Şimdi Ara

[GÖZAT.COM] ERGONOMİK NOTEBOOK İSTASYONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU TARZ ÜRÜNLERİ KULLANAN ARKADAŞLAR,SİZCE BU ÜRÜN KULLANIŞLIMIDIR? DİĞER ÜRÜNLERİ İNCELEDİĞİMDE HARDDİSK YUVASI,5 USB PORTUNU HER ÜRÜN ÜRÜNDE GÖREMİYORUM. AMA ÜRÜNE AİT BİR MARKA-MODEL BELİRTİLMİYOR OLMASI DA DÜŞÜNÜDÜRÜYOR...

https://www.gozat.com/default.asp?

RGONOMİK NOTEBOOK İSTASYONU - 59,90 YTL

Ekranı göz hizasına kaldırarak boyun ve sırt ağrılarını önleyen, sağlık açısından ideal bir notebook standı...

SD, MMC, MS vb. gibi 24 farklı kart formatını destekleyen kart okuyucu
    5 adet USB 2.0 Yuvası
    İdeal konum için yükseklik ayarı
    External Harddisk yuvası
    SBR özel Bilek Dinlendiricisi
    Metalik Gümüş renkli
    USB Tak Çalıştır

• Bunda birde fan olsaymış tadından yinmezmiş valla...euheue
  • Başka resmileri var mı bu harici hdd olayı güzelmiş.Ancak resimlerde bunu göremedim :(
    Zaten 2 resim var:)
  • Ne markası belli nede malzeme kalitesi plastikmi nedir hiç bir bilgi verilmemiş
  • Cihazın HB'deki bir yorumu

Fiyat ve ozelliklerine bakarak hemen satinaldim. Esas ilgimi ceken hem notebook standi olarak kullanilmasi hem de usb coklayici olarak is gormesi idi. Fakat ne yazik ki ozellik olarak belirtilen seyler calismiyorlar. Dolayisi ile bir çöp satinalmisim. Hic tavsiye etmem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: visceroid

Cihazın HB'deki bir yorumu

Fiyat ve ozelliklerine bakarak hemen satinaldim. Esas ilgimi ceken hem notebook standi olarak kullanilmasi hem de usb coklayici olarak is gormesi idi. Fakat ne yazik ki ozellik olarak belirtilen seyler calismiyorlar. Dolayisi ile bir çöp satinalmisim. Hic tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAC mono -- 18 Eylül 2008; 22:24:08 >
  • Bende harici hard disk girişi olduğu için almayı düşünmüştüm.
    Yorum ürkütücü alan olursa yorum yapsın lütfen.Yani bu parayı benim kadar önemsemeyip deneme yanılma yöntemiyle ürünü alanlar demek istedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.