Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK! (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.459
Cevap
593
Favori
2.275.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Elbette indeks arttıkça direnç de artıyor kırılmaya karşı ancak kapalı bir çerçeve seçtiysen bu numaralarda 1.60 indeks ziyadesiyle gereksiz olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DxqLL kullanıcısına yanıt
    Büyük ekartman gözlük bırakın son kullanıcıyı her optik mağazasının sorunudur. Bulabileceğiniz birkaç yer önerebilirim Ankara’da

• reko kullanıcısına yanıt
    Bu camlarda estetik kaygı gözetmiyorsanız kalınlık sizi rahatsız etmeyecekse o fiyatlara bulabilirsiniz.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Şeffaf camlı güneş gözlüğü adı altında değil ancak fotokromik güneş gözlüğü camı oluyor. Bu camlar uv filtreli olarak üretiliyor ve güneş ışını görünce kararıp kapalı alanlarda şeffaflaşıyor.

• abrkylcn kullanıcısına yanıt
    teşekkürler 0.25 antrefle gözlük yaptırdım bayaa faydası oldu, exrta uv filtreli cammış yerli olmasına rağmen güzel.plastik bilgisayar gözlüğünden ucuza maloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 30 Ekim 2020; 12:31:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim. Camın garanti kartını aldınız mı önemli bir husus bu

atasundan aldım faturası var sadece.

Uv filtreli camların gerçekten koruma sağlayanlarının neredeyse tamamı garanti kartı ile gelmektedir bilginiz olsun. Bu kadar emin konuşabiliyor olmamı merak edeceklerdir arkadaşlar bu bilgileri optisyen olarak aktarıyorum sizlere. Piyasada o kadar çok bilgi kirliliği var ki dayanamayıp foruma üye oldum. Kim neyi merak ediyorsa lütfen sorsun

atasunda vitrinden seçtiğin normal güneş gözlüğünü numaralı yapıyoruz diyor ,hatta 3. gözlüğe indirim var diye 80 lira istedi.böyle bişey varmı

O firmanın kullandıkları camların kalitesi çok ciddi bir şekilde tartışılır. İyi kalitede ürün satmıyorlar mı elbette satıyorlar ancak o dediğiniz fiyatlandırmanın karşılığında iyi bir cam alma olasılığını ben çok düşük tutuyorum. Tekrar sorduğunuz zaman ben şu marka cam istiyorum dediğiniz zaman size 1-2 marka dışında bir ürün sunamazlar ve o markaların da hangi kaplamaları olduğunu söyleyemezler bunu gidip test edebilirsiniz. Ucuz etin yahnisi durumu var. O dediğiniz rakamlara da gidip bir optik mağazasından aynı kalitede ürün alabiliyorsunuz.

Hocam merhaba, mavi filtreli gözlük aldım, ışık kaynaklarına bakınca altında bi tane daha mavi ışık varmış gibi görüyorum? Örneğin güneşe bakarken altta bi tane daha mavi güneş varmış gibi, biraz kafamı oynatinca tam odak noktasına güneşi alınca filan kayboluyor Bu normal midir

• Yakın 1 numara gözlük ihtiyacım var.

Günde yaklaşık 12 saat bilgisayar ekranında devamlı video edit yapıyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Çerçevesi de hor kullanmaya dayanıklı üstüne oturunca bile kırılmayacak bir çerçeve ne tavsiyesi verirseniz memnun olurum.

• brainiac58 B kullanıcısına yanıt
    Hayır çok normal bir durum değil bu. Bir ışık hüzmesi olabilir ancak dediğin tarzda bariz bir durum olmamalı. Camın markası nedir acaba?

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Çok dayanıklı gözlükler var ancak üzerine oturduğunuzda kırılmayacak ya da zarar görmeyecek gözlük yoktur. Yakın 1 numara kısmını biraz daha açabilir misin? Diyoptrilerin ( göz numaraları) mi 1 numara?

Nikon 1.56 as ecc blue hocam

O camda bunu yaşamaman lazım aslında. Odak noktalarını montajdan önce aldılar mı ?

Bu durum normal sayılır daha büyük bir ışın topluluğu var diye düşündüm. Çerçeve yüzünüze tam yerleşmiş konumdayken de bu görüntü oluşmuyor değil mi?

Aslında kafamı tam kaldırıp odak noktasına getirince sıkıntı yok ama biraz aşağıdan filan bakınca görünüyor normal midir

Tmmdır hocam teşekkür ederim cevabınız için

selamlar,

hoya 1.67 bi asiferik 1700 TL

seiko 1.67 bi asefrik 1500 TL fiyat aldım.

hangisini önerirsiniz?

bi asiferik olmasının bir avantajı olur mu? asiferik yeterlimidir?

teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.