Şimdi Ara

GÖZLÜKLER (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
14.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Omq

GÖZLÜKLER

Beyler bu tür gözlük almayı düşünüyorum kullanan var mı acaba?

Kullanıyorum güzel gözlük fazla büyük değil ama tam göze oturuyor yani taşmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradox

Evet beyler ciddi bir şekilde gözlük almayı düşünen arkadaşlarımızı kullandığınız gözlükleri ve memnuniyetinizi burada paylaşırsanız resimleriyle birlikte faydalı bir konu olur düşüncesindeyim.

Bende yok fakat şu tarz gözlük düşünen arkadaşlara öneririm.

GÖZLÜKLER

FİYATI:$157.99

Rayban pahalı ama bu gözlük çok hoş

Bu model var bende kenarda duruyor pek erkeklere hitap etmiyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

GÖZLÜKLER

Numaralı camla beraber %25 indirimle 960 liraya geldi Memnunum.

Hocam numaralı derken hem güneş gözlüğü hem numaralı değil mi ? Numaralıysa göz bozukluğunuz kaç derece ? Bir de numaralı güneş gözlüğü camı fazla pahalı oluyor mu ?
  • GUESS 300 kağıtcık
    [simg]http://www.hizliupload.com/di-4HV7.jpg[/simg]
    [simg]http://www.hizliupload.com/di-BJN8DQF7.jpg[/simg]
    [simg]http://www.hizliupload.com/di-2583.jpg[/simg]

buda bonus

[simg]http://www.hizliupload.com/di-ZYK1.jpg[/simg]
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazkan

bu model nasıl sizce  GÖZLÜKLER  GÖZLÜKLER

wayfarer modeli. çok piyasa oldu artık. orjinalini bile alsan muhtemelen çakmadır la o derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

buda bonus

• quote:

Orijinalden alıntı: Lance尺

quote:

GÖZLÜKLER

Hocam numaralı derken hem güneş gözlüğü hem numaralı değil mi ? Numaralıysa göz bozukluğunuz kaç derece ? Bir de numaralı güneş gözlüğü camı fazla pahalı oluyor mu ?

Evet yani güneş gözlüğü ama net görüyorum normal gözlükmüş gibi. Camlar normalden fazla pahalı değil ama benim numaram yüksek baya. Bi gözümde 5 astigmat 2 miyop diğer gözümde 4 astigmat 2.5 miyop var. İnceltmeden yaptırmam mümkün değil. %40 inceltince 750 liraya filan geliyor cam böylece. Ayrıca tüm modelleride seçemiyorum bombeli olanlar olmuyor odak noktası ayarlanamadığı için.
  • quote:

quote:

quote:

GÖZLÜKLER

Evet yani güneş gözlüğü ama net görüyorum normal gözlükmüş gibi. Camlar normalden fazla pahalı değil ama benim numaram yüksek baya. Bi gözümde 5 astigmat 2 miyop diğer gözümde 4 astigmat 2.5 miyop var. İnceltmeden yaptırmam mümkün değil. %40 inceltince 750 liraya filan geliyor cam böylece. Ayrıca tüm modelleride seçemiyorum bombeli olanlar olmuyor odak noktası ayarlanamadığı için.

Hocam benim gözler de sağ - sol 4.50 miyop 1.25 astigmat biraz pahalı almışsın gibime geldi ben cam çerçeve 200 liraya mı ne yaptırıyorum normal gözlüğü tabi adam başta 400 lira fiyat çekiyor babam sağolsun pazarlıkla yarı fiyatına indiriyor gözlük işi böyle adam takabildiğine takar 100 liralık çerçeveyi 500 liraya verir. Onun için israrcı ol pazarlık yap Bi ara gidersem gözlükçüye bir fiyat çıkarttırırım ben de güneş gözlüğü için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

bende paraya kıydım zorla 280'e rayban aldım, ondan önce 10tl'lik gözlükleri kullanıyordum aylardır başım ağrıyordu meğersem ondanmış, 1 kere aldım epey gider sanırım

Ciddi derece fark var diyorsunuz yani.Aldığın rayban'ın modelini koyabilirmisin ?

GÖZLÜKLER

Hocam basta bende tedirgindim ama cidden o 10tllik gözlükleri 10dk taksam beynim çatlıyordu, 2 aydır rayban kullanıyorum çok rahatladım gercekten, çok pahalı ama parasını hak ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben numaralı gözlük kullanıyorum
    düşündümde güneş gözlüğü takmamız için colormatik gözlükmü almamız lazım yaşlı işi?
    rayban ddamla gözlüklerden takmak istiyorum
  •  GÖZLÜKLER
  • quote:

quote:

quote:

bende paraya kıydım zorla 280'e rayban aldım, ondan önce 10tl'lik gözlükleri kullanıyordum aylardır başım ağrıyordu meğersem ondanmış, 1 kere aldım epey gider sanırım

Ciddi derece fark var diyorsunuz yani.Aldığın rayban'ın modelini koyabilirmisin ?

GÖZLÜKLER

Hocam basta bende tedirgindim ama cidden o 10tllik gözlükleri 10dk taksam beynim çatlıyordu, 2 aydır rayban kullanıyorum çok rahatladım gercekten, çok pahalı ama parasını hak ediyor

Çok hoşmuş hocam güle güle kullanın
  •  GÖZLÜKLER
  • quote:

quote:

quote:

quote:

GÖZLÜKLER

Çok hoşmuş hocam güle güle kullanın

teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

GÖZLÜKLER

cidden güzelmiş modeli nedir bunun ? fiyatı vs .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

buda bonus

Çocuk kendini pek sıkmış,poz verecem diye ve kaslı vücudunu gösterecem diye ıkınmış resmen.
  • New Wayfarer kullanıyorum plastik bi dokusu degil de daha güzel bi dokusu var yeni aldım

GÖZLÜKLER
  • quote:

quote:

quote:

quote:

GÖZLÜKLER

Hocam benim gözler de sağ - sol 4.50 miyop 1.25 astigmat biraz pahalı almışsın gibime geldi ben cam çerçeve 200 liraya mı ne yaptırıyorum normal gözlüğü tabi adam başta 400 lira fiyat çekiyor babam sağolsun pazarlıkla yarı fiyatına indiriyor gözlük işi böyle adam takabildiğine takar 100 liralık çerçeveyi 500 liraya verir. Onun için israrcı ol pazarlık yap Bi ara gidersem gözlükçüye bir fiyat çıkarttırırım ben de güneş gözlüğü için.

Dostum %40 inceltiyorum ama masrafı artıran zaten o. Normal kalınlıkta cam bizimde 240 liraya filan geliyor. Zaten anne ve babamında 25 yıllık gözlükçüsü hesap defterlerini çıkarıp gösteriyor tek slip ve nakite %20 indirim yazıyoken bize 6 taksit %25 indirim yapıyolar. Ayrıca astigmatlı camlar daha pahallı olur her zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazkan

bu model nasıl sizce  GÖZLÜKLER  GÖZLÜKLER

Boşuna buna o kadar para baymayın bence hocam. Aynısı Cinebonus'ta 2 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

New Wayfarer kullanıyorum plastik bi dokusu degil de daha güzel bi dokusu var yeni aldım

GÖZLÜKLER

Fiyatı nedir ? 3D gözlüğümü kullanıyorsun diye tepki aldın mı etraftan onu merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FedericoAlvarez -- 16 Haziran 2012; 20:10:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.