Şimdi Ara

Göz6 TV8 BİTTİ (BERNA KEKLİKLER VE ERDİ SURVIVOR'DA)(BULUT DA SURVIVOR'DA;) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
1
Favori
9.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eleme oyunu başladı.

• Baya basarisiz bi yarisma.Çöp.Semih Oztürksuz, bu tarz siradan yarismalar tutmaz maalesef.

• hani bunlar taksiye çıkıp para kazanacaklardı?
    sadece özel arabayla acundan ayarlı tipleri taşıyorlar, acun sağ cepten çıkartıp sol cebe koyuyor.
    bbtrden bile kötü bir yarışma olmuş.
  • Ne igrenc ve yapmacik bir yarisma. Karakterler falan.
    Dun ve bugun biraz takip ettim de,
    -ay pastami o? Ay pasta ya dayanamicam pasta ya ay pastaaaaa (mal gibi ayakta dikilip rol kesiyor)
    Heleki o sabah odada genel bir muzik caliyor sanirim dislerini fircalarken kiviran yatagin icinde oynayan ortada durup dururken dans etmeye calisan tipler igrenc
  • Kızlar evinde Meltem ve Berna arasında olay yaşandığı için Meltem şu an canlı yayında değil ve görüntüler incelenecek.

İlk eleme erkekler evinden olacak. Erkeklerin hepsi Erdi'yi yazdı. Ramazan'da Zeyd'i söyledi ve Erdi ve Zeyd ilk haftanın eleme adayları oldular. Bu hafta eleme yok. Haftaya 4 kişi oylamaya katılacak ve gidecek kişi belli olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 16 Eylül 2016; 23:26:46 >
  • Kızlardan iki berna ve seranay hoşuma gitti

Erkeklerde de Orhun karakter olarak sağlam duruyor. Ramazan buluttan ayrılırsa onuda tutabilirim.

Erdi SEMİH ÖZTÜRK REİS olmaya çalışıyor ama asla değil yakışmıyor ona.
  • Meltem ve Berna olayı nasıl oldu acaba :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genius_11 kullanıcısına yanıt
    bu yarışmayı izlemiyorum beni pek çekmedi.ama bu yorum aşırı saçma.

Bir televizyon programı sayesinde tanıdığın bir insanı, televizyon programlarından üstün görüyorsun.
    O kişinin olmadığı programların tutmayacağını söylüyorsun.
    1-Semih Öztürk, 1-2 senedir televizyon dünyasında olan biri.Ondan önce hiçbir program tutmuyor muydu ?
    2-Semih Öztürk`ten önce de x, y farklı şahıslara hayranlık duymamış mıydın ?

Bu programı 2 gün izleyip bu programdan da birine aynı hayranlık duygularını besleyip, bir süre sonra onu tüm programlardan üstün tutmaya başlaman mümkün.

Özet: şahıslara bu kadar bağlanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

bu yarışmayı izlemiyorum beni pek çekmedi.ama bu yorum aşırı saçma.

Bir televizyon programı sayesinde tanıdığın bir insanı, televizyon programlarından üstün görüyorsun.
    O kişinin olmadığı programların tutmayacağını söylüyorsun.
    1-Semih Öztürk, 1-2 senedir televizyon dünyasında olan biri.Ondan önce hiçbir program tutmuyor muydu ?
    2-Semih Öztürk`ten önce de x, y farklı şahıslara hayranlık duymamış mıydın ?

Bu programı 2 gün izleyip bu programdan da birine aynı hayranlık duygularını besleyip, bir süre sonra onu tüm programlardan üstün tutmaya başlaman mümkün.

Özet: şahıslara bu kadar bağlanmayın

Ne hayranligindan bahsediyorsun dostum sen bir sey bilip bilmeden? Bir cumle kurmusum Semih dangalagiyla alakali, zirva zirva konusmussun.

Ben Semih Ozturk'un karakterinden hic haz etmeyen biriyim gercekte bana oyle hareketler yapsa saldirirdim oyle soyleyeyim. Ama soyle de bir gercek var, Utopya kadar sacma bir program da onun bu karakteri sayesinde devam etmistir. Semihi en cok sevden en cok nefret edende o programi o adami izlemek icin izledi bu yadsinamaz. O yuzden de dedim ki bu tarz vasat konseptli yarismalar Semih Ozturk karakteri olmadan tutmaz diye. Hayranlik falan bos bos konusma yani klavye delikanlisi seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genius_11 -- 18 Eylül 2016; 21:03:33 >

• Göz6’na dair her şey, Öykü Serter’in sunumu ve Hakan Hatipoğlu’nun yorumlarıyla 16.30’da Göz6 Panorama’da!
  • Semih Öztürk Göz6 Panaroma'da favori iki erkeğin Zeyd ve Erdi olduğunu söyledi.

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Bu akşamki programı izleyemedim, son anda açtım hemen bitti zaten, kısaca önemli neler oldu yazabilir misin?
    Eve yeni birileri mi girdi, elenen oldu mu? Meltem bir kızı itmişti ceza aldı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eros68 kullanıcısına yanıt
    Ben de izleyemedim çok ters zamana koydular. Izleyen bizi bilgilendirsin

• demek ki acun demek survivor ve o ses demekmiş.
    ne dizileri ne showları ne yarışmaları tutmadı, orjinal formatı yapınca başarıyormuş.
    bu yarışma da fenomen gibi berbat. bbtr bile daha iyiydi,o derece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

bu erdi nezaman dayak yiyecek. 4 gözle bekliyorum

:)) hocam ilk defa kendi ismime bir tv programında denk geldim, şansa da kimsenin sevmediği bir karakter erdi

• Çok az izledim ama Erdi ve Zeyd komik karakterler 2 sinden biri kazansın.
  • şu evdeki yaşı büyük olan bayanın üzerine özellikle şu koyun bakışlı kız çok oynuyor( b erna KES miş adı)......kimse bu kızı neden uyarmıyor ?nereye yazsam ne yapsam bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duyguluboy -- 23 Eylül 2016; 1:55:28 >
  • Acun orjinal formata para vermek istememiş (Pasaporte a la isla) kendi kafasına göre bir format uydurmuş, haliyle çuvalladı program. Reytingler rezil durumda, cast seçimi berbat, oldukça yapay bir program olmuş. Acun, formatı kopyala yapıştır yapamadığı müddetçe başarısız oluyor. Bu evde ekmek elden su gölden, zor şartlar yok, oyunlar Lunapark seviyesinde sen bu programla mı Survivor'a adam alacaksın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Acun orjinal formata para vermek istememiş (Pasaporte a la isla) kendi kafasına göre bir format uydurmuş, haliyle çuvalladı program. Reytingler rezil durumda, cast seçimi berbat, oldukça yapay bir program olmuş. Acun, formatı kopyala yapıştır yapamadığı müddetçe başarısız oluyor. Bu evde ekmek elden su gölden, zor şartlar yok, oyunlar Lunapark seviyesinde sen bu programla mı Survivor'a adam alacaksın?

kızların kavgası da kolpa o zaman
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.