Şimdi Ara

Gözünüzü Seveyim Şu Gsyi İlk Hafta Yenin :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
3.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: garcy

Derbi kaybetmeyen tek takım olduğumuzu hatırlatmak isterim...

Bjk:0 Gs:0
    Gs:3 Fb:1
    Ts:0 Gs:3

Gs:3 Bjk:2
    Fb:2 Gs:2
    Gs:1 Ts:1

arenada atılan son gole ve inonudeki almeidanın verilmeyen golunu sizin kaç adet sakat oyuncunuz vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey çeteye bağlı.İstesinler yeter ki.İnönü'de 3 te 3 olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeyecanlıYumurta

quote:

arenada atılan son gole ve inonudeki almeidanın verilmeyen golunu sizin kaç adet sakat oyuncunuz vardı

Puan tablosu sakat oyuncuya ve kaçan gollere bakmıyor güzel kardeşim. Attığın ve kazandığın maçlara bakıyor. Haticeye değil NETİCEYE bakıyor. Orda öyle olsayı burda şöyle olsayı demeye kalkarsanız şampiyonlar ligini bile alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Herşey çeteye bağlı.İstesinler yeter ki.İnönü'de 3 te 3 olur.

biraz daha indirgersek herşey bu herife bağlı. diğer 10 kişi köstek olmasın yeter.
  • BEŞİKTAŞ ilk maçta gs yi yenerse havaya girer bunu söylüyeyim ve ondan sonra inönüde yırtsanız puan alamazsınız ...
  • Konuyu açan tahmin ettiğim gibi fenerliymiş. Uzun zamandır böyle güldüğümü hatırlamıyorum
  • Fernandes gününde olursa ben İnönü'de puan vereceğimizi düşünmüyorum.Ekstra bir motivasyon ile çıkacaktır oyuncular çünkü ödemeleride yapıldı.
  • :D
  • tabi önce kardeş takım denir sonra kavga edilir
  • son fb-bjk maçı öncesi 2 taraftar grubunun açıklamaları ve maç öncesinde-sonrasında olanlar
  • Bir mesajınız hakkında işlem yapıldı...

iyi akşamlar,hayırlı derbiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellfire_1905

Bir mesajınız hakkında işlem yapıldı...

iyi akşamlar,hayırlı derbiler

selametle...
  • İlk 2 hafta sonunda ne olacağı belli olur. Galatasaray Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi yenerse garantiler. Ama 2 maçı da kaybederse toparlanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: HeyecanlıYumurta

quote:

Puan tablosu sakat oyuncuya ve kaçan gollere bakmıyor güzel kardeşim. Attığın ve kazandığın maçlara bakıyor. Haticeye değil NETİCEYE bakıyor. Orda öyle olsayı burda şöyle olsayı demeye kalkarsanız şampiyonlar ligini bile alırsınız.

oldu hakemler faulleri vermesin kafasına göre takılsın puan tablosuna bak senin futbol anlayışın bu işte hakemle maç kazanıolar alayı şikeci zaten aziz yıldırım ve galatasaray 8 0 yenmişi ankarayı oda ayrı bi şike tabi sen puan tablosuna bak futbol anlayısın bu kadar düşük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben güveniyorum Beşiktaşa süper finalde. Bence en çok puanı Beişktaş toplayacak.
  • Şampiyonu "Beşiktaş" belirleyecek.
  • gs deblasmanda en çok gol atan en az gol yiyen en çok puan toplayan bu sezon en fazla kazanan ve en yakın rakine 9 puan fark atan tek takım. neyi tartışıyorsunuz birazda gerçekçi olun. bjk imkanı yok bu halde gs yi yensin bırak yenilmeyi fark yemezse dua etsin.
  • trabzon galatasaraya yatmazsa kendimi süresiz banlarım.. Bunu buraya yazın.. Bjk yı bılmem ama onlar yatmasada olur zaten halleri duman..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

trabzon galatasaraya yatmazsa kendimi süresiz banlarım.. Bunu buraya yazın.. Bjk yı bılmem ama onlar yatmasada olur zaten halleri duman..

Galatasaray, Trabzonsporu yenemez anca TS maçı verirse yener diyorsun yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrıcalıklı Üye

quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

galatasarayın beşiktaşı inönüde yenme ihtimali 0 yazı ile sıfır
    ilk maç gördük kendi sahalarını geçemediler.beşiktaş büyük maçları farklı oynuyor ki gs yi yenersek şampiyonlar ligi için çok büyük avantaj yakalarız

Ama yenersek burayı yıkarlar

iyi ki koymuşun gece gece bayağı güldüm :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.