Şimdi Ara

Gözünüz başkan görsün Ekrem İmamoğlu 100bin Maske aldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
4
Favori
18.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
141 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 senede bunu yapan 20 senede neler yapmaz ekrem akp ye rahmet okutuyor. 20 senedir temiz olan haliç kirlenmeye başladı. fazilet durağı ne oldu bu arada gerçekten batsın böle siyaset değil mi?
  • Sanıyorlar ki ailemize küfredince haklı oluyorlar! sayıca fazla olmalarının da hiç bir önemi yok, sosyal medyada da çok fazlalar! sürekli yalan, dolan, fotoşop ve algı çalışıp sayısız bot hesaplarla destekleniyorlar.

Sonra bunların desteklediği zihniyetinin kalkıp hilelerini, yalanını iftiralarını ortaya döktük mü sonunda böyle küfür ederler!! tahammülleri yok, kendilerinden değilse hemen yaftalayıp ego tatmini yaparlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav hadi doğru olsun. Ülke milyar dolarlar bazında söğüşlendi ve devam ediyor. Adam 300bin liranın derdine düşmüş. Ekrem İmamoğlu doğru yola sokmuş sizi. Evet 300 bin için bile peşine düşün. Ama Türkiye için peşine düşün. Akp ihalelerine de böyle titiz araştırmalar yaparsan seviniriz. Ortada ihale bulabilirsen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

öncelikle bu mesajı şikayet eden arkadaşa hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim. işte bunlar bu! mesajdaki yanlış neydi ki anamıza küfredecek kadar alçalabiliyor bu kendini bilmez!

Alıntıları Göster
    o koli açıklandı içeriğinin bir kısmını yazıp iftira atmak ancak dinsiz müslümana örnektir

maske olayına gelince maskenin içeriğini görmeden iftira atmak dinsiz müslümana örneğidir

inşallah bu maskenin özelliğini de gösterirler o zaman ne diyeceksin

İftira atan Müslümanlıkta ve Kuranda Ne Diye Geçer Sen Söyle

Mesajı silecektim baktım fakat hep iftira atmayı alışkanlık yapmışsın mesajın tekrar aynısını yazdım

Mesajı sana özel olarak yazmadım ama üstüne alınan düşünsün (Maskede dediğin gibi bir olay varsa üstüne alınma)

Maske içeriği açıklandığında yaz

Nasıl Bir İnsansın Ki Durmadan Böyle İftira Atıyorsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 3 Haziran 2020; 23:13:52 >

• volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Kendi yandaşınız olunca akp de eleştirdiklerinizi savunmaya başlamışsınız. 21-B ihale yapılmış yandaşa verme ihalesi 1 kişi katılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyetkin

Kendi yandaşınız olunca akp de eleştirdiklerinizi savunmaya başlamışsınız. 21-B ihale yapılmış yandaşa verme ihalesi 1 kişi katılmış.
    Savunmadım. Açıkca görülüyor ki açık arayıp bulmaya çalışıyorsunuz. Öyle patladı böyle patladı diye gelin güvey oluyorsunuz. Var mı karşılaştırma? 1 tl'lik maske ile bunun aynı olduğu karşılaştırıldı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    BASİT
    BODRUM
    KAYAK
    ANTRİKOT
    FATİH SULTAN MEHMET
    HALİÇ
    İTFAİYE ATAMALARI
    CELAL ŞENGÖR
    ÇEŞME
    500 BİN TON ASFALT
    HASTANE YOLU
  • cyetkin kullanıcısına yanıt
    Oy verdiğin parti devleti yönetiyor. Belediyeleri denetleme yetkisi hükümette. Burada iki ihtimal var. Ya Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB hiç usulsüzlük yapmadı ya da o verdiğin hükümet görevini yapmıyor. Sence hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 3 Haziran 2020; 23:26:10 >
  • donanımhaber forumlarına kadar geldi siyaset gündemle ilgili haberler tartışmalardan nerelere geldik. ezan okunurken yüksek sesle müzik dinlediği için öldürüldü tagından rahmetlinin babasının açıklamasından sonra ezan şehidi tagına geçiyor ülke bu hale geldi hamdolsun.

