Şimdi Ara

GPRS CİLERE MUJDE!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TELSİMİN GPRS KAMPANYASI 5 AY DAHA BOYLE DEVAM EDECEKMİŞ.TELSİM BOLGE DE ÇALIŞAN ARKADSIMLA KONUSTU O DA BOYLE SOYLEDİ.BİR LÜTFEN KİMSE YUKSEK HIZ BELKENTSI İÇİNE GIRMESIN DEDI CUNKU YUKSEK HIZ İÇİN ALTYAPI HARCAMASI LAZIMMIŞ EGER TELSİM BU HARCAMAYI YAPARSA DİYOR KILOBYTE BASINA UYGULAMSINA GECER DIYOR.BENCE LÜTFEN SIZLANMAYI BIRAKALIM DA BU BEDAVALIGIN TADINI CIKARALIM ARKADASLAR.

NOT : VE SON BIRŞEY LÜTFEN BIRISI CIKIPTA TELSİM BATIYOR DEMESIN
    ( HEM BATSIN SANANE SENIN PARAN MI BATIYOR)

• OBAAAAAAAAAAAA
  • Topicle alakası yok ama sanırım diğerlerinde kb 1000 tl civarında.Sadece sörf amacıyla neti kullanan birisi için 1 saatlik gprs ücreti diğer hatlarda ortalamam ne kadar olur
  • 1 saat icinde kullanıma gore yaklasık 5 veya 10 mb bilgi alısverisis oluyor.
    bu hesapla;
    5.000 kb x 1000 tl =5.000.000 yapar ki hic download yapmadıgınızı farzediyorum....
  • iiiiiiiiiiiiiii
  • uzun süre değişemeyeceği belliydi. altyapı sorunu var
  • walla batarsa batsın demi:)) böyle devam etssin de..başlarda kötüydü ama şirket batio die düzeldi galiba:))))))
  • eğer doğruysa yeni aldığım tel bile bu durumda kendini amorti ediyor.
  • Ya iğrenç olacak ığğğ diyeceksiniz ama demiştim ben avrupanın hurdaları bizde asıl yavaş olan Telsim diye bizim telefon makineleri saniyede 100kb gibi hızlara ulaşabilir makineler olduğunu.
    Neyse beleş olsunda yatırım az olsun, çalışsın da sürekli böyle olsun.
  • devlet eger telsime el koyarsa 1 ay sonra degiştirir tarifeyi aycelde arkadan vurdu zaten degil mi?
  • nogretse hala 100kbtan mı gidiyon, olur mu öyle saçmalık. o ki 100 kb ta ulaşabilecek kapasitesi var hergün niye çok az hız farkı(1-2kb) sağlayan ust modeller çıkıyor?
  • inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.