Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GPRS LE NASIL WAPLA NASIL BAĞLANIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> GPRS LE NASIL WAPLA NASIL BAĞLANIR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    115 Mesaj
    ARKADAŞLAR
    TELEFODAN GPRS E NASIL BAĞLANIR
    WAPA NASIL BAĞLANIR.
    BİR TÜRLÜ ANLAMADIM.

|
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    GPRS'e bağlanmak diye bişey yoktur. WAP sitelerine GPRS üzerinden erişmek vardır. Ama o kadar genel bir şey sormuşsun ki nasıl cevaplayayım bilmiyorum. Şu kadarını söyleyeyim; eğer GPRS uyumlu bir cep telefonun varsa gerekli ayarları yaparak WAP sitelerini gezebilirsin. Tam olarak sorunun nedir?
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    sorunmu şu. telefonum gprsli . ayarlarınıda yaptım. ama gprs üzerinden mi bağlanıyorum. yoksa normal waptan mı . onu bilmiyorum. ücretlendirmesi farklıymış galiba
    |
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    Bu sorunun cevabı bir tek ve kesindir (tabii Telsim hatla bağlanıyorsan) o da :GPRS ÜZERİNDEN. Diğer GSM şirketlerinde bile GPRS üzerinden bağlanmak daha karlıdır çünkü bağlı kaldığın süre için değil indirdiğin ve yolladığın Kb. başına ücret ödersin.
    Son söz: GPRS üzerinden bağlan.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj
    Hiçte tek ve kesin değildir. Telefonun Gprs desteklese bile iki yolla wap a bağlanabilirsin.
    Telsim de Wap a bağlanırsan 1 dakikası : kullandığın paketin konuşma ücretinin %30 indirimlisidir.
    Gprs le wap a bağlanırsan aylık 5 milyona dahildir.

wap üzerinden bağlanırken bir telefon çeviriyor.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.