Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 1,5 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bk69tr Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı
6.970
Cevap
404
Favori
1.481.591
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 1,5 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!
Giriş
    2088 Mesaj
    |
    |
    maslan7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    0 Mesaj

Seiko 1.6 index Biasferik cam almayı düşünüyorum (+6 +7). Gözgrup mağazaları güvenilir mi? Gözgrup da Atasun tarzında mı? Ne önerirsiniz. Fiyat konusunda 1400 Tl fiyat aldım
    |
    |
    Bahsedilenler: Mrt008500

benim kızımda 7 yaşında 6 numara gözlük verdi hangi cam karar verdininiz siz
    |
    |
    zamanakrepzehri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

biasferik neden düşündününüz bende alma aşamasındayım
    |
    |
    SBest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

seikonun 1,67 inceltme as SCC kaplamaya 750 TL. dendi.
    biasferik SCC kaplamaya 1200 dendi sizce fiyat uygunmu

Bisaferiğin özellikle çocuk için bir artısı varmıdır
    |
    |
    simurgoptical kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8 yaşındaki kızım için 8 ayda 1,5 numara gözlük numaralarında artış olmasından dolayı.devlet hastanesinde yaptırmış olduğum muayene sonrası venividi göz hastanesine gitme ihtiyacı hissettim.kızımın gözleir gerçekten hızla ilerlemiş.artık yeni gözlük alacağız araştırmada sanki sonrlara geldim benimde yılarca kullandığım hawk calmarın artık çok uygunluğu kalmamış seikon camlara yaklaşmış fiyatı aşagıda tablo halinde çıkaracam bana verilen fiyatları
    1,67 inceltme -5,50 -2,00 1,80 -5,50 -,1,75 180
    hawk steel ar 600 TL

seikon scc kaplama asferik 750 TL

seikon biasferik scc kaplama biasferik 1200 tl

burda biasferiğe takıldım ben bunu almamın artısı nedir
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cam fiyatları çok yüksek.ithal cam alamıyacağım anlaşılan.

yerli markalardan kastamonuda işbir ve hawk var hangisi olmalı esnafa sorarsak kendindeki iyi sadece bir optisyen daha adil vevapladı gibi 10 un üzerinde gözlükçü gezdim 1 tanesi işe yarar konuştu.
    optisyenler açısından kötü bir durum tabi bu sosyal boyutuna bakarsak.

(bugün artık bir gözlükçüye sipariş verdim markası ne dedim hepsi bunların aynı yüzde kırk inceltme yapalım dedi 350 tl ye yapacak.30 senedir çalıştığım firma memnun kalırsın dedi çok eskiden tanıştığım bir gözlükçü olduğu için hile yapmıyacağına kanaatim var.)

dünde eski bir gözlükçü de aynı şeyleri söylemişti hepsi aynı bunların diye

camlar geldi takıldı:
    adellens cortex marka 1,56 GB SHMC yazıyor üzerinde işi bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bk69tr -- 6 Eylül 2019; 15:31:46 >
    |
    |

Öncelikle forumda yazılanlara bakıyorum. Şahsım adına yazılanlar için çok teşekkür ediyorum.

Yalnız reklam içerdiği için forum beni engelledi 7-8 gündür giremiyordum.

Sizden ricam beni tercih eden arkadaşlarımız abilerimiz ablalarımız firma belirtmezseniz sevinirim.

Burada yazılanları görünce kayıtsız kalmak mümkün değil. Gerçekleri doğruları yazmaya çalışıyorum. Özelden de bana mesaj yazabilirsiniz.

Mesajınıza gelirsek bu camlarda progressive cam çeşitleri bütçenizi göre değişir.

Öncelikle kaliteli cam istiyorsanız 1.000 tl den aşağıya maalesef yok

Uygun fiyatlı istersenizde 400 tl den başlıyor

Seıko Hoya camlarını tavsiye ederim. Seıko %45 inceltilmiş progressive camlarda da kampanya mevcut.

