Şimdi Ara

Göz atma ekranı ( Glance screen ) Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu Night Rain ile beraber açmış bulunuyoruz. Bilgilerin yarısından fazlası ondan gelmiştir.

Glance screen özelliğini destekleyen modeller ( Türkiye'de satılanlar, satışa sunulacaklar )

1520

1320

1020

925

920

830

820

720

640XL

640

620

Desteklemeyen modeller ( Türkiye'de satılanlar )

930

735

630

625

535

530

525

520

Glance screen ile ilgili her türlü yardım, bilgi paylaşımı, güncellemeler burda.

Göz atma ekranı linki;

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/g%C3%B6z-atma/106e0a97-8b19-42cf-8879-a8ed2598fcbb?signin=true

Glance Screen Nedir ?

Göz atma ekranı, kilit ekranının düşük güç kullanan bir sürümüdür ve ekranı uyandırmaya gerek duyulmadan önemli bilgileri hızlı bir şekilde göstermek üzere tasarlanmıştır. Saat, tarih, takvim, bildirimler ve hava gibi bilgileri görmenizi sağlayabilir.

Glance Screen ile çalışan MSN uygulamaları:

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/sa%C4%9Fl%C4%B1k-ve-fitness/cbb8c3bd-99e8-4176-ad8c-95ec6a3641c2

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/hava-durumu/63c2a117-8604-44e7-8cef-df10be3a57c8

Glance ekranına resim koymak için uygulamayı indirin ;

https://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/glance-background/7c3378ff-2844-480b-b2e2-783537201b84

( Uygulama bilgisi için fsh77'ye teşekkürler )

Glance Screen Ayarları ve Şarj tasarrufu:

Göz atma ekranını kullanırken şarj konusunda tutumluluk sağlayan ayarlar için:

1)Göz Atma Ekranı ''Özet'' seçeneğinde olsun.(Yakınlık sensörüne elimizi sallayarak göz atma ekranını kolayca açabiliriz.

2)Tarih, ayrıntılı durum bildirimi, hızlı durum bildirimleri ve arka plan uygulamasının açık olması şarj tasarrufunuzu etkilemez.

3)İstisnalar bölümünde ''Şarj sırasında her zaman göz atma ekranını göster'' seçeneği açık olabilir yine bu seçenekte cihazımızı şarj ederken saati ve bildirimleri görmemizi sağlar.

4)Ekstra olarak gece boyunca telefonumuz açık kalacaksa göz atma ekranını daima açık seçeneğine getirip üç farklı renk seçeneğine sahip gece modunu açabiliriz. (Gece modu arka plan uygulamasını kapatır.)

Kilit ekranına hava durumu ekleme;

Öncelikle bing hava durumu uygulamasını telefon hafızasına kurun. Hafıza kartındaysa telefon hafızasına taşıyın. Ayarlar > kilit ekranını açın. Arka planı hava durumu olarak seçin. Hemen altta uygulamayı aç yazan yere tıklayın. Uygulamayı açtıktan sonra ekranı sağa doğru çekerek favorilere gelin, alttaki + olan yere tıklayıp şehrinizi seçin. Seçtiğiniz şehir favorilere eklenecek daha sonra şehrinizin üzerine basılı tutun. Ana konum için ayarlaya tıklayın. Yukarıda " birincil kutu ve kilit ekranı güncelleştirildi" bildirimi çıkacak. Geri tuşuna basarak telefonun ana ekranına gelin.

Ayarlar > göz atma ekranını bulup açın. Göz atma ekranı yazan yere tıkayıp, özet > aralık > daima açık olanlardan birini seçin. Altlara doğru arka plan uygulaması tıkı kapalıysa açın. Gece modu açıksa belirlediğiniz saatler arasında glance ekranında hava durumunu göremezsiniz. Gece modunu kapatmak için başlangıç ve bitiş saatini aynı yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumuu -- 30 Mart 2015; 1:37:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Glance screen ile ilgili her türlü yardım, bilgi paylaşımı, güncellemeler burda.

Rezerve.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hava durumu nasıl eklenir diye yazdım. Bi yanlış varsa hocam söyleyin düzelteyim

• Desteği verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Hava durumu nasıl eklenir diye yazdım. Bi yanlış varsa hocam söyleyin düzelteyim

Sıkıntı yok hocam ellerinize sağlık.

Yeni bilgiler yolda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem anakonu destekleyen modelleri yazarsan iyi olur ilk mesaja
  • Doğru hocam bakayım hangileri destekliyor.

• Ellerine sağlık

• cangunner kullanıcısına yanıt
    Teşekkür hocam

• https://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/glance-background/7c3378ff-2844-480b-b2e2-783537201b84
    Cok iyidir ozellikle aslan kafası resmini amoled ekranlar icin tavsiye ederim.
  • L520 de glance ekran varmi

• fsh77 kullanıcısına yanıt
    Oh be şükür hocam. Bunun adı neydi diye dusunuyordum. Bi ara kullanmıştım sonra silmiştim. Çok saol hocam. İlk mesaja ekliyorum

• 520de yok maalesef hocam.

• Yerimizi Alalım....
  • Destekleyen cihazlardan başlayalım bende 1320 var ve destekliyor

• 920 destekliyor

• darkmonstar35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ekliyorum

• Teşekkürler hocam güzel konu olmuş

• Ekledim teşekkürler

• Mangal Yürek Darius kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.