Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5x8 Ortalama güzellikte bir filler bölümdü. Ama esas olay haftaya kopacak
    Bat vs Cat
  • abi bu çevirmen ne biçim iş yapıyor ya bu kadar yavaş çeviri mi olur
  • Selina ne kilo almış lan öyle tombik olmuş
  • Dizi aşırı saçma gitmeye başladı

5x9

Lee karakterini zorla diziye kaktırmaya çalışıyorlar. Gordon ile barbara bilinen bişeyken baya adamlar evrenin dışına çıkıp sıvamaya başladı. Bu zorla yamamaya çalışmalarında ki amaç nedir hala çözemedim. İkincisi bu bölümde dahada ilerlettiler bu saçmalığı barbara'nın çocuğunu alıp beraber büyütme kararı aldılar yani ne saçma bir olay örgüsü şimdi? Barbara'da bekliyordu yani öyle mi alın çocuğu büyütün diye. Zaten Bane'i saçma sapan cast ettiklerinde ayar olmuştum şimdi daha da saçmaladılar.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    ilk defa 1 bölümü beğenmedim gerçekten.
    kafalar pırıl pırıl beraber karar almışlar bide plan yapıyorlar kafaları yedim.
    sona yaklaşırken mala bağladılar resmen.
  • 4.sezonda kaldım son 2 sezon.Sıktı ama sırf Bruce'u merak ettiğim için devam edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x10 İnanılmaz bir bölümdü. Gerçekten, tek kelimeyle inanılmazdı. Geriye kaldı son 2. 5x11 için yayınlanan promoda gördüğümüz gibi işler daha da çığrından çıkacak.
  • Vay be eskiden bu konu alev alevdi artık yazan 2-3 kişi kalmış. Sanırım dizide ölen herkesin geri gelmesi insanları diziden soğuttu, çok sevmeme rağmen ben bile 5.sezona henüz başlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    fan yapımı mı?
  • ben hiç izlememiş olanlara bile açın sırf 5'i izleyin diyorum. dizi muazzam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

ben hiç izlememiş olanlara bile açın sırf 5'i izleyin diyorum. dizi muazzam
    5.sezon o kadar iyi mi ya? İlk 4 sezonu izledim ama 5.sezona hiç başlayasım gelmiyor, belki bi ara toplu bi şekilde izlerim hepsini.

• 5.sezon o kadar iyi hocam
  • Bu diziyi niye böyle oldu bittiye getirdiler anlamadım. Yavaş ve uzun bir şekilde işlenebilirdi. Sağlık olsun. Gül gibi konuyu çok kalitesiz işlediler.

• Teşekkürler dizi hakkında vermiş olduğunuz spoiler için :D
  • Nereye varmaya çalışıyor bunlar böyle ya.

• Joker

Gotham (2014 - 2019)

Cameron Monaghan'lı Jerome Valeska,genç Joker için biçilmiş kaftandı. İlk ortaya çıktığında tamam joker bu dedik.Gotham'da ki en iyi villain doğuşuydu.Ama çok geçmeden adamı sahnede öldürdüler,tüh joker bu değilmiş ters köşe olduk dedik.sonra tekrar canlandırılınca,ulen gene ters köşe olduk joker buymuş dedik.Ama tekrar öldürülüp birde yerine onun gibi davranan kardeşi Jeremiah ortaya çıkınca dizi iyice saçmalamaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 22 Nisan 2019; 23:18:20 >

• Final bölümü beklentilerimi karşılamadı ama Penguin ve Riddler sahneleri güzeldi. Bu ikisini özleyeceğim.
  • yine ortalama bir bölüm izlerim diye beklentisiz gothamı açtım megerse final bölümüymüş.Bayağı güzeldi duygulandım şimdi ilk sezonundan beri takip ettigim dizi bitti diye
  • adamlar önceki bölüm yarasa bile demediler son ana kadar

bu bölümde doğru düzgün göstermediler bile batman'i çocuğa çene ekleyip kostüm giydirmişler resmen

selina'yı da beğenmedim

keşke biraz daha güzel bitirselerdi
  • Dizi gayet tadında bitti. Özleyeceğiz gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.