Şimdi Ara

Gözlük aldım ama memnun değilim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta uzağı görememe nedeniyle gözlük aldım ama tipinden memnun değilim aklımda başka türlü bir çerçeve türü var.Şimdi ben bunun yenisini almak için para ödermiyim? Gözlüğün çercevesinin garantisi var. SGK'dan babam emekli.Buna herhangi bir ücret ödermiyim?

Teşekkürler.

• upupupupu ciddi bu
  • Alırken aklın neredeydi hocam? Ve ödersin diye biliyorum.
  • Lens alsaydın ya
  • ben geçen gün gözlük aldım bundan 2 sene önce de almıştım. Bu sefer indirimden yararlanamadım, 3 sene geçmesi gerekiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

ben geçen gün gözlük aldım bundan 2 sene önce de almıştım. Bu sefer indirimden yararlanamadım, 3 sene geçmesi gerekiyormuş

Yani bendemi bekleyeceğim.?
  • bende az önce takmaya başladımda yakına bakınca dehşet bi ağrı geliyor gözüme bide yakına bakınca gözlğkle hafif sulanma oluyo gözümde sende de oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twin Frozr

quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

ben geçen gün gözlük aldım bundan 2 sene önce de almıştım. Bu sefer indirimden yararlanamadım, 3 sene geçmesi gerekiyormuş

Yani bendemi bekleyeceğim.?

Parasıyla alacaksın işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 18 Ocak 2012; 20:25:19 >
  • Atasundan aldıysan 1 ay değiştirme süresi var çerçevenin. Adamlar müşteri memnuniyetine önem veriyor epey. Başka yerden aldıysan malesef.

Biz Atasundan aldık Atasun'un Kocaeli Şubesi yandı bir de öyle bir olay var tabi
  • 2 yıl geçmesi gerekiyor sanırım çerçeve için?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.