Şimdi Ara

Göztepe neden hiç konuşulmuyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GÖZTEPE'yi neden kimse konuşmuyor. Tek tek saplıyor tüm takımlara, nerdeyse tüm zorlu rakiplerine sapladı. GS ve BJK kaldı saplamadığı onlarlada daha yapmadılar gelsinler onlarada saplıcaklar. GÖZTEPE bence Şampiyon olur bu sene, sene sonu uplarsınız.

• Dostum sen konuşulmadıgını sanıyorsun. bir kere en başta her spor programı göztepe den ve taraftarından mutlaka en az 1 kere bahsediyor.

Sonra göztepeliler lokali olarak forumda ana konumuz var.

Ha bunun dışında Zaten nekadar isnan kendi şehrinin takımını tutuyorki. türkiyede semt takımı olupta göztepe kadar taraftarı olan 3 tane takım var oda GS,BJK veFB zaten. bunun dışındaki takımlar zaten şehir takımları :)
  • İzmir takımlarını oldum olası severim.Tek üzüntüm büyük altayın çok kötü yönetilip bitirilmesi.Onun dışında başakşehir gibi belediye takımı avrupada oynayacağına göztepe oynasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IZMIRIN SOKAKLARINDA YURUYORUZ FORMALARLA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cücülük

• Aliağa oldugu icindir belki

• bi forum sitesi olmalı herkezce bilinen.
  • Kaf kaf

• Göztepe alt liglerde sürünürken Alieğe belediyespor u satın aldı ve adını Göztepe yapıp hile ile üst lige atladı.
    İsterse galaksi şampiyonu olsun bu emek hırsızlığını yapan takım benim gözümde bitikdir.
    Bu kulübün hiç konuşulmaması lazım.
    Ve taraftarlarının vicdanı bunu nasıl kabul etti anlamak güç. O zaman bir taraftar grubu çıkıp da biz şanımızla şerefimizle lig atlarız bu nedir böyle demediler. Sindirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Göztepe alt liglerde sürünürken Alieğe belediyespor u satın aldı ve adını Göztepe yapıp hile ile üst lige atladı.
    İsterse galaksi şampiyonu olsun bu emek hırsızlığını yapan takım benim gözümde bitikdir.
    Ve taraftarlarının vicdanı bunu nasıl kabul etti anlamak güç. O zaman bir taraftar grubu çıkıp da biz şanımızla şerefimizle lig atlarız bu nedir böyle demediler. Sindirdiler.

bu orjinal göztepe değil mi, orjinali nerede şimdi? valla ben başka kulübü satın alarak lig atladıklarını şimdi duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

quote:

Göztepe alt liglerde sürünürken Alieğe belediyespor u satın aldı ve adını Göztepe yapıp hile ile üst lige atladı.

bu orjinal göztepe değil mi, orjinali nerede şimdi? valla ben başka kulübü satın alarak lig atladıklarını şimdi duydum.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=250&ftxtID=4371

2002-2003'te Süper Lig'e veda eden Göztepe, yaşadığı ekonomik sıkıntılarla amatör kümeye kadar geriledi. Bu süreçte Göztepe'nin ticari ve iktisadi bütünlüğü TMSF tarafından devralındı.

2007'de yapılan ihaleyle Altınbaş Holding iştiraki Assos Perakende Mağazacılık ve Sportif Hizmetleri AŞ tarafından 1 milyon 305 bin liraya satın alındı.

2007-2008'de amatör kümede mücadele eden Göztepe, TFF 3. Lig'e yükselme müsabakalarında başarılı olamasa da 2008-2009 sezonunun başında Aliağa Belediyespor'un isim haklarını alarak TFF 3. Lig'de mücadele etmeye başladı.

http://spor.haber7.com/super-lig/haber/2348165-aliaga-belediyespordan-spor-toto-super-lige

• quote:

quote:

quote:

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=250&ftxtID=4371

2002-2003'te Süper Lig'e veda eden Göztepe, yaşadığı ekonomik sıkıntılarla amatör kümeye kadar geriledi. Bu süreçte Göztepe'nin ticari ve iktisadi bütünlüğü TMSF tarafından devralındı.