@Jquair Türkiye'nin Türk Milletinin insan gibi yaşama hakkı var insanları rahat bırakın. 115bin'lik arabayı burada yorum yazanların hiçbirisi asla alamayacak bende dahil. ne istediniz de almadınız. bizi salın bu tür söylem hareket eylemlerin bizde herhangi bir olumlu etkisi olmuyor.

susuyoruz saygımız bu ülkeyi yoktan var eden yaratan Yüce Türk Milleti ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk için yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 4 Haziran 2020; 0:3:55 >
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    Bunlar kendi yandaş medayaları dışında bişey izlemediği için herşeyi doğru sanıyorlar. Erdoğan Virüs konuşmasında kendisini muhalif kesiminde izleyeceğini bildiği için KK nın yalan videosunu oynattı. Doğru bildiklerinin yalan olduğunu gören muhalif koyunlar çılgına döndü.
  • Hepsi aynı değilmi sonuçta a partisinin elemanı ekrem yaptı b partisinin elemanıda yandasına verecekti işi başa geldiklerinde geldikleri yeri çabuk unutuyorlar malesef herşey seçime kadar bu ülkede.
  • 1 liralık maskelerden ilk defa aldım bir kutu (hani bedava bedava dediler dağıtamadılar sonra) , o sırada arkadas geldi ona verdim ilk aldığının askısı koptu , o kadar maskesiz kaldıki insanlar atmayayım evde dikerim dedi bir tane daha aldı.
    İett'de bu kadar kalitesi limitte ürün alamaz bu doğal.
    Bu arada o kadar çaresizler ki , bahsettikleri ihale 285000 tl.

ELİF CAN YETİM'in babası Raif Yetim'inde yargılandığı akbil davasının çapı ne kadardı.
    https://www.sozcu.com.tr/2016/yazarlar/soner-yalcin/erdoganin-yargiyla-imtihani-1261880/

Utanma-Arlanma yok ve nelerden medet umar hale geldiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Başkan İmamoğlu asılsız suçlamalara bir basın toplantısı ile cevap verdi :

Hayret, meşhur KIRMIZI YELEĞİ yok üzerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    sizler milletin sinir uçlarına dokunurken iyidi..dua et sansür koymuş aralara..ben olsam ağız dolusu yazardım..hak ediyorsunuz..
  • Muhalefet bu yüzden rahat en küçük soruşturmada üstümüze geliyorlar haksızlık yapıyorlar hak hukuk adalet lafları dolanıyor. Muhalefet ne zaman çazgırlık yapıyorsa bir yerde usulsüzlük yapmıştır. Fahrettin Altunun evine saldırdılar kendi yandaşlarının milyonluk kaçak evleri çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Sanıyorlar ki ailemize küfredince haklı oluyorlar! sayıca fazla olmalarının da hiç bir önemi yok, sosyal medyada da çok fazlalar! sürekli yalan, dolan, fotoşop ve algı çalışıp sayısız bot hesaplarla destekleniyorlar.

Sonra bunların desteklediği zihniyetinin kalkıp hilelerini, yalanını iftiralarını ortaya döktük mü sonunda böyle küfür ederler!! tahammülleri yok, kendilerinden değilse hemen yaftalayıp ego tatmini yaparlar..
    Millet Yalancı ve Sahtekarlara Küfür Ediyor Neden Üstüne Alınıyorsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 3 Haziran 2020; 23:40:10 >
  • volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Teknik şartnameyi görmeden bişey diyemem. Benim ilgilendiğim 21-B ve tek firma ve yandaş olması rekabet olmaması ve yaklaşık maliyete çok yakın fiyattan gitmesi. bu yüzden ne olursa olsun fiyat yüksek.
  • cyetkin kullanıcısına yanıt
    Soruma cevap vermemişsiniz. Mesele CHP'nin değil AKP'nin ne yaptığı. İBB yolsuzluk yapıyorsa bakanlıkların teftiş kurulları ne güne duruyor? Buna bir cevabınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 3 Haziran 2020; 23:43:45 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.