Şimdi Ara

Göz6 TV8 BİTTİ (BERNA KEKLİKLER VE ERDİ SURVIVOR'DA)(BULUT DA SURVIVOR'DA;) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
1
Favori
9.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Survivor a yarışmacı seçildiğine göre yarışma basit bir survivor formatında olmalıydı. Mesela ütopya gibi bir çiftlikte çekilip bahçesinde basit parkurların olduğu koşmalı atlamalı fırlatmalı ortamlar olan bir yerde çekilebilirdi.
    Veya Güney sahillerimizden sakin bir koyda da olabilirdi. Açık hava ve fiziksel oyunlar olsaydı survivor atmosferine daha uygun olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göz6 evinden elenen ilk isim Ece oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 24 Eylül 2016; 17:04:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulut, Orhun'u paramparça eder yalnız. Orhun neyine güveniyor bilmiyorum ama kavga etmediği kişi kalmadı.

• Benim şaşırdığım olay en son Erdi tek diğerleri hepberaberdi, ege bile erdi'yi yazmıştı ne ara zeyd orhun ve ege gidip erdi'nin tayfası oldu? Yeni gelenler de 1i bi gruba diğeri diğer gruba gitmiş gibi görünüyor.
  • Erkeklerden favorilerim Ramazan ve Samet kızlardan favorilerim Serenay ve Ecem. Survivora yakışırlar. Erdi de halka oynuyor hep, dedikodu yapmıyorum diyor full dedikodu yapıyor. Erkek dediğin ağır olur, hani espri olur iyi de olur ama bi sınırı var sınırını bilmiyo gözümde şaklabanlığa kaçıyor ama reytingi var işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metz -- 29 Eylül 2016; 19:25:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

Benim şaşırdığım olay en son Erdi tek diğerleri hepberaberdi, ege bile erdi'yi yazmıştı ne ara zeyd orhun ve ege gidip erdi'nin tayfası oldu? Yeni gelenler de 1i bi gruba diğeri diğer gruba gitmiş gibi görünüyor.

Bulut'un, Zeyd'e ben seni o kadar korudum ama sen şöyle yaptın böyle yaptın demesi Zeyd'in içini doldurdu. Zeyd o gruba daha tam girmeden öncede dedi zaten Bulut'u yazacaksanız ben varım diye çünkü Ramazan, Zeyd'in adını vermişti ve Zeyd elenme tehlikesi geçirdi bunun faturasını da dolaylı yoldan Bulut olarak düşünüyor. Bulut'un liderleşmeside Orhun'u rahatsız etti en son Orhun-Bulut kavgasından sonrada düşmanımın düşmanı dostumdur düşüncesiyle ev 2 gruba bölündü. Burada kilit isim Kadir. Onun vereceği oy çok önemli. Ramazan eve gelince hafiften doldurdu onu ama bakalım neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luimneach -- 29 Eylül 2016; 19:36:31 >

• Yazık oldu Kadire. Gitmesi gereken kişi sameddi.

• Bu Erdi saygısız ve ahlaksızın teki. Acun bunu bilerek 1. yaptırıyor. Böyle yarışma olmaz oh ne güzel kavga eden pislik yapan birinci olsun

• Ne yapsalar boooş gökten gelen bir karaaaaaaaaarr vardır. Sen gideceksin survivora bayrampaşa çocuğu ERDİ REYİZ

Göz6 TV8 BİTTİ (BERNA KEKLİKLER VE ERDİ SURVIVOR'DA)(BULUT DA SURVIVOR'DA;)
  • NE YAPSALAR BOŞŞ GÖKLERDENNNN GELEN BİR KARARRRRRRR VARDIRRRRRRRR

SENİ DE SEVİYORUZ ZEYD REYİZZZZZZ

ERDİ VE ZEYD İ DESTEKLEYEN SEMİH ÖZTÜRKÇÜ TAYFA BURADA MI?

• Zeyd sen mükemmel bir detaysın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 4 Ekim 2016; 19:29:08 >
  • Yarışmayı sadece Berna için izliyorum geri kalanlar hiç birşey ilgilendirmiyor beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi ve Zeyd çok komik lan asdfhgjklsadfghj

SİZİ ŞAMPİYON YAPTIRACAĞIZ..
  • Bulut nasıl birinci olur cidden enteresan Erdi-Zeyd-Ege-Orhun 4 lüsünden en az desteklediğim Orhun gitti.Resmen laz tayfa kumpas kurdu Erdi reise.
  • ALAYINIZ GELSİN.

• Erdi ve zeyd ve bir sporcu olarakda çok fit gördügüm samet başarılı olsun isterim.

tüh ulan tam yazıyordum samet zeyd'e ateş etti.
  • Berna Keklikler çok iyi ya
  • REİS BU HAFTA DA 1.OLDU..
    GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR VARDIR..

ZEYD SANA DA HELAL BRO..
    BERNA KEKLİKLER İ DE KAPTI..

SİZİNLEYİZ ERDİ VE ZEYD..
    ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN..

• Serenay, zeyd, berna keklikler bir alay itici su 3 u gitse yarisma guzellesecek. Erkeklerden suleyman, kadinlardan da ecem in survivor a gidecegini dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Serenay, zeyd, berna keklikler bir alay itici su 3 u gitse yarisma guzellesecek. Erkeklerden suleyman, kadinlardan da ecem in survivor a gidecegini dusunuyorum

Süleyman değil de Ramazan olmasın o :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.