Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK! (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.407
Cevap
590
Favori
2.266.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • opmar optık ten alişveriş yapan varmı kasım 4 dunde yani dün alman malı rodenstock markalı cam aldım 3- 4 gune hazır olcakmiş normal fiyattı 220 tl miş kampanya dan dolayı 135 tl duşmuş abbe degeri 58 miş bılğinize elime geçtiği zaman fikrimi de yazarım duşuk dereceye uygunmuş aldıgım cam incetilmemiş
  • Gözlerimin durumu nedir aliexpress den uygun fiyata çerçeve ve cam almak istiyorum bütçem 200-250 tl sizce aliexpressden mi almalıyım yoksa burada atasun filan mı birde eliexpressi tavsiye ederseniz dükkan ismide önerirseniz sevinirim biraz gözlükçü dolandım çerçeveler çok pahalı 100-200 tl aralığındaki çerçeveler de çok dandik duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    valla hocam derecen yuksek ondan dolayı tavsiye edeceğim markalarından bak derım zeis,seiko,hoya,essilor,rodenstock ve bu markalardan bırını aldınız zaman sertifika fatura mutlaka alın atasundan da uzak durun derım
  • rodenstock perfalit 1.5 hc supersin 1 hafta önce aldım bugun elime geçti çok memnunum ölü bölge yok gıbı bişey her acıdan net göruyorum tavsiye ederim opmar optik te kampanya dan dolayı 135 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymuto -- 11 Kasım 2017; 22:0:35 >
  • Arkadaşlar mavi ışık korumalı gözlükler hk. ne düşünüyorsunuz? Bende ileri düzeyde göz kuruluğu mevcut, işim gereği monitöre sık bakıyorum. Başım ve gözüm inanılmaz ağrıyor. Bu gözlükler biraz olsun işe yarar mı?

• Merhaba arkadaşlar Hoya marka gözlük camı almak istiyorum. İzmir Hatayda oturuyorum. Bildiğiniz veya önerdiğiniz bir optikçi var mı ?
  • YARDIM!

Merhaba arkadaşlar, yıllar sonra donanıma bu konu için girdim.yeni muayene oldum ve numara -12 miyop, 2.5 astigmat. İstanbula yeni taşındım ve hiç bilmiyorum. İstanbulda nereden güvenilir olarak gözlük alabilirim, cam ve çerçeve düşünüyorum. Numara çok büyük olduğu için olabildiğince ince çıkması lazım. Hangi markanın camları ince çıkar, ne almalıyım?

Ve sgk cam çerçeve için ne kadar ödüyor? Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba essilor prevencia cam aldım görüntüde ilk başlarda değilde daha sonradan sararma olduğunu fark ettim kullanıcı pek hissetmez diyolardı blue cut özelliğini ama bariz ortada renk farkı bu durum normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: young_rock

YARDIM!

Merhaba arkadaşlar, yıllar sonra donanıma bu konu için girdim.yeni muayene oldum ve numara -12 miyop, 2.5 astigmat. İstanbula yeni taşındım ve hiç bilmiyorum. İstanbulda nereden güvenilir olarak gözlük alabilirim, cam ve çerçeve düşünüyorum. Numara çok büyük olduğu için olabildiğince ince çıkması lazım. Hangi markanın camları ince çıkar, ne almalıyım?

Ve sgk cam çerçeve için ne kadar ödüyor? Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim.

+1

• Merhaba arkadaşlar. Hoya Hilux 1.67 HVLL alacağım. 2 cam fiyatı 440 tl. Sizce nasıl ?

Nulux alacaktım ama HVLL kaplama Nulux da yokmuş. Sizce Hilux mu ? Nulux mu ?

Yardım edermisiniz ?
  • Konu çok yararlı olmuş teşekkürler.

• yeni gozlugumu zenniden magnetic clipli olanlardan yaptirayim dedim

sph +0.25 cyl -3.50 sectigimde cerceve bu cama uygun degil diyor. hicbir gozlukte bu cami yaptiramiyorum. konuyu bilen biri var midir?

en son bos cerceve siparis verdim cami burada yaptiririm diye ancak ogrenebilirsem ileride diger gozluklerde kullanirim

hata mesajini ekliyorum

bu da goz numaram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemadil -- 26 Kasım 2017; 18:9:28 >
  • gözlükçüler doktorun yazdıgı reçeteyi sistemden görebiliyor mu? (e reçete değil)

• Arkadaşlar işim gereği gün içerisinde sürekli pc-monitör başındayım. Eve gidiyorum dizi-ps4 derken saatlerimi ekran karşısında harcıyorum. Dizi izlerken oyun oynarken pek sıkıntı olmuyor ancak yazı okurken gözlerim resmen YANIYOR! Mavi ışık filtreli gözlükler benim sorunuma çare olur mu? Bir de reklam olmasın aşağıdaki gözlük işime yarar mı? Başka tavsiyelere de açığım.

http://eyeconnection.com/tr/koleksiyonlar/mavi-isik-koruma/william-mat-siyah-mavi-isik
  • ANKAra da han optikler hoya cam satıyor bilen var mı?? Merveoptik hoya yı bırakmış

• Thankx
  • optiklere soruyorum biri seiko iyi öbürü hawk iyi diyor. Hoya hangi bayi satıyor? Ankara için yardımcı olabilecek?

• Merhaba. Hoyanın Blue Control HVLL kaplamasını kullanan var m ? Memnun mu ? Bilgi alabilir miyim ?

• Selamlar,
    her iki gözümde 1.25 miyop olup birinde 1.25 astigmat diğerinde 1.75 astigmatım var. Gözlüğümün camını değiştirmek istiyorum, hangi markayı önerirsiniz? Birde hoya nın fiyatları nasıl?
  • takip

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.