Şimdi Ara

gprs için önerebileceğiniz ericsson telf? hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ericsson r 600 ile gprs kullanıyorum hız berbat (hem surf hem download) önerebileceğiniz rakam olarak çok uçuk olmayan ericsson var mı? Birde telf değiştirmem hızı arttırır mı? Bu daha önemli.

• R600 3+1 Class ı destekliyor. O yüzden yeni çıkan tellerden alırsan hız aria ile 43.2 k ya çıkabiliyor. Yeni çıkan GPRS li bütün telefonlar 4+1 class ı destekliyor.Ericsson da önerebileceğim en basit T200 sonta t300 sonra t310 , daha sonra da t610 falan.. Nokia da ben kullanıyorum en hızlı modem nokia 3650 de.XHTML tarayıcısıyla daha hızlı çünkü..
  • telsim gprs kullanıyorum r520 m nasıl bilginiz var mı?
  • Ericsson alacağına Siemens C55 al daha güzel. Daha estetik. Ericsson telefonların kapağı camı çizildiğinde değiştiremiyorsun ama C55'in kapaklarını değiştirebilirsin. Üstelik Class 8 telefon.
  • telsim orda iiyi değilse telefon değiştirmen bi işe yaramaz..
  • T65 alabilirsin class 8 gprsi.
  • Tel i Sadece Gprs içişn Kullanacaksan Ericsson R520m Tavsiye ederim ama Hem günlük kullanım hemde Gprs diyorsan Ericsson T65 Tavsiye Ederim her İkiside Gprs Te Gzel Ama ArkadaşıN dediği Gibiş bulunduğun bölgede Gprs (telsim) İyi değilse tel i değiştirmen çokta işe yaramaz..
  • izmir gaziemirdeyim hem günlük kullanım hem gprs için düşünüyorum... bu arada telefonların class özellikleri ile bilgi alabileceğim bir link verebilirmisiniz?
  • Aslında doğru gprs bulunduğun bölgede verimsizse en kral telefonu al bir işe yaramaz

Ayrıca sana class hakkında kısa bir açıklama yapayım.

Class telefonunun gprs hızını gösterir. Yani Class 8 bir telefonun 4 tane download 1 tane upload kanalı vardır. Ve her bir kanal max. 14.000bps hız sağlar. Class 8 telefon ile 4x14.000=56.000bps download 14.000bps upload yapabilirsin. Ericsson telefonlar ise Class 4 telefondur. Class 4 telefonların ise 3 download 1 upload kanalları vardır. Ama telsimin verebildiği en fazla hız 9600bps dir. Bunun için telefonunu değiştirmen birşeye yaramaz. Ama illakide değiştirecem diyorsan Siemens C55 al.

-Gprs Class 8
    -Java Desteği
    -Poliphonic melodiler.
    -Ses kaydı.

Ericsson telefonları oldum olası hiç sevmedim çünkü kapakları veya camları çizildiği zaman değiştirme imkanları yok. Ancak teknik servise götütüp değiştirmen gerekiyor.

Biraz reklam gibi oldu.

• teşekkürler siemens c 55 lerde data kabloları ürünün içine dahil mi?(motorola c336 önerdi bir arkadaş kablolar vs dahilmiş)
  • Yok dahil değil.
  • c336 net için en ideal telefon bence
  • yeni çıktı ama bence en iyisi sagem myx 3d ;-)
    ericsson tavsiye etmem >:(
  • t65 derim kullandım pek iyiydi,class olayı ise telsim için hikaye zati
  • t 65 derim
  • T65 kullanıyorum ama sık sık donma ve kopmalar yaşıyorum
  • SE t200 de fena değil. Hem estetik olarak iyi hem de fiyat olarak iyi. Bu telefon da tavsiye edilebilir.
  • arkadaşlar ben şu an c336 kullanıyorum.Bazen sorunlarım oluyor.Bu telefonu aldığınızda servisten geri gelmezsiniz ama hız olarak gayet iyi class 8. Benim telefon tavsiyem ya siemens c55 yada motorola t722i
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bahad1r</i>
    <br />yeni çıktı ama bence en iyisi sagem myx 3d ;-)
    ericsson tavsiye etmem >:(
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

merhaba.
    bu telefon nasıl?gprs problemli mi,kablosu seri anladıgım kadarıyla.netteyken sarj olayı var mı?gorunus olarak fana degil ama...
    bu telefonu biraz tanıtabilirmisin?
  • T200 kullanıyorum, ve memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.