Şimdi Ara

Göztepe bu sezon ilk 6'ya girer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lige yeni çıktık ama ilk olarak lige tutunmak önemli bizim için,şuan defansta biraz eksiklikler var onları tamamlayıp yola devam edilecek.Ligin en iyi orta sahalarından birine sahip oldugumuzu düşünüyorum.Düşüncem ilk 6'ya girip sürpriz yaratabileceğimiz..Sizin düşüncelerinizi de alalım arkadaşlar.

• küme düşmez eminim ama ilk 6 da çok zor, yeni oyuncunuz fazla Tamer hocaya bağlı biraz da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmanlı, Kayseri, Alanya, Göztepe, Sivas Arasında Son 5 Paylaşılır. 18. lik İçin Osmanlı Kayseri Çekişir.
  • ben küme düşecek favori takım olarak görüyorum 100 tl lik bahsimide sezon başı yaptım.
  • ilk 10 olursa yeterli olur ilk sezon için.
  • Sürpriz olmazsa küme düşer.
  • Tayfur Bingöl ve Halil Akpunar lige adapte olursa Göztepe'yi kanatlandırır.

Scarion ve Castro'nun kalitesini herkes biliyor.

Ghilas iyi ama Antepte kendini gösteremedi.

Kalecileri idare eder. Beto ve Günay.

Eğer maaş konusunda yönetim ve futbolcular sıkıntı çıkarmazsa Göztepe ilk 8'e girer.
  • Konu da ilk okul seviyesi yorumlar var maalesef.

Castro scarione ikilisi "biz futbol oynayacağız" dedikleri an o takım ilk 8 de zaten. Daha üst sıralar için diğer transferlere bakmak lazım. Diğer transferlere bakıyorum, alayı çöp. 8-9 sıralamasında ligi tamamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

ben küme düşecek favori takım olarak görüyorum 100 tl lik bahsimide sezon başı yaptım.

Dostum neye göre bir istatistik belirledin favori düşecek diyorsun gerçekten merak ettim.Mantık çerçevesinde düşününce taraflı tarafsız senin düşüncen baya mantıksız geliyor bana
  • İlk 6 zor gibi ama umarım iyi bir sezon geçirir ve üstlerde bitirir. Başarılar.
  • ilas İ kullanıcısına yanıt
    Umarım hocam ortalarda bitirsek yine iyi düşmeyelim,malum yeni çıktık ve stadımız yapılıyor
  • İlk 10a girerse castro ve scarione saayesinde olur daha üst sıralar için ekstra performanlar gerek bence

• 6 zor ama 12 olur bence

Şampiyon olsanız sevinirim ama :)

• Hacı stadı kim yapiyor. Askerlik mevzusu olmasa maçlara gidecektim, özellikle Beşiktaş macina.

• Bonservis harcamadılar, maaş sıkıntısı olmaz. Akıllı kişiler yönetiyor takımı, genç oyuncu almaları lazım aralara. İlk 10'da olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerbahçeli arkadaşlar kusura bakmasın ama şu fenerbahçeyi yenemediyseniz ilk 6 falan zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Tayfur Bingöl ve Halil Akpunar lige adapte olursa Göztepe'yi kanatlandırır.

Scarion ve Castro'nun kalitesini herkes biliyor.

Ghilas iyi ama Antepte kendini gösteremedi.

Kalecileri idare eder. Beto ve Günay.

Eğer maaş konusunda yönetim ve futbolcular sıkıntı çıkarmazsa Göztepe ilk 8'e girer.

Maaş konusunda niye sıkıntı olsun, sıkıntı olacak son takım Göztepe, başkanımız Mehmet Sepil Türkiyenin en zenginlerinden, kulüp borçsuz abartı para harcamadık transfere, yayın geliri ve diğer gelirlerde var.
  • mr.chucky kullanıcısına yanıt
    Hiç yakışıyor mu İzmirliye İstanbul takımı tutmak :) Stadı toki yapıyor.
  • düşmez de ilk 6 ya giremez 10 falan olabilir ve gayet iyi ilk sezon için

• mr.chucky kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş maçına yetişmez stad 1 sene sonra anca,kulüp yaptırıyor stadı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.