Şimdi Ara

Gp çok broken değil mi ? SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1854893/2393973c-a2b6-4e50-b534-
    27be4bcac2bc.png[/simage]

İyi forumlar arkadaşlar gp eski mainimde oynamaktan sıkılmıştım Tobias izlerken birden oynayasım geldi antreman modunda bir iki el alıştırmadan sonra dereceli gireyim dedim.Sonuç bu bi kaç el alıştırmadan sonra girmenizi tavsiye ederim şuan fazla broken gibi.İyi forumlar.

• fazla broken olamaz, bir kere dost ormancı için gank atılması zarar bir koridor. Karşı oyuncuyu gank ile kesme ihtimali skillseti sebebiyle zor, karşı takım için de tam tersi geçerli, safe oynamazsa camplanması çok kolay.
  • alıyorum quinn'i tokatlayıp geçiyorum.
  • Gp trinity ie den sonra broken olmaya başlıyor.Üstüne pd+youmu+lord dominik aldığında adc,apc ye tek atması çok zevkli oluyo.Ama artık earlysi iyi olmayan herolara broken demek saçma oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 El alıştırmasından sonra broken olduguna karar verdiysen ya karşısı berbat oynadı ya da zaten hasar grafiğinde assalarda kalıp sadece 1 tane patlattıgın varille bu kanıya vardın.Gp suan güçlü evet ama üzerinde ustalasmak gerekiyor, videolar izlemek gerekiyor, lane aşamasında sabretmek gerekiyor.Derecelide devam edersen karşına gelecek bir quin bir jayce veya midde oynuyorsan seri pushlayan bir hero geldiğinde napacagını bilmediğin için dımdızlak ortada kalırsın.
  • Top lanede gp yerine bir front line olması daha iyi en azından şu meta.

Midde ise çok daha broken herolar varken gpye broken demek mantıksız. İlk 25-30 dakika oyuna tek katkısı ulti atıp takımının ölmemesini ummak.

Ayrıca heroya hakim değilseniz ad sorakadan bile dayak yersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4th Papa Patates

Top lanede gp yerine bir front line olması daha iyi en azından şu meta.

Midde ise çok daha broken herolar varken gpye broken demek mantıksız. İlk 25-30 dakika oyuna tek katkısı ulti atıp takımının ölmemesini ummak.

Ayrıca heroya hakim değilseniz ad sorakadan bile dayak yersiniz.

harraslıcaktım doğru demişsin

good boy :)
  • Schizz kullanıcısına yanıt
    ily

• Rutzelq kullanıcısına yanıt
    Dikkatli okuduysan 1 2 el oynayıp karar vermedim eski mainimdi sıkıldım oynamak için 1 2 el antreman yaptım diyorum.Bi tobias değilim ama bu hesabımda yinede 120k gp var.

• Aslında broken degil düşük eloda broken demek daha dogru olurdu.Genel olarak tfde beni unutuyorlar arkadan fıçı patlata patlata tfyi alıyoruz.O yüzden seçim ekranın da takıma yalvarırım jung ve soloya tank almaların.Çünkü tfyi ne kadar uzun tutsalar o kadar işime geliyor.

• Lanede patates olan bir karakter olması sebebiyle broken değil. Üstte doğru tespitler yazılmış. Ama ilerleyen safhalarda iyi bir gp oyunculugu ve zamanlama ile oyun kazandırır.

• Birinizde şu kardeşinizin gönlü olsun diye broken dememiş ya alacağınız olsun

• 40 dakikalık bir oyunda 60 k hasar atıyorsan 50ksını son 20 dakikada atıyorsun

Senin hatrına hasar potansiyelinden broken diyelim

• Shen, Naut, Mao, Poppy vs. varken alınmaz. Düşük liglerde zaten her daldan champ alınabileceği için o liglerde broken olması çok bir şey ifade etmez. Burst vuran her champ broken gözükür low elo'da.
  • Yorumlar içim teşekkür ederim ama hevesim kursağımda kaldı

• Şuan top lanede quinn, naut, maokai, poppy varken midde talon, syndra, orianna varken gp broken olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutplbyk

Dikkatli okuduysan 1 2 el oynayıp karar vermedim eski mainimdi sıkıldım oynamak için 1 2 el antreman yaptım diyorum.Bi tobias değilim ama bu hesabımda yinede 120k gp var.

Hocam ben gp main değilim 60k var

Yasuodan befret ederim düşmem kesin seri maçında yada aramda oynarım 30k yasuom var. Main herolarımı söylemiyorum bunlar sadeve bi ara sardığım çarlar.

• lanede ağır çöp hero ama latede full buildken, kritikle üçlü fıçı kombosunu patlatınca karşıdakiler şaşırıyor ya... o his... tek yiyen carryler...
  • Brokendan ziyade şu an çöp. Saçmalamayın allah aşkına ne herolar var oyunda şu an sayısız nerf yiyen GP mi gözünüze batıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

Brokendan ziyade şu an çöp. Saçmalamayın allah aşkına ne herolar var oyunda şu an sayısız nerf yiyen GP mi gözünüze batıyor

Şimdi cop demekte hakaret biraz sanki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.