Şimdi Ara

GP TOYS FOXX S911 1/12 RC Araba İncelemesi $49.98 ve Kullanıcılar Kulubü 19 kişi (kargo bedava) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
8
Favori
27.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün yedek bataryayı da sipariş etmek istiyorum ama 2 parça ürün gelince gümrükte falan sorun olur mu acaba? Biri gelince mi diğerinin siparişini versem?yoksa farketmez mi?
  • bhdr5335 B kullanıcısına yanıt
    hiçbir sıkıntı olmaz 6-7 ürünü tek postacının getirdiği oldu bana, sadece paket 75€ geçmesin vergi olayı için birde yasaklı bir ürün olmazsa sıkıntı olmaz .Benimde alacağım bir kaç ürün var hepsini aynı zamanda alıcam sürekli postacı beklememek içi aynı zamanlarda gelsin diye
  • Araç geldiğinde bataryasını uzun süre şarjda tutmaya falan gerek var mı? Yoksa direk pili takıp kullanayım sonra da normal şarj edeyim.
    Ben genelde bu araçlarda ilk gelen pilli kullanıp bitiriyorum , sonra sarja takiyorum zaten şarj olunca şarj aletinin ışığı renk değiştiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu araca 2s ya da 3s lipo pil alsak oluyormuş.Onlardan mı alıp denemek mantıklı yoksa orjinalden şaşmasak mı?
    40 dakika kullanım süresi oluyormuş :S
    40 dakika kullanım süresi için değer ama muhtemelen batarya yuvasına oturmaz dışardan bazı aparatlarla tutturursunuz, birde bağlantı girişleri uyuyor mu baktınız mı? Uyuyorsa bağlantı kısımları link atar mısınız?

• Yuvasına oturmuyormuş bantlanacak ya da bir yere tutturulacak.2S lipo pilmiş.7.2 v oluyormuş.Bizim aracın orjinali 9.6 volt.Arabanın hızı falan düşer mi ya da bir zararı olur mu bilmiyorum.bu arada 3s'de oluyormuş.O da 11.2 Volt oluyormuş.Onda da çalışırmış.Bu sefer de motor zorlanır yanar falan mı acaba uzun vadede bilemedim şuan.
  • İncelediğiniz ürün şu ürünle aynı mıdır? Değilse farkı nedir?
    http://www.hepsiburada.com/s911-luscan-1-12-monster-truck-p-OYUNS911
  • ledlebi L kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim hiçbir fark yok.Gptoys sitesinde araç s911 foxx olarak geçiyor ,TR de luscan diye satılıyor
  • Eyvallah saolasın.
    hepsiburada dan mı almayı düşünüyorsunuz?
  • Henüz karar vermedim, gearbest'ten de alabilirim ancak pil konusu kafamı kurcalıyor. Kendisiyle gelen pilleri mi kullanıyorsunuz? 15 - 20 dakika giden batarya takılmaz mı buna?
    yurtdışından alırsanız baya uygun gelir, pil konusunda yukarıda arkadaş belirtmiş 2s ya da 3s piller daha uzun gidiyormuş ama kullanmadığım için tam bir şey diyemem
  • gearbest'ten alacağım. Banggood kargo parası çok istedi. Ancak gearbest DHL ile gönderiyor, pek iyi şeyler duymadım dhl için. Sıkıntı çıkar mı?
    Dhl en hızlı en iyi kargo şirketi , siz bakmayın hocam yazılanlara her şeyi kötüleyen gereksiz kişilerdir kesin. Ortalama 5 günde falan elinize ulaşır

• Neyse aldım artık. Umarım erken gelir. Sizi referans gösterdim faydası var mı bilmem.
    Faydası var teşekkürler

• Kargom ukim'e gitti ve alıcı merkez torbayı açtı yazıyor.Ürünüm direk gelecek mi yoksa bir işlem yapmam gerekiyor mu?Ya da uzun süre bekler mi acaba?Kargo takip bilgilerini aşağıya ekliyorum.Teşekkürler.

1 24/08/2016 01:11:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    2 24/08/2016 14:30:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    3 26/08/2016 05:42:11 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
    4 26/08/2016 08:41:46 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    5 26/08/2016 13:47:33 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    6 26/08/2016 13:47:33 PTT İşyerine Girdi Gümrüğe Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 26/08/2016 14:02:07 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 26/08/2016 15:45:33 PTT İşyerine Girdi Alıcı Merkez Torbayı Açtı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    9 26/08/2016 15:49:49 PTT İşyerine Geldi İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

• quote:

Orijinalden alıntı: bhdr5335

Kargom ukim'e gitti ve alıcı merkez torbayı açtı yazıyor.Ürünüm direk gelecek mi yoksa bir işlem yapmam gerekiyor mu?Ya da uzun süre bekler mi acaba?Kargo takip bilgilerini aşağıya ekliyorum.Teşekkürler.

1 24/08/2016 01:11:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    2 24/08/2016 14:30:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    3 26/08/2016 05:42:11 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
    4 26/08/2016 08:41:46 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    5 26/08/2016 13:47:33 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    6 26/08/2016 13:47:33 PTT İşyerine Girdi Gümrüğe Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 26/08/2016 14:02:07 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 26/08/2016 15:45:33 PTT İşyerine Girdi Alıcı Merkez Torbayı Açtı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    9 26/08/2016 15:49:49 PTT İşyerine Geldi İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

hocam ukime mail atın. Ürünün fiyatını , içinde ne olduğunu, ürün linki , fatura,takip no, kimlik bunları mail atın çıkarırlar
    ukim mail: istav-ukimsantral@ptt.gov.tr

• maile cevap falan gelir mi olumlu ya da olumsuz?Ayrıca telefonla teyide falan gerek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.