Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
55
Favori
360.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan sd kartı bilgisayara bagladım sys dosyasını bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sdksrmli

şuan sd kartı bilgisayara bagladım sys dosyasını bulamadım

Hocam 1kb olan sys ama sizin igo da bir ben yokum siz üç uydu buluyor onlarda kayboluyor demişsiniz eyer üç uydu buluyor ve fix lenemiyorsa sorun donanımsal olabilir.

Ayrıca size pm attım hocam

• dosya oldugu gibi duruyo fazla olanlar ne acaba gereksizleri sileyim belki onlar etkiliyodur programı
  • geçenlerde genel kullanim için navitech rx-a780t aldim sirket arabasi vs kullanmak için uygun olur dedim . onun disinda haftaya carsamba amarok canyon siparişim teslim edilicek . multi medya ekranli bi navigasyon taktirmak istiyorum cok fazla seçenek ve ciddi fiyat araligi mevcut 1300 tlden baslayip 4000 tl ye kadar cikiyor orta halli onerebiliceginiz bir marka model varmidir acaba tesekur ederim
  • Google haritalarından bir bölgeyi - mesela köyü seçip haritasını yükleyebileceğim bir navigasyon cihazı var mı?

Koordinat girerek haritada işaretleme yapabileceğim bir navigasyon cihazı var mı?
    Marka model olarak bu türden özellik sunan cihaz varsa paylaşım rica ediyorum.
  • navigasyon cihazlarında
    fm transmitter'den müzik dinlerken, navigasyon üzerinde yol durumunu takip etmemiz mümkün oluyor mu?
    arka planda müzik çalmaya devam eder mi?
  • Evet hem navigasyon yapip hem muzik dinleyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Evet hem navigasyon yapip hem muzik dinleyebilirsiniz.

teşekkürler
  • Umut Ünlü U kullanıcısına yanıt
    Peugeot 301 Android Navigasyon

https://www.youtube.com/watch?v=Z3RV6Ks19LQ

sizin için faydalı olabilir. video bana ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 27 Haziran 2015; 9:53:59 >
  • Merhaba,
    Babam için kullanımı kolay bir navigasyon cihazı ne önerirsiniz? Sadece yol tarif etsin yeter, başka özelliğe gerek yok zaten kullanamaz.

Bir de sesle komut alan navigasyonlardan bahsedildiğini duydum. Bunların kullanımı nasıldır? Komut algılaması sorunsuz çalışıyor mu?
  • Hocam igo yazılımlı en ucuz cihazı alın rahatlıkla işinizi görür.sesli komut işine hiç girmeyin bence

• İyi günler, Roadstar 9110n cihazından satın aldım, cihaz elime daha ulaşmadı.Öğrenmek istediğim bu cihaza Avrupa haritası yüklü bir sd kart taktığım zaman navigasyonu Avrupa ülkelerinde kullanabilirmiyim? Yardımlarınız için teşekkürler
  • Merhabalar...

Benim aracımda navitech markalı nx-212f modeli bulunmaktadır.Aracımı alırken hiç navigasyon çalışıyormu diye bakmadım.Ancak sorun bu değil;teypdeki navigasyon düğmesine tıklayınca beyaz arka planlı GPS LOADING... yazısı çıkmaktadır.Aracın içinde takılı bulduğum SD kartıda güncelledim.(TOOLBOX YARDIMIYLA). Ancak bir türlü bu sorunu çözemedim bana ufak bi fikri olan varsa bile bildirmenizi rica ederim. Aşağıda SD kartın içindekilerin resmini atacağım. Eksik olan dosyamı var hiç bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevnirim. Bu arada aracım nissan markadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.loadıng

Merhabalar...

Benim aracımda navitech markalı nx-212f modeli bulunmaktadır.Aracımı alırken hiç navigasyon çalışıyormu diye bakmadım.Ancak sorun bu değil;teypdeki navigasyon düğmesine tıklayınca beyaz arka planlı GPS LOADING... yazısı çıkmaktadır.Aracın içinde takılı bulduğum SD kartıda güncelledim.(TOOLBOX YARDIMIYLA). Ancak bir türlü bu sorunu çözemedim bana ufak bi fikri olan varsa bile bildirmenizi rica ederim. Aşağıda SD kartın içindekilerin resmini atacağım. Eksik olan dosyamı var hiç bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevnirim. Bu arada aracım nissan markadır.

Mobilenavigator klaörünün içi boş mu?

• http://forum.donanimhaber.com/m_107674861/tm.htm

bu konuda yardımcı olabilecek biri warmı ?
  • Hayır gördüğünüz gibi aşağıdaki resimdede dosyaların ne olduğu mevcut. Bu dosyalarında içini istiyorsanız Lütfen söyleniz.

• Yazılım sorundan dolayı crash dosyası oluşturmuş o dosyanın içini görmekte fayda var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosya çok uzun bende başını attım. gerisi lazım mı?
  • Cihazın sistem saat ve tarihi doğruysa bu dosya eski tarih te oluşturulmuş zaman içinde kart hasar görmüş olabilir delco ile temas kurmanız daha sağlıklı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 6 Temmuz 2015; 14:22:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kusura bakmayın tam olarak anlayamadım.Delco ne hiç bir fikrim yok ve yapmam gereken ne ? sizide meşgul ediyorum ama kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.