Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GPRSiniz çok mu yavaş. İşte ilginç fikirler !!!!

70
Cevap
0
Favori
2.925
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> GPRSiniz çok mu yavaş. İşte ilginç fikirler !!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      14 Mesaj
      14 Eylül 2003 14:14:10
      flashget kullan ayrıca kazaa yerine İmesh KULLAN GAYET İYİ 2,5 - 3,5 KB ALIYORUM HADİ KOLAY GELSİN
      |
      |
    • Yüzbaşı
      512 Mesaj
      14 Eylül 2003 15:23:51
      s55 telefon alın gerisini bosverin ....
      |
      |
    • Yüzbaşı
      768 Mesaj
      14 Eylül 2003 16:07:27 Konu Sahibi
      tabi tabi tabi kanatlarıda varmı bari.
      |
      |
    • Binbaşı
      1539 Mesaj
      17 Eylül 2003 03:17:23
      bu sitede yazdıklarınızı yaptım ama hakkaten saçma...dik tutmanın en ufak bi faydası olmaz..daha iyi çekiyorsa başka..ama veri transferini asla hızlandırmaz, tamamen mantık dışı..Operaya gelince, enson sürümünü indirip kırdım ama ie nin 5te 1 i olamaz..Hızlıymış diyodunuz ama hiç sayfa açamıyor ki..ben internet explorerde çatır çatır gezerken operanın başında çatladım..Ayrıca şu bir gerçek ki bu alemde download kesinlikle getright tan sorulur..Sreverin kanını emiyor, dosyayı almadan bırakmıyor..Flashget çok dandik ya..aşırı yavaş..söylediğiniz her yolu denedim;2 parça 5 parça tek parça indirme; ama asla getrigh kadar iyi indiremedi..Zaten hız arıyorsanız DAP diye birşey var ama o da bağlantı en ufak koptumu bırakıyor, yani iyi bağlantılar için..zaten 10 kanaldan indiriyor..ama gprs diyince getright tan şaşmayın..Befaster da bi şeyler yapıyor işte..Crack ıwww.cracks.am sitesinde var...
      |
      |

• Yüzbaşı
      875 Mesaj
      17 Eylül 2003 07:17:19
      gprs hızınızı arttırmak için en iyi çözüm

OPERATÖRÜNÜZÜ DEĞİŞTİRİN :)
      |
      |
    • Çavuş
      61 Mesaj
      17 Eylül 2003 21:31:57
      bu forumda bi arkadas telsim ayarlari vermisti telsimin sayfasindakinden farkli olarak modeme bi komut falan yaziliyordu, o ayarlarla su an kazaa falan acikken saatte 12 mb civari veri aliyorum baglanti ozelliklerinden gordugum kadariyla,
      accompli 008, telsim, antalya; soz sende ali kırca.
      |
      |
    • Teğmen
      144 Mesaj
      17 Eylül 2003 23:37:51
      telefon yan dik ters farketmiyo çeksin yeterki...
      hat yoğun olmadıkça herşey normal hat yoğunsa istersen çarpraz tut farketmez....
      |
      |
    • Teğmen
      144 Mesaj
      17 Eylül 2003 23:42:19
      şuan telefon koltuğun yanına düşmüş muhtemelen ters duryor bağlantı inanılmaz hızlı
      tabiki bu telefonun konumundan felan değil millet G.S. maçını izliyo yani hatlar boş...
      aha maç bitti birazdan bekle sayfa açılsın diye
      |
      |
    • Yüzbaşı
      595 Mesaj
      18 Eylül 2003 00:09:57
      Arkadaşlar, ben c336 kullanıyorum.
      Modem hata denetimini, Donanım akış denetimini ve Modem sıkıştırmasını kapattım.
      Ortama aksın bytler dedim :=)
      Donanım akış denetimi yerine yazılım akış denetimi yaptım.
      Hata denetimini de kapattım, o da yazılım oldu böylece.
      Sıkıştırma da zaten GPRS tarafından desteklenmiyor.
      Böylece telefonun üstünden büyük bir yük kaldırdım herhalde :=)

Telefon telefonluğunu yapsın, veri göndersin alsın, hataları da bilgisayar ayıklasın dedim kısaca.

Arkadaşta da denedik, olumlu sonuçlar aldık, ben de çok memnunum.
      Bu arada modemin ek komutlar kısmında da birşey yazmıyor, ek ayar da yapmadım modem ve bağlantı için.

