Şimdi Ara

GOW3 PS3un 50% kullaniyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence doğru diyordurki daha yeni %20 rem artışı oldu konsolda ve kapalı spu larda açılsa dediği kadar var ben sony yi en çok bu yüzden seviyorum konsolun hemen limitlerini kulanmıyorlar örnek ps2 dede aynısını yaptılar ki son senelere çıkan oyunlardaki farkları kimse inkar edemez tam tersi ms yse konsolunda hemen butun limitini kulanıyorki bu da illerde konsolda kulanıcılarına sunduğu oyunlarda fazla fark sunmaması kötü oluyorki zamanla populerliğini yitiriyor ama belki 360 ta farklı olur zaman gösterecek zaten 2010 dan itibaren kimin ne kadar gücü kalmış göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Hee %100 gücünü kullanınca Crysis gibi olacakmış.

Nedir bu Crysis sevdan yahu, geçen biri Bad Company 2 grafikleri Crysisten iyi diyince resmen adresini bulup döner bıçağıyla dalacaktın

Bu şu kadarını kullanıyor muhabbeti sıktı artık hiçbirinin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum.

Hacı oyunu 2 sene sonra oynayabildim ama ağlattım çok güzel bişey ya öyle demeyin. Crysis'e laf atan karşısında beni bulur o derece

• Heyecan verici bir başlık. Hoşuma gidiyor. Sektörü canlı tutmak adına güzel haberler yapılıyor. Gow 4 bundan daha gelişmiş olacaktır. Daha iyisini hayal edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 13 Mart 2010; 23:06:25 >
  • şimdi %50 derken neyin %50'si işlemcininmi yoksa grafik işlrmcininmi,yok eğer grafik işlemci diyorsa o çoktan %100'nü kullanıyor eğer işlemciyse doğrugurda işlemciyle grafiğin ne alakası var ,saçma sapan birşey bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

şimdi %50 derken neyin %50'si işlemcininmi yoksa grafik işlrmcininmi,yok eğer grafik işlemci diyorsa o çoktan %100'nü kullanıyor eğer işlemciyse doğrugurda işlemciyle grafiğin ne alakası var ,saçma sapan birşey bu

genel olarak konsolun verdiği imkanların %50'si sanırım. amaan sıktı bu muhabbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

şimdi %50 derken neyin %50'si işlemcininmi yoksa grafik işlrmcininmi,yok eğer grafik işlemci diyorsa o çoktan %100'nü kullanıyor eğer işlemciyse doğrugurda işlemciyle grafiğin ne alakası var ,saçma sapan birşey bu

ps3ün gpu'sunun tek başına bir anlamı yok ki,cell ile birlikte çalışarak böyle grafikler veriyor rsx
  • Bunu neye göre belirliyorlar. @ soufly1 arkadaşımızın dediği gibi %50 sini kullanıyor gibi şeyleri nasıl hesaplıyorlar diyelim ki hesaplıyorlar niye tamamını kullanacak bir oyun yapmıyorlar.Bunların açıklaması gelse iyi olacak.Bana bu gibi şeyler inandırıcı gelmiyor artık.
  • Oyun interaktif mekanlar karakterlere yüklenen poligon sayıları çok iy..i ama ? oyun CGI Render olarak göremeyiz-PS3 De %100 oyunlar hiç bir zaman göremeyeceğiz-bunlar firmaların satış politikaları ve söylemiş olduğu laflardır aradan 3 yıl geçicek çıkan oyuna firma biz ps3'ün %70 kullandık aman bekleyin aradan uzun yıllar geçer başka seri çıkar bu böyle gider zaten CGI Oyun şu anda parmaklan saysanda azdır onun için GOW 3 Grafiklerde yeter şimdilik-teknolojide bunu diyor zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Oyun interaktif mekanlar karakterlere yüklenen poligon sayıları çok iy..i ama ? oyun CGI Render olarak göremeyiz-PS3 De %100 oyunlar hiç bir zaman göremeyeceğiz-bunlar firmaların satış politikaları ve söylemiş olduğu laflardır aradan 3 yıl geçicek çıkan oyuna firma biz ps3'ün %70 kullandık aman bekleyin aradan uzun yıllar geçer başka seri çıkar bu böyle gider zaten CGI Oyun şu anda parmaklan saysanda azdır onun için GOW 3 Grafiklerde yeter şimdilik-teknolojide bunu diyor zaten..
    />

• Ps 3'ün %100'lük gücü varmış. Bu gücün %50'sini Gow kullanmış geriye kalan %50'lilik güçten %20'sinide Uncharted 2 kullanmış sonra Gow 3 kullandığı gücün %17'sini geri vermiş bu durumda Ps3'ün ne kadar gücü kalmıştır ?

