Şimdi Ara

/ GP™ Medya - Anakonu / (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
10.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mikrofonumda geldi...

/ GP™ Medya - Anakonu /

Bu da hediyesi

/ GP™ Medya - Anakonu /
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrtk2

nerelerde gezcen?
    cok güzel bir proje yardımcı olabilrim istanbul içiyse

İlk çekim, İzmir - Konak meydanı'nda olacak.Sonra karşıyaka - mavişehir, veya karşıyaka çarşı da olabilir diye düşünüyorum.Eğer bir alışveriş merkezinden izin alabilirsem oralarda da çekim olacak.

Ayrıca, tanıdığım bazı, önemli yerlere gelmiş insanlar var.Şuan sölemiyorum eğer başarabilirsem gerçekten çok ünlü biri ile röpörtaj yapacağım.Birde teknosa nın veya bimeks in müdürlüklerine çıkabilirsem onlarlada röpörtaj yapmak isterim...
  • sony mikrofonda güzel miş yaw güle güle kullan dostum
  • Ooo İzmir'de ise süper ya
    Umarım rastlarız. Kipa tarafınada gel hocam. Bimeks'te Teknosa'da mevcut. Bu tür konularda daha esnek olabilirler diye düşünüyorum
    Bekliyoruz en kısa zamanda videoları.
  • freewalker - pm atıldı

Teşekkürler herkese.

Eğer İzmir'de olan varsa buluşabiliriz bi ara.Ama şu sıcaklar bitsin bi
  • @Gold

Nejat abi haklı... PES ve NFS'den başka oyun bilinmiyo kafelerde
    Ayrıca, Erenköy, Ethem Efendi, Göztepe, Fikirtepe civarlarına uğrarsan mutlaka msnden falan söyle gelip görmek isterim, yardımcı olmaya çalışırım
  • Pazar günü, İzmir Bornova'da bulunan Noche Cafe'de, pesfootball.com tarafından düzenlenecek olan PS3 Ödüllü PES turnuvasında bulunuyor olacağım.Ama yarışmacı olarak değil, oradan görüntüler almak istediğimden dolayı.Eğer aksilik olmazsa pazar günü video muzu izleyebileceksiniz...
  • İzmirden katılmak isteyen kendine güvenen Pescileri bekliyoruz.
  • dh konsol bolumu ayrı bir dunya oldu artık
  • İbrahim, yeni çalışmanda balarılar dilerim,girişken ve yaratıcı kardeşim benim.
    herhangi bi durumda yardımım lazım olursa ,numaramı biliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

İbrahim, yeni çalışmanda balarılar dilerim,girişken ve yaratıcı kardeşim benim.
    herhangi bi durumda yardımım lazım olursa ,numaramı biliyosun

Teşekkürler erol abi, evet biliyorum.
  • Hocam durumlar nedir, yapabildin mi çekimleri ?
  • Bir aksilik yaşadım gidemedim internet cvafeye bazı sebeplerden dolayı.Şimdi kısa film çekmiştik onunla uğraşıyorum inşallah ilk videomuz gelecek çok yakın zamanda.
  • Ülkemizde daha önce hiç yapılmamış bi projeyi gerçekleştireceğinin farkındasın değil mi?
    Böyle bi işe kalkışmak bile çok büyük bi adım.Medeni cesaretin, foruma ve bsc ye katkılarından ötürü seni tebrik ediyorum Goldpunch kralsın valla.
    Dikkate alırsan bir tavsiyede de ben bulunmak istiyorum, tavsiyem röpörtajlarında kalabalık oyun oynanan yerlerdeki insanların yanı sıra, forumdaki röpörtaj yapmak isteyebilecek arkadaşlarımızı da tercih etmen.
    Umarım bu işle uğraşırken hevesini,şevkini kıracak olaylarla veya insanlarla karşılaşmazsın.
    Projeni 4 gözle bekliyoruz, bol şans...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wzzk

