupa'dan gelen , Uzakdoğu dan gelen veya elde kalan tüm navigasyon cihazlarına lisanslı olarak yazılım yüklenmesi veya cihazların haritalarının güncellenmesi işiyle ciddi olarak ilgilenen bir firma var :www.navigasyonburada.com

Buradaki arkadaşlarla alışveriş olmadan da cihazlar, yazılımlar, haritalar ve güncellemeler, cihaz üreticileri, sektörün son durumu vs. pek çok konuyu konuşabiliyorsunuz. Bildiğim kadarı ile Navturk haritası yüklü cihazlara özel bir çalışmaları var, Navturk'ün verdiği fiyata gerçek 2009 güncellemesi verecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptansss

Navitech nasıldır arkadaşlar. internette bir çok araba markası için yapılmış ürünü var. kaliteli ve sağlam gözüküyor

Hocam Navitech'in hangi modelini almak istiyorsun, modeline göre üreticisini ve cihazın kalitesini söyleyebilirim.
  • Siz reklammı yapıyorsunuz bilgimi veriyorsunuz belli değil.

Modele göre üretisini söyleyebiliyorsanız sizden ricam Navitech'in 200B'nin üreticisi kimdir yazarmısınız.
  • Navitech'in 200B modelinin üreticisi Tayvanlı MSI Computers şirketidir (bildiğimiz mainboard ve notebook firması). Aynı zamanda NavP110 ve NavP250BC modellerinin de üreticisi aynı firmadır.

Foruma çok nadir giren biri olarak bugün biraz mesajlara gözattığımda gelen mesajların genelde yurdışından gelen cihazlara veya ellerinde bulunan cihazlarda oluşan sorunlara çözüm arayan veya cihazlarına güncelleme yaptırmak isteyen pek çok arkadaş olduğunu gördüm. Bu sebeple daha önceden bir kaç kişinin tavsiye ettiği ve bizzat benim de Kanada ve Avustralya'dan gelen iki cihazıma yazılım yüklettiğimwww.navigasyonburada.com adlı siteyi tavsiye ettim. Eğer buna reklam diyorsanız o zaman çözüm verebilen başka bildiğiniz yerler varsa onları da siz tavsiye edin herkes öğrensin. Bu arkadaşları bulmadan önce hepsiburada.com'a, hizlial.com'a, netteenucuz.com'a, ereyon'a, hepsidijital'e vs. bu alanda çok bilinen yerlere Kanada'dan cihaz geldiğini ve lisanslı yazılım yükletmek istediğimi belirttim, ne tür cevaplar aldığımı az çok tahmin edersiniz. Bu nedenle konuyla ciddi olarak ilgilenip yardımcı olan, çözüm sunabilen bir yer duyunca hemen cephe almaya çalışmayalım. Varsa sizin bildiğiniz onları da söyleyinki insanlar hangisi kendine yakınsa ona gidip çözüm alabilsin.

• Sizi tuttum ama lütfen sahibi olmadığınız ve inceleme durumundaki bir siteyi savunur mesajlar yazmayın.Bir yer evet hizmet verebilir ancak yasallığı bir yerde yazmıyor.Firması veremezken bazı cihazlara yazılım veriliyor gibi görünüyor.O nedenle kendi bilgilerinizi paylaşmanız daha doğru bir yoldur.
  • gps.navigation Üstad,

Bence bu yorumunuz doğru değil, her ne kadar carnetmsk in verdiği bilgiler doğru veya yasal olmasa da sonuçta verilen bilgiler tarafsız birinin yorumları.
    Bence asıl Sahibinin kendi sitesi veya ürünü hakkında verdiği bilgiler objektif değil. Bu sebeple tarafsız bir gözle başka site veya ürün hakkında verilen bilgiler takdire değerdir...

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation
    ... sahibi olmadığınız ve inceleme durumundaki bir siteyi savunur mesajlar yazmayın...
  • Sn. gps.navigation ve Sn. huseyin10,

Öncelikle verdiğiniz yorumlar için teşekkür ederim. Fakat tamamen iyi niyetle yazılmış bir konuda polemiğe doğru giden bir tartışma yaratmak istemem. Bu site (forum.donanimhaber) Türkiye'de en önemli bilgi paylaşım sitelerinden biridir. Şu kişi şöyle yazmışsa şunu demek istemiştir, veya şöyle derse şu anlama gelir gibi yorumların herkesle paylaşılacak bilgi sınıfına girip girmediğinin takdirini size bırakıyorum. Bu mesajdan sonra yorum içeren hiçbir mesaja cevap vermeyeceğim, sadece bilgi almak veya bilgisini paylaşmak isteyen arkadaşların mesajlarına bilgim dahilinde cevap vereceğim.

Navigasyon ve GPS konusunda iyi derecede bilgisi olan arkadaşlardan son zamanlarda adını duymaya başladığımız Connected Navigation konusunda bilgi vermelerini rica edeceğim. Nedir? Nasıl kullanılır? Türkiye'de varmı? Hangi cihazlar destekliyor vs?
    Cevap veren ve konuya ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ederim.

• Selamlar Carnetmsk,

connected navigation aslinda avrupadaki kadar entegre olmasa da uzerinde calistigimiz bir konu. Emniyet'te MOBESE projelerinde polisler icin gelistirdigimiz fonksiyonlari PND uzerine tasiyarak Yolbil-Connected versiyon uzerinde calisiyoruz.

Sanirim ilk prototiplerimiz 1-2 ay icinde kurulmaya baslanacak. Su anki hedefimiz oncelikli olarak polisten sonra, ambulans ve itfaiyeler icin calistirmak. Cunku ilk ihtiyac bilgiye erismekten cok, sahada mobil bir araca hedefi merkezden tarif vb. gerektirmeden gonderebilmek... Bakalim neler cikacak ustunde....

getirecegimiz urun 4,3 inch ve Turkcell ile calisacak sekilde hazirlandi ve geliyor.

Saygilar.

Alim K.
    quote:

Orijinalden alıntı: carnetmsk

Sn. gps.navigation ve Sn. huseyin10,

Öncelikle verdiğiniz yorumlar için teşekkür ederim. Fakat tamamen iyi niyetle yazılmış bir konuda polemiğe doğru giden bir tartışma yaratmak istemem. Bu site (forum.donanimhaber) Türkiye'de en önemli bilgi paylaşım sitelerinden biridir. Şu kişi şöyle yazmışsa şunu demek istemiştir, veya şöyle derse şu anlama gelir gibi yorumların herkesle paylaşılacak bilgi sınıfına girip girmediğinin takdirini size bırakıyorum. Bu mesajdan sonra yorum içeren hiçbir mesaja cevap vermeyeceğim, sadece bilgi almak veya bilgisini paylaşmak isteyen arkadaşların mesajlarına bilgim dahilinde cevap vereceğim.

Navigasyon ve GPS konusunda iyi derecede bilgisi olan arkadaşlardan son zamanlarda adını duymaya başladığımız Connected Navigation konusunda bilgi vermelerini rica edeceğim. Nedir? Nasıl kullanılır? Türkiye'de varmı? Hangi cihazlar destekliyor vs?
    Cevap veren ve konuya ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar Vereceğiniz cevapklar için şimdiden çok teşekkür ederim...

Dün Samsung i780 model bir Pda aldım.Ama navigasyonu başlattığım zaman (Route 66) "active senkronizasyon gerekiyor" diye bir uyarı geliyor.Lütfen bu programı çalışır hale gelmesinde yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.