Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK! (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tt38 , superplum Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
11.454
Cevap
593
Favori
2.274.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceden Atasun altın paket kullanıyordum 190 tl olmus. Başka bir optige gittim Esilor'un 150 TL'ye paketi vardı adını tam hatırlamıyorum. Yeni çıktı daha bütçe dostu falan demişti çalışan. Sizce hangisini taktirmaliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leventgoktug L kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Öncelikle progressive camlar 300 TL’den başlar. Camın özelliğine göre camın görüş açılarına göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır.
    kampanyada olan camlar mevcut
    Gün içinde sürekli bilgisayar başında iseniz mavi kaplamalı veya uv korumalı yeşil kaplamalı camları tavsiye ederim
    Kafanızın karışması fiyat konusunda oluyor.
    Çok çeşitli camlar mevcut
    Hayırlı akşamlar dilerim

• Mrt008500 M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
    İlginize teşekkür ederim,bugün HOYA SYNC 1.5 HVL BLUE CONTROL (BLC) camı 800 tl fiyattan sipariş verdim.Doğru karar verdim mi bilmiyorum ama bana mantıklıymış gibi geldi
    Hoya camlarda progressive cam istiyorsanız
    Amplıtude
    Summıt
    Daynamıc
    Balansıs
    Lıfestyle
    Mystyle

Ürünler bunlar sync diye bir ürünü yok.
    Size yapacakları cam hoyanın en alt grupları olan amplıtude veya summıt bu ürünleri yapacaklardır.
    Hayırlısı olsun

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!

İŞARETLEDİĞİM CAM YAPILIYOR
    Sync olan camlar normalde tek odaklı camlar
    Uzak ile yakın arasında 1.5 numaraya kadar uzak yakın yani prograsive cam yapılabiliyor.
    Fakat aldığınız ürün hoyanın en alt gruplu ürünü

Bu ürün grubu tek odaklı gruba giriyor.
    Uzak ile yakın arasında çok numara farkı yoksa bu ürün yapılabiliyor.
    Resimde görüldüğü gibi
    GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK!

Bu ürünlerde prograsive grubuna giren asıl camlar

BİLGİLENDİRME İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
    Merak etmeyin camınız kaliteli bir cam uzak ile yakın arasında çok fazla fark olmadığı için bu camı tavsiye etmişler size.
    Prograsive ilk kullanıcılara tavsiye edilen camlardan.
    İyi bir fiyata almışsınız.
    Bize fiyat bilgisi verseydiniz bir şeyler daha yapabilirdik.
    Hayırlısı olsun.

• merhabalar gozluk cami icin opmar ve atasuna gittim opmar rodenstock 1.67 lik bir camin ciftine 794 lira dedi
    atasunda seikonun 1.67 lik bir camin ciftine 820 civari bi fiyat soyledi annemin gozu 4.50 miyop ve ve en onemli kriterimiz camin uzun omurlu olmasi onceki cami hoya idi 7-8yil kullandi camin kaplamasi soyuldu artik
    kendim icin de uzun omurlu olmasi sart olmayan(gozler 2 yilda 1 numara buyuyo) ama fiyatina gore kaliteli bir cam ariyorum atasunun elmas,platin paket veya gene atasunda satilan essilor camdan hangisi iyidir yardimci olursaniz sevinirim

• Zergalas Z kullanıcısına yanıt
    Atasuna hiç bulaşma istediğin gözlükçüden alabilirsin. Seıko kaliteli bir ürün.
    Hoya Seıko aynı firma diyebiliriz. Ürün segmentleri aynı.
    Seçeceğiniz çerçeveye göre cam bakın.
    %45 cam bile incelik olarak yeterli.

• Merhaba,

Cam fiyatlarini ögrenmek ve kaziklanmamak istiyorum ama arastirmalarim sonucunda güncel fiyatlari bulamadim.

Gözlerim 6.25 ve 6.50 miyop.

Zeis markasi için 3600 TL fiyat aldim.
    Hoya markasi için 1900 TL (filtreleri olan kaliteli bir cam oldugunu söyledi.)
    Hoya'nin ekonomik markasi/modeli oldugu söylenen (M ile basliyor) onun için 900TL fiyat verdiler.
    Son olarak Nikon standart cam için kampanyali 1200TL fiyat aldim (Normali 2000TL).

Bu fiyatlarin hepsi çift cam ve indirimli fiyatlar olarak geçiyor.
    1.74 oraninda inceltme sagliyormus.

30 senedir gözlük kullaniyorum. Artik paraya kiyip kaliteli bir cam almak istiyorum ilk defa.

Fiyatlarin dogrulugu konusunda yardimci olabilir misiniz?
    atasunun elmas veya platin paket dediği ürünler çinden kendisinin getirdiği en alt kalite düzeyinde yaptığı camlar.marka ve modelleri bile fason yaptırıyor.yahudi friması yabancı menşei li ayrıca çalışanlarından bir haber polarize camın farkını bile anlatamayan saçma bir yer,atasundan alacağınıza herhangi bir optikçiden alarak daha emin olabilirsiniz.bir sürü eski köklü optik frimaları var kardeşim atasundan alan bir daha almıyor.şikayetvar.com u açın bir bakın derim.iyi günler
    hayırlısı diyelim bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim
  • Ridvankskn42 R kullanıcısına yanıt
    hocam sagolun opmar nasildir onlarda rodenstock cam satiyorlar bir bilginiz var mi bi de atasundaki seiko essilor filan da kotu mudur fiyatlar kayserideki optikcilere gore iyi geldigi icin sordum

Rica ederim. Atasuna güvenme hocam kayseride çok gözlükçü var .Ben bu cam işlerinden hiç anlamam. Kendime gözlük almadan önce buradaki yazıları okuyarak karar verdim. Atasuna bir kere gittim. Almadan çıktım. Sağolsun mrt008500 kullanıcı ismiyle Murat kardeşim forumda tanıdım. İyi ki onu tanımışım. Sizde almadan önce Murat kardeşimden bir fiyat alın derim. Burada güven çok önemli. Ben kendisine uzak olduğum için çerçeveyi başka bir mağazadan aldım. Ama bana cam konusunda ne almam konusunda samimi şekilde yardımcı oldu.Bir daha ki sefere muhakkak Murat kardeşimin yanına Fatihe gideceğim. Buradaki herkese yardımcı olmaya çalışıyor.
    Güven çok önemli. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.Teşekkürler murat bey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba
    Magnetli çerçeve almak istiyorum bulunduğum yerde sordum fahiş fiyat çektiler. Fiyat bilgisi verebilecek olan var mı ? Çerçeve aşağıdaki gibi
    camlarım -2,50 ve -2,75 orta kalite orta incelikte kaplamalı bir cam olması yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaster2005 -- 17 Temmuz 2019; 14:45:1 >
  • blaster2005 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ne kadar fiyat verdiler.
    Markaya göre fiyatları değişir. 300-400 tl. Aralığında fiyatları var

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.