Ülkemizde daha önce hiç yapılmamış bi projeyi gerçekleştireceğinin farkındasın değil mi?
    Böyle bi işe kalkışmak bile çok büyük bi adım.Medeni cesaretin, foruma ve bsc ye katkılarından ötürü seni tebrik ediyorum Goldpunch kralsın valla.
    Dikkate alırsan bir tavsiyede de ben bulunmak istiyorum, tavsiyem röpörtajlarında kalabalık oyun oynanan yerlerdeki insanların yanı sıra, forumdaki röpörtaj yapmak isteyebilecek arkadaşlarımızı da tercih etmen.
    Umarım bu işle uğraşırken hevesini,şevkini kıracak olaylarla veya insanlarla karşılaşmazsın.
    Projeni 4 gözle bekliyoruz, bol şans...

Öncelikle teşekkür ederim övgü dolu sözleriniz için.

Önerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.Zaten bende böyle düşünüyordum.Kalabalık yerlerde açıkcası çekmek istemiyorum hırsızlıktan tutun birçok kötü olay bile gelebilir.Şuan düşünme,planlama aşamasındayım( röpörtajlar için,yoksa bazı videoları çektim bile ), kendi kendime evde denemeler yapıyorum.Umarım o gün geldiğinde heyecanlanmadan işimi yaparım.Ayrıca inanın şimdi boş durmuyorum bilgisayar efektlerini öğrenmeye başladım bile.Hatta odamın bir bölümünü mavi fon kağıdı ile kapladım bazı efektler için.

Bazı işler üst üste geldi gerçekten.Hem özel hayattaki sıkıntılar/ hem bsc ye altyazılı video hazırlama / ayrıca benim sorumluluğumda ki sitemle uğraşmak ve en önemlisi DH işleri.Biraz geç kaldığımı biliyorum özür dilerim bunun için.Ayrıca bana iletmek istediğiniz birşey varsa/olursa profilimde yazan MSN'imden ulaşabilirsiniz.

• Noldu abi proje hayata geçicekmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodDrunk

Noldu abi proje hayata geçicekmi?

Dostum aslına bakarsan bu projeyi yazın yapmayı düşünüyordum hatta konunun ilk adı '' Bu yaz sizi bekleyen sürprizler var'' idi.O zamanlar birsürü inceleme yayınladım forumda + altyazılı videolar ile uğraştım bsc den takip ettiysen görmüşsünüzdür.Günde 2 saatimi sırf altyazı işi kapladı öbür işler derken 5 saat pc başında iş yapmak zorunda kaldım.Vaktimin olmadığını söyleyebilirim.Ama bu GP Medya ile ilgilenmediğim anlamına gelmez şöyle ki;

Şuan ev taşıyoruz.Ve şuan ki olanaklarımdan çok çok daha iyi teknolojiye kavuşacağım.Mesela 2 güne kadar hiç bir LCD televizyonum yokken şuan 1 adet 52 inch Z serisi sony ( 200hz) , 1 adet 40 inch Sony X serisi ( Sony'nin en iyi serisi ) tv, sony kablosuz ev sinema sistemi'm var .X serisi İzmir'de kalmadığından Denizli'den getirtmelerini bekliyorum.Cuma'ya kadar tüm ürünler elime ulaşacak.Çektiğim oyun videoları da bariz kalite farkı olacak bundan emin olabilirsin.Şuanki videolar düşük kalite - ile orta kalite arası.Normalde HD ye yakın bir çözünürlükte ve yüksek bitrate oranı ile çekiyor kameram ama sunucum kısıtlı olduğundan videoları kırpmak zorunda kalıyordum.Şimdi reklam gibi olmasın ama profilimden görebileceğiniz siteyi açtım ( alan sorunu yok ).Ve onun üzerinde çalışıyoruz şuan yapım aşamasında.

Ekim ayı sonunda inşallah işler ters gitmezse başlayacağım.

Ayrıca avrasya tv yi izliyorsanız digitalite adlı program var.O programın yapımcısı + eski sunucusu ile görüşüyorum.Bir şeyler daha ayarlayacağım o da sürpriz olsun.

• Çalışmalarında başarılar.
  • Hocam imzanda gördüm tıkladım. Çalışmalarını bekliyoruz. Başarılar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.