Gözlükçünüze gidip fiyat alın. Ne kadar diyecekler Seıko ve Hoya camlara.

Sizi doğru bir şekilde bilgilendirmeye çalışırız. İnşallah.

Tekrar san forumdaki arkadaşlara da çok teşekkür ederim. Mesajları için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    maslan7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    742 Mesaj

Selamlar. Hocam ben optikçiye Hawk Plus için gitmiştim, bana ısrarla Hoya Maxxee önerdi ve o şekilde yaptırdık.(Optikçiye bir arkadaşımın referansıyla gitmiştim bu arada. O nedenle tavsiyesine uydum) İnceltme 1.60 yaklaşık 250 liraya maloldu. Ne düşünüyorsunuz bu camlar hakkında? Hawk Plus ve diğerlerine kıyasla nasıldır Maxxee?

|
    |
    Mrt008500 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hawk plus kötü diyemem. Bu ürünlerinde iyi camları var piyasada.

Hoya maxxee kaplaması gayet iyi. Tavsiye ederim

|
    |
    TheLegendy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HL1.5LBC-70 CAM KODU

TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurbuldum -- 10 Eylül 2019; 10:22:32 >

• Teğmen
    238 Mesaj
    Numaralar her iki göz 3.75, zeiss cam için aldığım fiyat 1700 tl. Camlar fotokromik olacak, zeiss duravison silver ve 1.6 photovision olacakmış. Benzer özellikli hoya için 1200 TL dediler. İnceltme oranı da %40 olacak. Fiyat normal mi?

Doktorum transitions signature önermişti ama satan zincir mağaza bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xprofessorx -- 10 Eylül 2019; 23:41:34 >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Yakın zamanda yeni bir gözlük alacağım, -7 miyop ve -2 astigmatım var; ne kadar bir fiyat beklemeliyim. Camların olabildiği kadar kaliteli olmasını istiyorum, duruma göre değişebilecek 1000 tl civarı bir bütçem var.
    |
    |
    -2.75 -1.25 170

ve

-0,75 -2.00 180
    -0.75 -2.00 180

Reçeteli iki gözlük için sadece cam değişimi olacak. Hiç bilgim olmadığı için marka falan sormadım.
    % 40 inceltilmiş Sertifikalı 650, sertifikasız 400 fiyat verdiler 1. gözlük için. 2.gözlük için 150 ve 250 tl dendi onda inceltme yok.
    Biraz burayı araştırınca sertifikasız olayı güven vermedi. Tavsiyesi olan varmıdır ?
  • Er
    0 Mesaj

İyi fiyata almışsınız. Çok güzel cam ve çerçeve. Hayırlı olsun

|
    |
    ozgurbuldum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Verdikleri fiyat hangi marka için verdiler onu öğrenin. %45 inceltilmiş 250 TL ye de var 1.500-2000 TL ye de var

|
    |
    Darkeagle1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar selam ben mavi ışık filtreli cam alıcaktım. Bilgisayar karşısında fazla durduğum için. Bana essilor cam önerildi. Daha fazla koruma sağladığıyla alakalı. UV aşınlarına karşı cart curt. Şuan takılan cam essilor 1.56 Crizal Alz diye geçiyor. 300 lira ödedim. Nasıl bu camlar sizce? Benim hoşuma gitmeyen tek nokta çok fazla toz tutuyor. Temizleme beziyle ve spreyle çıkarmaya çalışıyorum essilor un kendi temizleme kitiyle ama pek işe yaramıyor. Astigmatım var. 0.75 0.75. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum.
    |
    |

Tekrardan marka öğrenip bilgi vereceğim. Hoya nın markası dediler ancak H ile başlayan başka bir adı vardı sanki.Camın gelişi zaten %45 inceltilmiş haldeymiş.Dolayısı ile iki gözlük için aynı camdan gözlük başına 300 tl fiyat verildi.
    |
    |
    Mrt008500 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

--- SİYAH & BEYAZ ---
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,293
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.