Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 1,5 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
7.874
Cevap
435
Favori
1.765.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1999
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 53
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 435
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • prokopi (810 mesaj) acizcool (483 mesaj) Mrt008500 (171 mesaj) blaster2005 (136 mesaj) Alicanarslann (85 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2686 mesaj) Mobil (2416 mesaj) Tablet (193 mesaj) (2 mesaj) Mini (160 mesaj) Uygulama (197 mesaj)
  • @
84 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 1,5 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!
Giriş
    125 Mesaj

Hocalarım benim bir sorunum var aynı olay basına gelen varsa fikir verebilir mi acaba kafam boyut olarak maalesef biraz büyük 56 ekartman gözlükler olmuyor 57-58 tam oluyor tokatta yaşıyorum uygun çerçeve bulamadım bu hafta sonu Ankara'ya gideceğim tavsiyeniz var mı nereden bulabilirim acaba ?

alttaki derecelere göre annem için uzak yakın ayrı ayrı gözlük düşünüyorum. Geçen 10 yılda olduğu gibi.. tek gözlük için prograsif camlar pahalı o nedenle yakın ve uzağ ayrı alcagım..350tl bütçem belirledim.. eski yakın gözlüğün cercevesini kullanıcam uzağı komple yeni alacagım..hafif çerceve ve mümkünse 1.50 cam düşünüyorum ne önerirsiniz bu bütçeye göre..yerli sağlam camlar varmıdır bu fiyatlarda..öneriniz nedir..incelik bu dereceler için fazlamıdır..

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/50/be/38/50be38870c6d2d93b0a1c2efdf38f925.jpeg&t=0&width=480&text=1

Selamlar. Her cam markasının farklı türlerde kaplamaları vardır ve kalitesine asıl etki eden durum bu kaplama kaliteleridir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    captainace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Hayır kazık yememişsiniz o camlar progresif camlar ve işbirliği optiğin intuitiv camından sonraki en iyi camıdır. Fiyat ne ucuz ne pahalı, normal.

|
    |
    hakperes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Markası yok derken? İşbir optik vision art garanti kartının görseli o. Ne kadar kolay değil mi insanları suçlamak

|
    |
    Gokhanersoylu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Merhaba. Elbette indeks arttıkça direnç de artıyor kırılmaya karşı ancak kapalı bir çerçeve seçtiysen bu numaralarda 1.60 indeks ziyadesiyle gereksiz olmuş.

|
    |
    setpoint kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Büyük ekartman gözlük bırakın son kullanıcıyı her optik mağazasının sorunudur. Bulabileceğiniz birkaç yer önerebilirim Ankara’da

|
    |
    DxqLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Bu camlarda estetik kaygı gözetmiyorsanız kalınlık sizi rahatsız etmeyecekse o fiyatlara bulabilirsiniz.

|
    |
    reko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Şeffaf camlı güneş gözlüğü adı altında değil ancak fotokromik güneş gözlüğü camı oluyor. Bu camlar uv filtreli olarak üretiliyor ve güneş ışını görünce kararıp kapalı alanlarda şeffaflaşıyor.

|
    |
    Akhenatonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1328 Mesaj

teşekkürler 0.25 antrefle gözlük yaptırdım bayaa faydası oldu, exrta uv filtreli cammış yerli olmasına rağmen güzel.plastik bilgisayar gözlüğünden ucuza maloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 30 Ekim 2020; 12:31:17 >
    |
    |
    abrkylcn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Rica ederim. Camın garanti kartını aldınız mı önemli bir husus bu

|
    |
  • Binbaşı
    1328 Mesaj

atasundan aldım faturası var sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Uv filtreli camların gerçekten koruma sağlayanlarının neredeyse tamamı garanti kartı ile gelmektedir bilginiz olsun. Bu kadar emin konuşabiliyor olmamı merak edeceklerdir arkadaşlar bu bilgileri optisyen olarak aktarıyorum sizlere. Piyasada o kadar çok bilgi kirliliği var ki dayanamayıp foruma üye oldum. Kim neyi merak ediyorsa lütfen sorsun

|
    |
  • Binbaşı
    1328 Mesaj

atasunda vitrinden seçtiğin normal güneş gözlüğünü numaralı yapıyoruz diyor ,hatta 3. gözlüğe indirim var diye 80 lira istedi.böyle bişey varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

O firmanın kullandıkları camların kalitesi çok ciddi bir şekilde tartışılır. İyi kalitede ürün satmıyorlar mı elbette satıyorlar ancak o dediğiniz fiyatlandırmanın karşılığında iyi bir cam alma olasılığını ben çok düşük tutuyorum. Tekrar sorduğunuz zaman ben şu marka cam istiyorum dediğiniz zaman size 1-2 marka dışında bir ürün sunamazlar ve o markaların da hangi kaplamaları olduğunu söyleyemezler bunu gidip test edebilirsiniz. Ucuz etin yahnisi durumu var. O dediğiniz rakamlara da gidip bir optik mağazasından aynı kalitede ürün alabiliyorsunuz.

|
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj

Hocam merhaba, mavi filtreli gözlük aldım, ışık kaynaklarına bakınca altında bi tane daha mavi ışık varmış gibi görüyorum? Örneğin güneşe bakarken altta bi tane daha mavi güneş varmış gibi, biraz kafamı oynatinca tam odak noktasına güneşi alınca filan kayboluyor Bu normal midir

|
    |
  • Binbaşı
    1272 Mesaj

Yakın 1 numara gözlük ihtiyacım var.

Günde yaklaşık 12 saat bilgisayar ekranında devamlı video edit yapıyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Çerçevesi de hor kullanmaya dayanıklı üstüne oturunca bile kırılmayacak bir çerçeve ne tavsiyesi verirseniz memnun olurum.

Hayır çok normal bir durum değil bu. Bir ışık hüzmesi olabilir ancak dediğin tarzda bariz bir durum olmamalı. Camın markası nedir acaba?

|
    |
    brainiac58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Çok dayanıklı gözlükler var ancak üzerine oturduğunuzda kırılmayacak ya da zarar görmeyecek gözlük yoktur. Yakın 1 numara kısmını biraz daha açabilir misin? Diyoptrilerin ( göz numaraları) mi 1 numara?

|
    |
    taydin66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj

Nikon 1.56 as ecc blue hocam

|
    |
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Masal Oku
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.