Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En sevdiğim sahne:

• İlk üç bölümün isimleri;

1- dawn of night: Pax penguina

2- dawn of night: in the fall

3- dawn of night: out of the frying pan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.sezonun ortalarında bırakmıştım ama Crystal Reed katılmış diziye o kadar bölümü nasıl izleyeceğim Crystal Reed'in rolü hakkında bilgisi olan var mı? Kalıcı mı olur yoksa basit bir rol falan mıdır?
  • Fragman bakınca çok keskin bir süper kahramana dönüş olacak gibi dizide. Hoşuma gitmedi açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle. Liseli bir ergen daha Bruce. Direk Kara Şövalyeye geçiş diziyi bitirecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi bu haliyle saçma olacak gibi umarım yanılıyorumdur.
  • Bende anlayamıyorum. Dünyanın en iyi dedektifi,127 dövüş sanatında usta, dört beş dil bilen koca karakteri liseli bir ergene indirgediler. Inanamiyorum. Batman olmak, Batman ruhunu yaratmak bu kadar basit olmamalı. Çok soğudum diziden. James,Harvey etrafında dönmeye devam etmeliydi.

• Arkadaşlar 3x02'yi henüz izledim. Poison Ivy'yi neden büyüttüler?
  • venomstr kullanıcısına yanıt

hangi bölümdü hatırlamıyorum ama arkhamdan kaçanlar arasında yaşlı bir adam vardı. dokunduğu kişiyi yaşlandırıyordu. poison ivy de kısa da olsa bu dokunuşa maruz kaldı ve kurtulurken kanalizasyona düşmüştü galiba sonrasında büyümüş halde çıktı.
  • poison ivy olayı gerçekten saçma oldu bence. normalde bu kadın bilim insanı değil miydi? ayrıca catwoman'ın hala çocuk olup da poison ivy'nin yetişkin olması acayip mantıksız geliyor bana.
  • Gotham 4. Sezon Fragmanı - Bir Kara Şövalye Doğuyor!
  • Cocuk halde batman olmamış.Keşke getirmeselerdi.
  • Yeni sezon başladı.
  • 4.sezon 1.bölüm
    Suç lisansları ilginçmiş ama bütün sezon boyunca böyle devam edeceğini sanmıyorum. Bruce'un gordon'un yanından kaybolma sahnesi iyiydi yavaştan başlıyoruz sanırım Scarecrow çok iyi olmuş. Son olarak Tabitha der susarım
  • batman begins havası sevdim

• Adam sıfır eğitim ile bildiğimiz Batman oldu inanamıyorum yav. Bari geleceğe gidip flashbackler ile eğitimini gösterseydiniz. (Arrow gibi). Dünyanın en iyi dedektifi olan bir karakteri yaratmak bu kadar kolay olmamalı. Ne yani bir anda hızlı hareket etmeyi mi öğrendi. Veya dövüşürken iki kişiyi alt etmeyi. Inanilmaz hatalı gitti dizi. Senin Batman yaratırken o ruhu eklemen gerekli karaktere.

ScareCrow müthiş. Kostümü inanılmaz. The Dark Knight ve Arkham Asylum daki Scarecrow'dan çok daha iyi oldu Scarecrowumuz.

Kostüm diyince Tabitha ablamız demeden olmaz.

Geri sarıp sarıp izledik valla:)

• Nihayet Tabitha ve ikizlerine kavuştuk..
  • güzel başladı sezon.

tabitha aşığım sana lannnnn
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.