Siz de deneyip sonuçlarını bizle paylaşırsanız sevinirim.
      |
      |
    • Yarbay
      11033 Mesaj
      18 Eylül 2003 01:32:36
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by malatyaspor</i>
      <br />bu sitede yazdıklarınızı yaptım ama hakkaten saçma...dik tutmanın en ufak bi faydası olmaz..daha iyi çekiyorsa başka..ama veri transferini asla hızlandırmaz, tamamen mantık dışı..Operaya gelince, enson sürümünü indirip kırdım ama ie nin 5te 1 i olamaz..Hızlıymış diyodunuz ama hiç sayfa açamıyor ki..ben internet explorerde çatır çatır gezerken operanın başında çatladım..Ayrıca şu bir gerçek ki bu alemde download kesinlikle getright tan sorulur..Sreverin kanını emiyor, dosyayı almadan bırakmıyor..Flashget çok dandik ya..aşırı yavaş..söylediğiniz her yolu denedim;2 parça 5 parça tek parça indirme; ama asla getrigh kadar iyi indiremedi..Zaten hız arıyorsanız DAP diye birşey var ama o da bağlantı en ufak koptumu bırakıyor, yani iyi bağlantılar için..zaten 10 kanaldan indiriyor..ama gprs diyince getright tan şaşmayın..Befaster da bi şeyler yapıyor işte..Crack ıwww.cracks.am sitesinde var...
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

opera bence ie den kat kat hızlı.ie de hatta komik birsey soyleyeyim,ie ile hotmaili acamazken opera ile microsoftun kendi yaptıgı siteye catır catır girip mailime bakıyorum:)))
      |
      |

• Yüzbaşı
      674 Mesaj
      18 Eylül 2003 03:04:05
      ie kullanıyorum,
      telefonum masanın üzerinde normal duruyor.
      normal download da gündüz 2-3 kb geceleri 4-5 kb arası download edebiliyorum.
      flashget ile 4-6 kb arası değişiyor.
      orjinal siemens kablo + siemens m50 kullanıyorum.
      windows 2000 server işletim sistemim var.
      ve dik durması, yatay durması vs pek etkilemiyor bence.
      bulunduğunuz bölgedeki baz istasyonunun yoğunluğu etkili olabilir bir ihtimal.

neredeyse telefonu çanak anten takın diyeceksiniz
      |
      |
    • Yüzbaşı
      550 Mesaj
      18 Eylül 2003 19:24:53
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by carli</i>
      <br />
      neredeyse telefonu çanak anten takın diyeceksiniz
      ehueheuh onu diyeni bırak yapıp resmini koyanlar bile var forumda ) iyi geliyormuş
      |
      |
    • Teğmen
      211 Mesaj
      19 Eylül 2003 00:22:41
      byte alışverişi durduğunda telefondan bi yerleri çaldırın 3 kere.sonra aktarım tekrar başlıyor
      |
      |
    • Yüzbaşı
      768 Mesaj
      19 Eylül 2003 15:46:05 Konu Sahibi
      ilginç bir fikir.
      denemiştim ama pek tutarlı değil.
      |
      |
    • Çavuş
      71 Mesaj
      20 Eylül 2003 01:24:48
      c336 ve c350 kullananlar yeni yazılım yükletmeli bence... baya farkettiğine inanıyorum..
      enazından aç kapa yapmıyorum artık :)
      |
      |
    • Yüzbaşı
      768 Mesaj
      20 Eylül 2003 06:31:51 Konu Sahibi
      Peki vap bağlantın nasıl<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by EeRR</i>
      <br />c336 ve c350 kullananlar yeni yazılım yükletmeli bence... baya farkettiğine inanıyorum..
      enazından aç kapa yapmıyorum artık :)
      |
      |
    • Çavuş
      71 Mesaj
      21 Eylül 2003 01:42:36
      telefonumdan wapa girdi?imde bazen sayfa görüntülenemiyor hatasi al?yorum ama umrumda de?il. pc de sorun ç?karmas?nda gerisi bo?.
      |
      |
    • Binbaşı
      1064 Mesaj
      22 Eylül 2003 00:17:13
      sadece mail oku chat yap arasirada web de gez bunlari gece 00:00 dan sonra yap :)
      |
      |
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      23 Eylül 2003 01:06:41
      şu ara telsim iyice cıvıttı cok düşük bağlantı hızı para ödüyoz biraz hizmet...
      |
      |
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      23 Eylül 2003 01:07:22
      şu ara telsim iyice cıvıttı cok düşük bağlantı hızı para ödüyoz biraz hizmet...
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,254
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.