Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt

Hocam Arrow’da da vardı bu Ras al Ghul. Sanırım ölmeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Hocam Arrow’da da vardı bu Ras al Ghul. Sanırım ölmeyecek.

arrow u 3.sezonda bırakmıştım,oliver ras al ghul u öldürmüyor muydu zaten :D
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt

Evet galiba ölüyordu Arrow'da. Aslında benim demek istediğim; Gotham eskiyi anlatıyor, Arrow günümüzde geçiyor diye biliyorum. Yani o zaman öldüyse şimdi Arrow'da olamazdı demek istemiştim. Burada da ciddi ciddi tartışmışlar.https://www.quora.com/Who-killed-Ras-Al-Ghul-Head-to-the-demon-BATMAN-OR-ARROW İkisi farkli evrenlere ait falan demişler. Bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• altyazı niye hala gelmedi la
  • Kadro efsane.

• Jerome, Crane ve Tetch'in birlik olması efsane oldu harbiden. Jerome'un ağızının yanması sinyali verdi fakat ben hala joker olmadığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Jerome, Crane ve Tetch'in birlik olması efsane oldu harbiden. Jerome'un ağızının yanması sinyali verdi fakat ben hala joker olmadığını düşünüyorum.

Bence ta kendisi, hapiste attığı kart ile sinyalini verdiler zaten. Spoiler butonu çalışmıyor tam detaylı yazamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jerome,Bruce sahnesinde aklıma direkt bu geldi. Bence çok güzel sahneydi. Catwoman da biraz oturmaya başladı.

Bu arada Joker,Scarecrow,Mad Hatter üçlüsü EFSANE.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt

Uyuz oluyorum zaten batmanin jokeri kurtarışlarına. Bırak ölsün işte
  • Uzun bir fragman yayınlandı.

• Lawsford27 kullanıcısına yanıt
    Sanırım tek bölüm için değil bu fragman. Çok olay gözüktü çünkü.
  • Lawsford27 kullanıcısına yanıt
    Evet; 17 ve 18 birlikte verilmiş.

Gotham 4x18 Promo "That's Entertainment" (HD) Season 4 Episode 18 Promo

• Ed ve lee ne ayak arkadaş ilginç bir durum oldu lee kendi tarafına çekti bilmececiyi şimdiki leeyi çok sevdim diyebilirim korkusuz oldu resmen.
  • Lee için katil olacaklar fav. Hastasıyız Morena Baccarinin.

• 2.sezon sonunda işlerim olduğu için diziyi bırakmak zorunda kalmıştım dün gece 3.sezona başladım. Çok özlemişim.

Dizi su gibi akıyor piyasadaki en Underrated dizilerin başında gelir ama tek sıkıntısı keşke şu bölümler 22-23 bölüm yerine 10-12 bölüm ve 1 saatlik olsa tadından yenmezdı.
  • işler iyi gitmiyor bence. konu bulamaz oldular saçmalamaya başladılar ufaktan. cılkı çıktı artık ölemeyen, dirilen veya çakması ortaya çıkan tiplerden.
  • Edward Nygma

Enymga

Haha kendimi acayip zeki hissettim bunu farkedince
  • bir dizi düşünün ki sadece iyi yönde ilerlesin.gotham'ı ilk izlediğim zamanlar dizinin bu kadar iyi bir hal alacağını hiç tahmin etmemiştim.hem oyuncular hem de senaristler aşırı kaliteli. ben mckenzie nam-ı diğer jim gordon yavaş yavaş dümeni eline almaya başlamış, bazı bölümlerin yönetmenliğini o yapıyor. cw'deki bütün dc dizilerine ders veriyor gotham.
  • Çok iyiydi bu bölüm. Beklediğimize değdi.

• bu ne ya hala altyazı yok arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.