Şimdi Ara

GÖZLÜKLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
14.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 yıllık amerikan üretimi rayban var konusunu da açmıştım sapını yaptırdım mis gibi kullanıyorum. Eskileri o parayı hakediyormuş ama yenilerini bilemiyorum. 2132 wayfarer almayı düşünüyorum bende bu ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunba53

quote:

Orijinalden alıntı: carl johnson

quote:

Orijinalden alıntı: Yunba53

quote:

Orijinalden alıntı: Omq

GÖZLÜKLER

Beyler bu tür gözlük almayı düşünüyorum kullanan var mı acaba?

Bende var orjinal ama İtalya çıkışlı babamda da var ama onun ki daha pahalı ve ABD yapımı gecen babam gözlüğünü temizletmeye götürdük adam gözlüğü görünce ağızı açık kaldı bu ABD üretimliler has olanları bunlardan yok etrafta gözlük benim yasımdan fazla ama hiç bir arızası yok. Alabiliyorsanız ABD üretimli alın.

nasıl anlıyoruz nerede üretildiğini

Üstünde yazıyor made in ABD diye

üstünde made in bilmem ne yazmıyor ama şöyle birşey var
     GÖZLÜKLER

edit: usa yazıyor
     GÖZLÜKLER

edit2: Ray-ban 1937de Amerikada B&L(Bausch and Lomb)(bugün kontak lens dahi üretiyorlar) tarafından kurulmuş sonra 1999da italyanlara satılmış. Uzun yıllar hava kuvvetlerine lens ve gözlük üretmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamie Hyneman -- 20 Haziran 2012; 3:26:32 >

• Yakın zamanda rb4147 kodlu ürün baya hoşuma gitmeye başladı , farklı cerceve renkleri var öneririm araştırın wayfarerlar gibi herkesin gözünde de değil

GÖZLÜKLER
  • şu gözlüğü almayı düşünüyorum arkadaşlar ne dersiniz ? fazla para vermek istemiyorum bununda modelini beğendim uv 400 korumasıda varmış galiba category 3 falan yazıyor.

GÖZLÜKLER

http://shop.bestseller.com/jack-jones/accessories/VintageSunglasses3/12056758,en_GB,pd.html?dwvar_12056758_colorPattern=12056758_METALSILVER_317876&forceScope=

• @Germ bunlarda öyle fazla teferruat yoktur UV400 filitresi vardır sadece eğer fazla para vermicem daha çok aksesuar niyetli kullanıcam diyosan beğendiysen de alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

@Germ bunlarda öyle fazla teferruat yoktur UV400 filitresi vardır sadece eğer fazla para vermicem daha çok aksesuar niyetli kullanıcam diyosan beğendiysen de alabilirsin

teşekkür ederim yorum için fazla para vermeyi düşünmediğim için bu markaya baktım şeklide hoşuma gitti. "Sunglasses with UV protection 3" falan yazmışlar yinede güneş ışınlarına karşı az bi faydası olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germ

quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

@Germ bunlarda öyle fazla teferruat yoktur UV400 filitresi vardır sadece eğer fazla para vermicem daha çok aksesuar niyetli kullanıcam diyosan beğendiysen de alabilirsin

teşekkür ederim yorum için fazla para vermeyi düşünmediğim için bu markaya baktım şeklide hoşuma gitti. "Sunglasses with UV protection 3" falan yazmışlar yinede güneş ışınlarına karşı az bi faydası olur mu

Olur tabiki
  • Arkadaşlar herkesin merak ettiği gözlük

POLICE S8569

GÖZLÜKLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yucuklu Sumurta -- 20 Haziran 2012; 3:03:21 >
  •  GÖZLÜKLER
     GÖZLÜKLER
     GÖZLÜKLER

http://www.ebay.com/itm/OAKLEY-FROGSKINS-MATTE-BLACK-VIOLET-IRIDIUM-NEW-SUNGLASSES-AUTHENTIC-24-298-/250995928569?pt=US_Sunglasses&hash=item3a7085edf9
    şu satıcıdan satın aldım Türkiyede en ucuzu 270TL den başlıyor :)

GÖZLÜKLER

Bu ay sonuda blacklight serisinden bir tane alıcağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betfair -- 20 Haziran 2012; 4:06:40 >

• imza
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomboy_85

imza

oakley üstüne gözlük yok panpa :) bu bir gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

25 yıllık amerikan üretimi rayban var konusunu da açmıştım sapını yaptırdım mis gibi kullanıyorum. Eskileri o parayı hakediyormuş ama yenilerini bilemiyorum. 2132 wayfarer almayı düşünüyorum bende bu ara

resim koyma şansınız var mı ? Merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

quote:

25 yıllık amerikan üretimi rayban var konusunu da açmıştım sapını yaptırdım mis gibi kullanıyorum. Eskileri o parayı hakediyormuş ama yenilerini bilemiyorum. 2132 wayfarer almayı düşünüyorum bende bu ara

GÖZLÜKLER

eskiden parlak olan gözlük kullanıla kullanıla matlaşmış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webconn

quote:

GÖZLÜKLER

eskiden parlak olan gözlük kullanıla kullanıla matlaşmış

rengi değişmiş gibi teşekkürler

• arkadaşlar 17 yaşındayım bende güneş gözlüğü almayı düşünüyorum aklımda ray ban var.yaşadığım şehrin en iyi ve büyük gözlükçüsü babamın çok samimi arkadaşı oğluda kuzenimin çok yakın arkadaşı.kuzenim 24 yaşında hemen hemen her yıl ordan gözlük alıyor en son wayfarer ray ban almış.bende almayı düşünüyorum ama benim yaşımda birine çok abes kaçar gibime geliyor.bi 17 18 yaşındakilerin çoğu takmaz. hava atarmışım gibime geliyor.kendim ise 75 kilo 1.85 boyundayım. sakallıyım.ne bileyim siz olsanız 17 yaşında birinin gözlük takmasını nasıl karşılarsınız hava atmak için takıyor gibimi algılarsınız.

ha bu arada il dışına çıktığımda hep babamın güneş gözlüğünü takarım.o da en son değiştirip hawk almış dediğim yerden.önceki gözlüğü kırıldı.idare etmelik hemen ucuzundan almış. bi alıntı yapın konu açmayım dedim

• Merhaba arkadaşlar Kenan İmirzalıoğlunun EZEL Dizisinde kullandığı resimdeki gözlüğün Marka ve Modelini bilen varmı ???

GÖZLÜKLER
  • E-Bay'den gözlük alınca Türkiye'ye geliyor mu? Alan, tecrübesi olan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

E-Bay'den gözlük alınca Türkiye'ye geliyor mu? Alan, tecrübesi olan var mıdır?

Gelir denedim
  • quote:

75 dolar yada ona yakın bır rakam vardı bulman lazım hatırlamıyorum o fıyatın altındaysa gelır ustundeyse kalır vergı odersın
  • quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

quote:

75 dolar yada ona yakın bır rakam vardı bulman lazım hatırlamıyorum o fıyatın altındaysa gelır ustundeyse kalır vergı odersın

Sıkıntı olmuyor adamlar kılıfına uyduruyor bir şekilde biraz ingilizce lazım konuşup anlaşmak gerek satıcıyla . Tutarı düşük gösteriyorlar o şekilde geçiyor gümrükten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 26 Haziran 2012; 17:07:07 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.