Şimdi Ara

Gotham City Impostors (DH ANA KONU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel olacak gibi , grafiklerde hoş gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ancient Mariner

quote:

Orijinalden alıntı: The Shorh

İndirdim yorumlarım ;

Konsol'ların TF'si olabilir , çok çeşitli silahlar , haraketler var. Kanatlanıp uçmak , zıpzıp'dan zıplayıp yükselmek .. aklınıza gelene çılgınca herşey.

Şuan bir kaç Aim sorunu var çıktığında eminim düzelir , bu oyun multiplayer sıralamalırını zorlar , multisinde şuan 9 bin küsür kişi var . Odayı buldu hemen 3 çizgiyle. Çok çeşitli şeyler yapabilirsiniz aşırı zevkli

Şuan Demo galiba hocam ?

Evet Demo henuz tam surum degil

• Ben bi türlü oyun bulamıyorum .1 saattir oynamaya çalışıyorum fakat yoğunluktan mıdır nedir oynayamadık :)
  • güzel bi oyuna benziyor.
  • Oyunu dün sıkılmadan 1,5 saat kadar oynamışızdır.Multide ki silahlar , aparatların çeşitliliği çok güzel.Bayağı da eğlenceli olmuş multiplayer.Yanlız tek girdiğinizde adam bulmakta sıkıntı çekiyorsunuz , ben arkadaşlarla ancak oyun bulabilmiştim.
  • F2p olmayacak demi bu oyun ?
  • Arcade oyun olacak 1200'den satılır sanırım ya da 1600.
  • Gamespot kod dağıtmıyormuş artık, kaçırdım kötü oldu Güzel oyuna benziyor.
  • Müthiş zevkli bir oyun olacak gibi görünüyor. Şamata ve katliam ikisinide barındırıyor.
  • berbat zaten oynamasanızda olur 1 .5 saat boşa gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

berbat zaten oynamasanızda olur 1 .5 saat boşa gitti

Otorite konuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

berbat zaten oynamasanızda olur 1 .5 saat boşa gitti

Otorite konuştu

Gotham City Impostors (DH ANA KONU)

• Oyun gayet güzel bence,oynayanalr ekleyebilir Gt:tolgaytok
  • Bana kod falan gelmedi.
  • Demoyu oynadım. Garfikler temiz ve hoş. Level sistemi ve silah çeşitliliği güzel. Ufak haritalarda hızlı oynanış sistemi var. Reklamlarla şişirilen bir çok işi boş oyundan daha zevkli.
  • Full versiyon alan varmı ben almayı düşünüyorum.http://www.konsolussu.com/2012/02/gotham-city-impostors-video-inceleme/
  • Ben ful olarak aldım oyunu.Oyun on numara tek sorun oyun bitince tekrardan başka oyuna atamıyo seni arada bi lag var bide başka sorun yok level 17 yim bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantemike

Ben ful olarak aldım oyunu.Oyun on numara tek sorun oyun bitince tekrardan başka oyuna atamıyo seni arada bi lag var bide başka sorun yok level 17 yim bu arada.

Bende alıcam ya
  • Ben de çıktığı gün almıştım , çok fazla oynamaya vaktim olmadı fakat oyun çok eğlenceli , umarım oyuncu sayısı düşüpte multisi oynanmaz hale gelmez..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.