2007'de yapılan ihaleyle Altınbaş Holding iştiraki Assos Perakende Mağazacılık ve Sportif Hizmetleri AŞ tarafından 1 milyon 305 bin liraya satın alındı.

2007-2008'de amatör kümede mücadele eden Göztepe, TFF 3. Lig'e yükselme müsabakalarında başarılı olamasa da 2008-2009 sezonunun başında Aliağa Belediyespor'un isim haklarını alarak TFF 3. Lig'de mücadele etmeye başladı.

http://spor.haber7.com/super-lig/haber/2348165-aliaga-belediyespordan-spor-toto-super-lige

teşekkürler hocam bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Aliağa oldugu icindir belki

Sizde Ayşe Abla Spor kulübü ile birleşmiştiniz.https://eksisozluk.com/ayse-abla-spor-kulubu--1582767

• Ama senin takımın Ayşe abla spor kulübü ile birleşti önce kendi kulübüne bak.https://eksisozluk.com/ayse-abla-spor-kulubu--1582767

• quote:

quote:

O mantıkla euro cup'ı alan gs de orjinal değil ayşe abla spor kulübü.https://eksisozluk.com/ayse-abla-spor-kulubu--1582767

• quote:

İlk olarak yorumunuz futbol konusundaki ve futboldaki şirketleşmeler konusundaki bilgisizliğinizi gösteriyor.

Dünyada bu tip satın almaların ve yapılaşmaların , klübü dernek çatısı altından çıkarıp kişisel sahiplenmelerin, hisse sahibi çoğunlugunun olması vs.. gibi örnekleri oldukça fazla.

Siz türk tipi bir taraftar oldugunuz için böyle bir şeyi garipsiyorsunuz. sizin mantıgınız ile chelsea gibi klüplerin hiç taraftarının kalmaması lazım.

Hadi diyelimki haklısınız!

NE yapalım ! doğdugumuzdan beri tuttugumuz takımı aaa sahipli takım oldu. yok başka takımı satın aldı da kendi armasını koydu gibi sebeplerden tutmayımı bırakalım?

Komiksiniz gerçekten. Ayrıca neyi Hile ? TFF ve FİFA onayından geçmiş bir satın almanın neyi Hile olabilir?

Yaşınız kaç bilmiyorum ama benim 34 34 senedir de gururla göztepe armasına bağlıyım. Müzemizde kupalar aynı. arma aynı. tarih aynı. Değişen bir şey yok.

İnsanları lütfen fikir ve bilgi sahibi olmadan yanlış yönelendirmeyin.

Bakın biz göztepeliyiz. Çoğu insan gibi farklı şehirlerde yaşayıp ta istanbul takımlarını tutmuyoruz. Ligimizde olan göztepe gibi bazı klüplerde malesef az sayıda olsa da bu şekilde!

Mehmet sepil bu klübü 3. lig te satın aldı! tek tek ligleri atladık. bunun neyi emek hırsızlıgı sorayım size? bakın göztepe amatöre düştüğüünde bile 15.000 kişiye oyandıgı maçları var. 2. lig de oynadıgımız dönemde 30 ila 45 bin kişiye oynadıgı maçları var. bana türkiye de böyle kaç tane takımv ar sayabilirmsiniz? bir elin 5 parmagını geçmez. ASıl siz böyle bir takımı emek hırsızlıgı ile suçlamaya vicdanınız el veriyormu?

Yazık gerçekten işte bu gibi kafalar yüzünden bugün yabancı sınırlamasını tartışıyoruz. bu gibi kafalar yüzünden ülkemizde bir çok klüp dernek çatısı altından çıkamıyor. bu gibi kafalar yüzünden klüplerin taratarları iyi gün taraftarı oldu. bu gibi kafalar yüzünden türk futbolu avrupa da başarı sağlayamıyor. bu tip adamlar yüzünden ileriye gidemiyoruz.

