Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 1,5 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (9 Mobil) - 2 Masaüstü9 Mobil
5 sn
7.856
Cevap
437
Favori
1.762.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1999
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 53
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 437
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • prokopi (810 mesaj) acizcool (483 mesaj) Mrt008500 (171 mesaj) blaster2005 (136 mesaj) Alicanarslann (85 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2674 mesaj) Mobil (2410 mesaj) Tablet (193 mesaj) (2 mesaj) Mini (160 mesaj) Uygulama (197 mesaj)
  • @
82 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 1,5 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!
Giriş
    71 Mesaj

Beyler selamlar Samsuna yeni taşınmış olup optikçilerin inanılmaz faiş fiyatlarına sahit oldum öncelikle samsunda önerebileceğiniz optikçi var mıdır

İkinci olarak M-3,00 /A-0,75 180 aks , -2,25 /-1,75 160 aks camlara aşağdaki fiyatları aldım lütfen bir yorum yapın

Hoya HVL blue cut stok cam değil 1250 çifti

hoya HVL stok 700 çifti

esillor crizial prev. 600 çifti

seiko 900 çifti ( seikonun ne oldugunu yırtındım ama atasundakiler saolsun anlamamakta ısrar ettiler bizim cam seiko dediler sadece, mücadele verdim tv almak için samsung bayisinde girdiginizde bana samsung tv mi ver dersinizi modelini de iletirmisiniz dedim ama karşı taraf mavi ekran )

Bu tarihi eser üye kardeşinize cam fiyatlarını yorumlayan bir kardeşim olursa çok sevinirim.

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşlar resimdeki gözlüğü aldım.çerçeve dahil 2500 tl .Çok mu kazık yemişim?Birde camlar nasıldır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    derepaca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, mavi filtreli gözlük aldım, ışık kaynaklarına bakınca altında bi tane daha mavi ışık varmış gibi görüyorum? Bu normal midir

• Binbaşı
    1321 Mesaj

ben öyle bişey görmüyorum,nasıl bir gözlük aldınız hangi marka

|
    |
    brainiac58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1321 Mesaj
    televizyon izlerken gözleriniz ağrıyorsa kullandığınız ampulü değiştirin Warm White (sarı ışık) gözlük kadar faydası oluyor.

|
    |

bendeki gözlükte kulanmadığın tarafı ışığa çevirince gözlüğe düşen gölgesi beyazsa mavi gösteriyor.

her mavi filterelerde aynı değil bazıları az bazıları fazla engeliyor.mesela atasunda mavi filtre ekletmiştim hiç işe yaramıyor,oradaki 70-80 liralık ucuz hazır gözlükler daha güzel filtreliyordu onlarında camları plastik gibi gerçek cam olanını bulamadım.

|
    |
    brainiac58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kusura bakmayın mesajı yeni girdim. Hoya nilux hvl 1.6 as aldım

|
    |
    DxqLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj

hocam çok teşekkür ederim çok anlamadığım için soruyorum sanırım marka olarak hoya yı şeçtiniz filtre olarak hem bu akşam farlar için hemde pc için olarak ne şeçtiniz acaba ?

|
    |
    avratkoylu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ve sarı-sepia görme durumu varmış. %100 blue light engelleyip bu sarı görme olayını yaşatmayacak bir marka model var mı?

|
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj

Bu blue light'ın varyasyonları mı var? Blue light çok önemli benim için. Sarımsı görüntü kaçınılmaz mı?

Ben sarı sarı görmek istemiyorum herşeyi. Ama %100 filtrelesinde istiyorum mavi ışığı. Böyle bir şey yoksa anlarım.

|
    |
    Hct18116 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj

Çerçeveniz 2.000 tl değilse feci bir kazık yemişsiniz üzülerek. Sizin caöın markası bile yok. Hazır cam bu

|
    |
    hakperes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

https://www.isbiroptik.com/Anateo-Max-

|
    |
    Gokhanersoylu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

https://www.isbiroptik.com/Anateo-Max-

Kardeş öldürdün sen beni yaw.saka mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakperes -- 18 Ekim 2020; 3:28:18 >
    |
    |
    Gokhanersoylu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1321 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 20 Ekim 2020; 21:29:55 >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Hocam kaplama olarak logn life kaplama seçtim. Eğer çok araba süren biriyseniz zeiss drivesafe seririsini öneririm. Ama eğer çok pc kullanıyorsanız hoya blue life ssrisni öneririm. Ama cam olarak asireif veya Bi asiferik seçin düz cama göre farkı hissedeceksiniz.

|
    |
    DxqLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    638 Mesaj
    Hoya 1.6 Hilux HVL BlueControl +3.5 numara 500 TL çifti normal fiyat mi arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

VALA MELKOR MAKBER
  • Binbaşı
    1321 Mesaj
    bişey sormuştum ama cevap gelmedi tekrar sorayım.

atasunda vitrinden seçdiğiniz standart güneş gözlüğünü 2 gözlük alana sadece 80 lira ödeyerek numaralı yapıyoruz diyor. öyle bişey varmı başka yerde hiç duymadım mantıksız geldiği için almadım.

|
    |

Merhaba ,

bilge arkadaşlara sorum olacak çünkü dünden beri her halde bir 10 optik ile telefonda konuşup 4 5 dükkanda gezmişimdir. Herkes elindeki malı iyi diyor tabi haklı olarak benim

Uzak sağ SPH:-0.25 CYL:-0,75 AXIS 175.

uzak sol SpH: -0,50 diğer kısımları boş

ben bir gözlük aldım artık yeter diyip camı Hi-Vision BlueControl eyes 1.6 cam tercih ettim 600 TL gibi bir fiyat verildi sizce normal mi iyimi ne düşünüyorsunuz. bazı arkadaşlar zaten küçük 1.5 alsaydın daha uygun olurdu dedi fakat 1.6 lar daha dirençliymiş öyle duydum. cevap veren herkese teşekkür ederim şimdiden.

Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Web Tasarım
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,483
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.