Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK! (389. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.408
Cevap
590
Favori
2.266.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben öyle bişey görmüyorum,nasıl bir gözlük aldınız hangi marka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikon 1.56 as ecc blue

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • televizyon izlerken gözleriniz ağrıyorsa kullandığınız ampulü değiştirin Warm White (sarı ışık) gözlük kadar faydası oluyor.

• brainiac58 B kullanıcısına yanıt
    bendeki gözlükte kulanmadığın tarafı ışığa çevirince gözlüğe düşen gölgesi beyazsa mavi gösteriyor.
    her mavi filterelerde aynı değil bazıları az bazıları fazla engeliyor.mesela atasunda mavi filtre ekletmiştim hiç işe yaramıyor,oradaki 70-80 liralık ucuz hazır gözlükler daha güzel filtreliyordu onlarında camları plastik gibi gerçek cam olanını bulamadım.

• DxqLL kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın mesajı yeni girdim. Hoya nilux hvl 1.6 as aldım GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!

• avratkoylu A kullanıcısına yanıt

hocam çok teşekkür ederim çok anlamadığım için soruyorum sanırım marka olarak hoya yı şeçtiniz filtre olarak hem bu akşam farlar için hemde pc için olarak ne şeçtiniz acaba ?

• Arkadaşlar bluelight filter numaralı gözlük istiyorum ama çok uçuk fiyatlar olmayacak şekilde gözlüğümü nereden almamı önerirsiniz.
    Ve sarı-sepia görme durumu varmış. %100 blue light engelleyip bu sarı görme olayını yaşatmayacak bir marka model var mı?

• Hct18116 kullanıcısına yanıt
    Bu blue light'ın varyasyonları mı var? Blue light çok önemli benim için. Sarımsı görüntü kaçınılmaz mı?
    Ben sarı sarı görmek istemiyorum herşeyi. Ama %100 filtrelesinde istiyorum mavi ışığı. Böyle bir şey yoksa anlarım.

• hakperes kullanıcısına yanıt
    Çerçeveniz 2.000 tl değilse feci bir kazık yemişsiniz üzülerek. Sizin caöın markası bile yok. Hazır cam bu

• Gokhanersoylu kullanıcısına yanıt
    https://www.isbiroptik.com/Anateo-Max-

• Gokhanersoylu kullanıcısına yanıt
    https://www.isbiroptik.com/Anateo-Max-

Kardeş öldürdün sen beni yaw.saka mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakperes -- 18 Ekim 2020; 3:28:18 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 20 Ekim 2020; 21:29:55 >
  • DxqLL kullanıcısına yanıt
    Hocam kaplama olarak logn life kaplama seçtim. Eğer çok araba süren biriyseniz zeiss drivesafe seririsini öneririm. Ama eğer çok pc kullanıyorsanız hoya blue life ssrisni öneririm. Ama cam olarak asireif veya Bi asiferik seçin düz cama göre farkı hissedeceksiniz.

• Hoya 1.6 Hilux HVL BlueControl +3.5 numara 500 TL çifti normal fiyat mi arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bişey sormuştum ama cevap gelmedi tekrar sorayım.

atasunda vitrinden seçdiğiniz standart güneş gözlüğünü 2 gözlük alana sadece 80 lira ödeyerek numaralı yapıyoruz diyor. öyle bişey varmı başka yerde hiç duymadım mantıksız geldiği için almadım.

• Merhaba ,

bilge arkadaşlara sorum olacak çünkü dünden beri her halde bir 10 optik ile telefonda konuşup 4 5 dükkanda gezmişimdir. Herkes elindeki malı iyi diyor tabi haklı olarak benim

Uzak sağ SPH:-0.25 CYL:-0,75 AXIS 175.

uzak sol SpH: -0,50 diğer kısımları boş

ben bir gözlük aldım artık yeter diyip camı Hi-Vision BlueControl eyes 1.6 cam tercih ettim 600 TL gibi bir fiyat verildi sizce normal mi iyimi ne düşünüyorsunuz. bazı arkadaşlar zaten küçük 1.5 alsaydın daha uygun olurdu dedi fakat 1.6 lar daha dirençliymiş öyle duydum. cevap veren herkese teşekkür ederim şimdiden.

• Hocalarım benim bir sorunum var aynı olay basına gelen varsa fikir verebilir mi acaba kafam boyut olarak maalesef biraz büyük 56 ekartman gözlükler olmuyor 57-58 tam oluyor tokatta yaşıyorum uygun çerçeve bulamadım bu hafta sonu Ankara'ya gideceğim tavsiyeniz var mı nereden bulabilirim acaba ?

• alttaki derecelere göre annem için uzak yakın ayrı ayrı gözlük düşünüyorum. Geçen 10 yılda olduğu gibi.. tek gözlük için prograsif camlar pahalı o nedenle yakın ve uzağ ayrı alcagım..350tl bütçem belirledim.. eski yakın gözlüğün cercevesini kullanıcam uzağı komple yeni alacagım..hafif çerceve ve mümkünse 1.50 cam düşünüyorum ne önerirsiniz bu bütçeye göre..yerli sağlam camlar varmıdır bu fiyatlarda..öneriniz nedir..incelik bu dereceler için fazlamıdır..

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!
  • captainace C kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Her cam markasının farklı türlerde kaplamaları vardır ve kalitesine asıl etki eden durum bu kaplama kaliteleridir.

• hakperes kullanıcısına yanıt
    Hayır kazık yememişsiniz o camlar progresif camlar ve işbirliği optiğin intuitiv camından sonraki en iyi camıdır. Fiyat ne ucuz ne pahalı, normal.

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.