Şimdi Ara

Gözler yorulmasın, karanlık mod nasıl açılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, foruma gelen yenilikler konusunda birisinin forumun mevcut temasının gözü çok yorduğunu söylediğini okudum, mesajı da buraya ekliyorum.

Tarayıcımız üzerinden karanlık modu nasıl aktifleştireceğimizi göstereceğim, mobil uygulamada var mı bilmiyorum ama tarayıcıdan girenlerin işini kolaylaştıracaktır. (Mobil tarayıcıda da yapılabiliyor.)

Arama çubuğumuza brave://flags yazalım, Chrome için chrome://flags şeklinde.

Ben Brave tarayıcı kullanıyorum, Chromium tabanlı herhangi bir tarayıcıda tarayiciadi://flags yazarak ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Karşımıza üst kısımda böyle bir arama çubuğu çıkacak, o bölüme "Dark" yazalım. Karşımıza bu ayarın çıkması gerek.

Şimdi seçeneklere bakalım, buradan istediğinizi seçebilirsiniz, benim gözüme en uygun olan seçenek, "Enabled with selective inversion of non-image elements" seçeneğiydi, siz de deneyerek kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz.

Sonra sayfanın alt kısmında böyle bir uyarı mesajı ile karşılaşacaksınız, tarayıcınızı yeniden başlattığınız zaman karanlık moda kavuşmuş olacaksınız.

Buna ek olarak sayfanın üst kısmını da karartmak için eklenti mağazasınndan koyu tema ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.Gözler yorulmasın, karanlık mod nasıl açılır? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öğrenen -- 6 Şubat 2021; 14:18:2 >

• 85 yıldır herkes istiyor. Şu karanlık temayı bir türlü yapmadılar.

Bu senin bulduğun taktik sadece mobildemi çalışıyor?

• ısrarla neden karanlık tema özelliği getirmezler foruma anlamıyorum. eyyy dh yönetimi, insanların göz sağlığından elinizi çekin!

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Mesajınızı görmediğim için dönüş yapamadım, hem mobil hem masaüstü, herhangi bir Chromium tabanlı tarayıcı ile kullanabilirsiniz.

• Hocam yok mu bunla ilgili çalışma @Jeolog.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.