Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GÖZLÜKLÜ MÜSÜNÜZ?? (Gözlük ile ilgili fikirler buraya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GÖZLÜKLÜ MÜSÜNÜZ?? (Gözlük ile ilgili fikirler buraya)
Sayfaya Git:
Sayfa:

GÖZLÜKLÜ MÜSÜNÜZ?? (Gözlük ile ilgili fikirler buraya)

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2019)
Giriş
    75 Mesaj
    1 yıldır gözlük kullanıyordum ki 1 hafta önce lens kullanmaya başladım çok rahatmış valla oh
    |
    |
    Buğulanması haricinde gözlüğüm ve ben uyumlu bir şekilde geçinip gidiyoruz
    Çay içerken bile bir bakıyorum önüm bembeyaz..

Benim de cildim yağlı ama hiç gözlüğüm kaymadı gözümden.. Bu arada, cildi saçı başı orası burası yağlı olanlara tavsiyem, gidin markete Otacı'nın kükürtlü sabunu var, alın, belli bir sıklıkta kullanın yüzünüzü yıkamaya felan. Ondan sonra da bir nemlendirici krem gibisinden birşey sürün varsa(bende yok mesela:), aha size cillop gibi bir deri. Yağsız tarafından
    |
    |

• Yarbay
    2530 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Arkadaş

...yıllardır gözlüksüzüm... ama 10 yıldır bilgisayar başında olduğum için gözlük kullanmaya başlamam yakındır...

bende gözlüklüyüm.. ama o bilg. le ilgil değil merak etme.. ben gündde maks 2 sa. başındayım bendekiler 1.5 yılda bir büyür.. benimb i ark. var ailesi net kafe işletiyo adam günde min. 4 sa. bilg. başında.. adamda TIK yok!!.. birde ben gözlüğü severim.. ama bi şeyi hiç sevmiyorum.. bugün okulda basket oynarken bahçede arkadaşlardan biri bizi ribaunt beklerkeng görmüş.. ve birimizi şişliyecek yoksa malum aleti 1 cm kısalacak ya.. bi vurdu ben bi baktım gözlük sarsldı.. tam kulağıma şap etmişti.. şu anda gözlük düz ama bi tarafı kirpiğime deyiyo bi tarafı ise gözdümden fazla uzak
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.