Son olarak şunu belirtmek istiyorum. GÖztepe 14 yıl sonra süperlig te. 2001 senesindeki maceramız da 19 yıl sürmüştü. Bukadar başarısılıga ve basiretsizliğe ragmen . Türkiyede taraftar sayısı artan , nesilden nesile geçen tek takım göztepedir. bir çok otorite göztepeyi İngiliz klüplerine benzetmektedir. Bir semt klübü olarak bunun bir eşi benzeri daha ülkemizde yoktur. Bakın bugün KSK batmak üzere. puan silinme cezası aldılar. bir -24 puan ile de karşı karşıyalar. Dernek çatısı altından çıkamıyorlar. halen daha çarşı dan bagış toplama telaşındalar. yapılacak stadın kapasitesini de büyetemiyorlar. gelir getirici herhangi bir unsurları yok. yani battı batıcaklar. Taraftar da klübe sahip çıkmıyor maçlarını 2000 bin kişi anca izliyor. Emin olun göztepe de bu yollardan geçti ve taraftar hiç bir zaman klübü tek tabanca bırakmadı! yani göztepe ve taraftarından bahsederken bilgi sahibi olun ve ona göre yazın lütfen.

Yani sizin şu saçma yorumunuza sayfalarca vote döşeyebilirim ama bu sizin için yeterli olmuştur umarım

SAygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 26 Eylül 2017; 19:53:53 >

• Dostum işte hile vs.. yok böyle bir işte. bunu anlamıyorsun. senin seviyene inip açıklamaya yapmayım ozaman b.k atıp gideyim olurmu?

Ne diyim arkadaşım kudur dur kendi yerinde!

GÖztepe süperlig te 3. sırada. belki lig boyu bu böyle gitmez ama iyi işler yaptıgımız ortada.

aha taraftarda tribün de ! forma aynı , renk aynı, herşey aynı.

Siz nekadar kudursanız da bu ülkede göztepenin seveni, Düşmanından daha fazla.

Türkiyedeki en büyük taraftar toplululuklarından biriyiz. bana göre istanbul takımlarından sonra 4. sıradayız. türkiyenin her yerinde taraftarımız var. deplasmanlar da bile dolduruyoruz. emin ol şu an güvenlik sorunu olmasa ve maçları Atatürkte oynayabilsek o berbat stad yapısına rağmen bugün Pasolig satışlarımızda 100.000 nin üzerine çıkar her maçta 30-4bin üzeri taraftara oynarız. böyle bir semt takımı bulamazsın türkiye de!

Ha biz semt takımı diyoruz ama dil alışkanlıgı. bugün maçlarımıza teee denizliden. balıkesir ,aydından insanlar geliyor (tabi bilet bulabilirlerse) GÖztepe baya baya 3-4 milyon taraftara sahip bir ege takımı oldu.

sen "ALÜAAGA BÖLÖBÜDÜYE SİPOR" demeye devam et. Biz sana numaralıdan el sallarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 27 Eylül 2017; 21:57:19 >

• kvo35 kullanıcısına yanıt
    Kuduranin kim oldugu belli oluyor. Hileniz yuzunuze vurulunca hemen seviyeyi dusurmussunuz. Blok, siz kendi seviyenizdekilerle devam edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başakşehir,

Göztepe,

Kayseri,

Akhisar,

Alanyaspor,

Gerçekten güzel ve başarılı işler çıkartıyorlar.

Bunlardan hiçbiri borç batağına girmeden böyle devam ederseler bütçesi faize saplanmış büyükleri alt etmeleri çok zor değil.

Güç parada başka bir gerçeklik yok. Başarı eşittir paraya çıkıyor.

Galatasaraya rivadan, beşiktaşta son iki şampiyonluktan büyük para kaldırmasalardı şimdi bırak gomisi medeli forma için nerden gelir sağlasak diye dövünüyorlardı.

Fenerbahçe ise 4 sene daha şampiyon olamazsa işin sonu batak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 27 Eylül 2017; 23:46:16 >
  • iyide durduk durmadık yere göztepe ile ilgili tüm başlıklarda . göztepe hile yaptı da amatörden çıktı vs.. diye deliren sensin ?

Oldu sen İftira atıcan biz hiç bir şey yazmayalım. haklısın kardeşim devam et böyle diyelim sana ?

yazdıklarını Kopyalayım istersen diğer başlıklardan ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.