Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK! (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.457
Cevap
593
Favori
2.275.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün doktor tarafından yazılan reçete bu sekilde, bu cam numaraları ile 250 300 lira civarına hangi marka cam almalıyım sizce ?

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menalos

Dün doktor tarafından yazılan reçete bu sekilde, bu cam numaraları ile 250 300 lira civarına hangi marka cam almalıyım sizce ?

Simdi bir gozlukcuden çıktım, Hoya icin 1000 tl fiyat çıkardı, uygun fiyat istedigimi bildirince Maxwell gibi bir markayi 300 e birakacagini bildirdi, herhangi bir kaplama yok sadece Uv koruma var.

• Çocuğuma kayma probleminden dolayı 5 numara hawk plus camlı gözlük aldık sizce nedir bu markanın artısı eksisi.

Gözlükçü 1.sınıf dedi ama yine de kafama takıldı. Daha önce gözlükle alakam olmadığı için hiçbir bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

Çocuğuma kayma probleminden dolayı 5 numara hawk plus camlı gözlük aldık sizce nedir bu markanın artısı eksisi.

Gözlükçü 1.sınıf dedi ama yine de kafama takıldı. Daha önce gözlükle alakam olmadığı için hiçbir bilgim yok.

Piyasadaki birçok markaya göre iyi bir markadır fakat kesinlikle 1. Sınıf bir marka değildir. Ama aklınızda şüphe kalmadan kullanabileceğiniz bir markadır merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Menalos

Simdi bir gozlukcuden çıktım, Hoya icin 1000 tl fiyat çıkardı, uygun fiyat istedigimi bildirince Maxwell gibi bir markayi 300 e birakacagini bildirdi, herhangi bir kaplama yok sadece Uv koruma var.

Alıntıları Göster

Her markanın birde alt grup ürünü vardır size üst segment ürün önerilir bütçenize uymaz ise o ürünün alt segment olanı tavsiye edilir oda bunlardan birtanesi. Piyasada ortalama alacağınız yerli markaların aynı kalitesinde bir üründür.

• emren35 E kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim 3yaşındaki küçük çocuğuma aldım ister istemez aklıma takıldı. Bir dahaki sefere hangi marka önerirsiniz peki bunu 4 5 yaşına kadar kullanır sanırım.

• hawkplus steelar nasıl bir cam sizce ?

• UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Doktor 6 ayda bir kontrole gelin diye söylemiş olması gerek soylemediyse bile siz gidin. Memnun kaldığınız üründen devam etmek herzaman en iyi tercih.
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    Orta segment tercih edilebilir bir cam
    bu camla gece arac sürerken bir artısı olurmu
    Kesinlikle olur
  • Ya arkadaşlar bıktım şu gözlükten. Yüzümde sürekli yamuk duruyor. Sağ taraf yüzüme yakın, sol taraf uzak duruyor. Atasuna gittim iki defa bir kere de başka optikçiye gittim düzeltemediler. Daha doğrusu ne dediğimi anlıyorlar mı emin değilim. Masaya koyup bakıyorlar düz duruyor ama yüzümde yamuk. Bunu nasıl düzeltebilirim?

• darqtitanQ D kullanıcısına yanıt
    Gözlüğü canlı görmeden buna cevap vermek çok zor. 2 yıl dolmadı ise gözlüğü aldığınız yere götürüp şikayetinizi belirtiniz aksi takdirde ürünün garantiden değişimini talep edersiniz
  • Yedek gözlüğüm yok ve 1 ay gözlüksüz kalmam pek mümkün değil. Biraz alışmaya çalışayımolmazsa en son garantiye göndereceğim. Sağolun.

• darqtitanQ D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

3 ay dedi doktor derece değişirse diye mi dedi acaba bilmiyorum. Çocuk kendini çok ifade edemez o yüzden ben en iyisini alayım diye düşündüm. Çok teşekkürler hocam.

• UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Yüzde 70 değişim olur gelişimi hızlı devam ettiği için. Siz en iyisini yapmışsınız rica ederim
  • Size 15 yıldır gözlük kullanan birisi olarak söylüyorum. Aşırı ucuz camlar hariç, çifti 200 lira camla 800 lira cam arasında sizin öyle aman aman fark ettiğiniz bir şey yok. İkisi de %40 inceltilmiş cam olarak karşılaştırırsam şu anki tek fark yanları bir nebze daha çok açıyla görmem camın daha düz olması sebebiyle. Pişman mıyım evet pişmanım. Büyük ihtimalle daha uzun süre kullanacağım camı. Ucuzundan alsaydım çizilince değiştirme lüksüm olacaktı diğer yıl. Şimdi kullan baba.

Hawk plus ın üst segment bı camını tercih etmek isterseniz logitech i var onu tercih edebilirsiniz

• Atasun da essilor 290tl bence onu değerlendirin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.