%50'mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 15 Mart 2010; 7:29:35 >
  • Bir oyunun, hem de exclusive bir oyunun, bir konsolun %50'sini kullanması iyi bir şey mi? Bence oyun ve konsol adına felaket
  • PS3 e Gow 3 den daha iyileri gelir demek istiyorlar bunda da haklılar bence. Rakip konsolların da durumu ortada, geçen sene en iyi grafik ödülünü kazanmayı bırak aday oyunları bile yoktu...
  • bence %30 unu bile kullanmıyor
  • ya adam diyor ki;biz %50'sini bile kullandığımızda işte ortaya böyle bir sanat eseri çıkartabiliyoruz,(size de bu kadarı yeter zaten)siz asıl bundan sonra yapacaklarımıza bir bakın,bunlar daha başlangıç diyor kafasına göre...saçma ya.

sanki ps3'ün çıkış oyunu gow3 gibi konuşmuyorlar mı,gıcık oluyorum,%50 imiş...nerdeyse 3. nesil cihazlar çıkacak (kinaye yapıyorum),3 yıldır piyasada olan cihazın en baba oyunu için hala %50 diyorlarsa,ya oyun yapmaktan haberleri yok,yada bizi keriz niyetine koyuyorlar.oyuna 100 TL para vericem ve görebileceğim teknolojinin ancak yarısını görebileceğim,bide utanmadan söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voldemort -- 15 Mart 2010; 17:26:40 >
  • sony dir ne dese yeridir : P
  • Ps3 şu anda gösterdiğinden daha iyisini gösteremez. Kamera açısını daraltarak ve görüş alanını küçülterek ortaya daha detaylı grafikler çıkartıyorlar. Bence PS3'ün grafik anlamında bir sıkıntısı yok, gayet yeterli ve güzel.
    Yarın PS4 çıksa kullanacağı teknoloji ve özellikleriyle fiyatı rahat 2000 Lira ve üzerinde olacaktır. Bu yüzden şu an PS3 gibi güncel bir konsola sahip olanlar kendilerini şanslı saymalı ve ellerindeki ile mutlu olmalılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voldemort

ya adam diyor ki;biz %50'sini bile kullandığımızda işte ortaya böyle bir sanat eseri çıkartabiliyoruz,(size de bu kadarı yeter zaten)siz asıl bundan sonra yapacaklarımıza bir bakın,bunlar daha başlangıç diyor kafasına göre...saçma ya.

sanki ps3'ün çıkış oyunu gow3 gibi konuşmuyorlar mı,gıcık oluyorum,%50 imiş...nerdeyse 3. nesil cihazlar çıkacak (kinaye yapıyorum),3 yıldır piyasada olan cihazın en baba oyunu için hala %50 diyorlarsa,ya oyun yapmaktan haberleri yok,yada bizi keriz niyetine koyuyorlar.oyuna 100 TL para vericem ve görebileceğim teknolojinin ancak yarısını görebileceğim,bide utanmadan söylüyorlar.

işte burada sony'nin verdiği mesaj konsolun ömrünün daha çok olduğu
  • 10 yıl Tabi destek 10 yıl konsolun ömrü 7 yıldır ve daha 3. yıldayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps_3S_lim -- 15 Mart 2010; 18:38:55 >
  • Konsoluna guvenen cpu ve gpu icin performance monitor koysun. Sag ust kosede gorelim kacta kac kullaniliyor. Ha bu arada cpu veya gpu nun yuzde yuzunu kullanmak icin cok super oyun yazmaniza gerek yok. Normalde cpu komut setinde olan bir multimedya komutu yapmasi gerek islemi 1 cycle da yapiyorsa o komutu kullanmam, onun isini gorecek 2 komut kullanir iki cycle da yaptiririm bir spe kullanacakken ayni anda iki spe kullanirim al sana ne kadar yukleniyorum islemciye. Islemci yuku birazda kod optimizasyonuna baglidir. O yuzden yuzde su kadarini kullaniyorum yuzde bu kadarini kullaniyorum diyerek ancak cocuklari kandirabilirler. Oyunu super yaptim Game Of the Year olur aslanlar gibi oyun desin basimin ustunde yeri var. Ama eleman bu stratejilerle milleti kandirmaya kalkmasin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.