Şimdi Ara

Goz Gore Gore Yalan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam goz gore gore yalan soyluyor ama programdaki kaliteli Turk medyasi baskanim yalan soyluyorsunuz diye birde medyadan yakinirlar bir an icin ayni pozisyonda Aziz yildirimi dusunun medya neler yapmisti

http://m.youtube.com/watch?v=vOSy6tv4qQA&feature=youtu.be&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DvOSy6tv4qQA%26feature%3Dyoutu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atarlı ergenler gibi şu hareketlere bak
  • Sadri Şener' de şike teşvik konularında şaka yaptım demişti ve mahkeme hiç ceza vermemişti TS' a..
  • adam akıllı sıkıştırsalardı da şöyle bişey çıksaydı keşke. kayıtlara alındığını bilmiyor mu bu adam niye sallıyor böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

adam akıllı sıkıştırsalardı da şöyle bişey çıksaydı keşke. kayıtlara alındığını bilmiyor mu bu adam niye sallıyor böyle.

• tabi tabi işinize geldiği gibi
  • Aziz Yıldırıma sallıyor ama türk futbolundaki en karaktersiz isim şuanda kendisi. cemaatin adamı liseli reis edalarıyla tanınır hacıosmanoğlu.
  • quote:

adam akıllı sıkıştırsalardı da şöyle bişey çıksaydı keşke. kayıtlara alındığını bilmiyor mu bu adam niye sallıyor böyle.

• Allah rızası için şu sezonun kupasını versinler Trabzonspor'a, bu ve bundan sonra gelecek başkanları düşünemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmax

tabi tabi işinize geldiği gibi

Hı?
  • quote:

bu programı canlı izledim. montaj bu video

• Trabzonsporun %98i cahillerden oluşur
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PerenaL

quote:

bu programı canlı izledim. montaj bu video

montaj olduğunu biliyorum, bobiler yazısı çıkıyor zaten. fakat çokta farklı değildi amele bakışları.

• Hacıosmanoğlu'na şok ceza
    PFDK, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na 30 gün hak mahrumiyeti ve 22 bin TL para cezası verdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.