Şimdi Ara

Gözünüzü Seveyim Şu Gsyi İlk Hafta Yenin :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
3.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş 2. lig takımlarını yenemiyor, GS'yi mi yenecek oldu daha neler.

Birde Egemen yok, Egemen takımın tek başına zaten %50'sini oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

Yazık bea acıdım ne durumlara düşürmüsüz adamları..

• quote:

Orijinalden alıntı: darkblack_çnr

quote:

Orijinalden alıntı: Cris

Bjkli kardeslerimize guveniyoruz.

Vay kardeş olduk şimdi öylemi sizle oynayacağımız maçlarda olası bi galibiyet durumunda da aynı düşünceyi taşırsınız umarım!!

Bunun saka oldugunu ayrica izah etmeme gerek yok diye dusunuyordum.

• Arkadaş ben inanmıyorum.Fenerliler inanıyor.Beşiktaş'ım ne büyük kulüpsün sen be.
  • Bir umudum sensin anliyor musun,sampiyonluk gelmiyor ki senle olmadaaaan besiktas seninle olmeye geldik besiktaaassss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

Arkadaş ben inanmıyorum.Fenerliler inanıyor.Beşiktaş'ım ne büyük kulüpsün sen be.

Alayına Trivela kardeş.
  • quote:

Arkadaş ben inanmıyorum.Fenerliler inanıyor.Beşiktaş'ım ne büyük kulüpsün sen be.

usta biz yenersek gs'liler fener için oynadınız diyecek, yenilirsek fenerliler sattınız diyecek. sonuçta bunlar bi şeyler diyecekler
  • Beşiktaş'a Avrupalı rakibi karşısında başarılar diliyorum.
  • Beşiktaş 3 de yiyebilir 3 de atabilir, o güne havaya bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

usta biz yenersek gs'liler fener için oynadınız diyecek, yenilirsek fenerliler sattınız diyecek. sonuçta bunlar bi şeyler diyecekler

Hayda bir de orası var dimi.Berabere bitirsek bir şeyler yaparlar belki.Ortada buluşuruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Hayda bir de orası var dimi.Berabere bitirsek bir şeyler yaparlar belki.Ortada buluşuruz.

ilaveten trabzon'lular yensek de yenilsek de kızacaklar onların da öyle bi huyu var.. 6 derbi maçı mı, allah esirgiye abi

• quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

Beşiktaş 3 de yiyebilir 3 de atabilir, o güne havaya bağlı.

Galiba en doğru yorum bu olmuş.
  • Besiktas seninle ölmeyee geldiiiiikkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Bir umudum sensin anliyor musun,sampiyonluk gelmiyor ki senle olmadaaaan besiktas seninle olmeye geldik besiktaaassss

Güzeldi.
  • tabi yaa gs bjk a yenilecek , fb de ts u yenecek öylemi ne güzel istanbul bee
  • Kolumu kesseniz siyah beyaz akar
  • Hiç belli olmaz Beşiktaş nerdeyse arenada bizi yeniyordu.Almedia kaçırmasaydı 3-2 tam tersi olacaktı.
  • Beşiktaş , galatasaray ile inönüde oynadığı ilk maç'da galatasaray katı savunma yaptı.
    Arenada kazanabilirdi ama almedia faktörü. Şimdi herkez şampiyonluğa ortak , olurmu olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • adı üstünde derbi..
    beşiktaş maçın favorisidir saha ve seyirci avantajı ile.galatasaray en son ne zaman yenmiş bizi inönüde yanlış hatıramıyosam hasan kabzenın gol attığı maç 2 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Hiç bize güvenmeyin, biz 6'da 6 yapacağız ama tersten

Beşiktaş'la Fb arasında oynanan top arasında neredeyse fark yok.Biz 6'da 6'yı konuşurken sizde neden hiç umut yok?

Biz mi uçuyoruz ki acaba

Ha şunu bileydin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.