Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bruce komple diziden çıksa 2-3 bölüm de böyle devam etse kimse sorgulamaz Bruce Wayne vardı bi tane o noldu demez.
    Villainler iyi kotarıyor durumu. Sofia yı oynayan hatunu çok uzun zamandır takip ederim. Kadın dizide tanrıça gibi instagram hesabındaki fotoğrafları görünce takipten çıkasım geliyo resmen :D
  • Solomon Grundy ve Ra’s al Ghul girdikten sonra diziye alışamadım. Basitleşti sanki, garip oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x11

Bu Sofia Falcone tam şerefsiz.

Sırf hırsı yüzünden babasını öldürttü. Pyg harbinden öldü mü acaba emin değilim. Jerome'un geri gelmesi de süper oldu.

• arkadaşlar 12.bölüm için altyazı sitesinde 2018 de görüşmek dileğiyle yazılmış.Yine mi ara veriyor bu dizi

• Arkadaş dönen dönene..Herkes geri döndü.Bir Fish kaldı...Tabitha gene döktürdü...

• Nasıl bir bölüm olmuş böyle. Bu bölüm Sofia falcone ne kadar cani onu görmüş olduk açıkcası. Tabitha harici bölüm tırt bana göre bruce zaten hiç saymıyorum atla geç.
  • Dizi kendinden soguttu keske hic batman olayina girmeselermis

• Bana göre dizi 10 numara ilerliyor.Mantık hataları vs illa ki var ama diğer DC, Marvel dizileri ile kıyaslayınca bir çoğundan kat ve kat iyi durumda.

Jerome'un dönmesine çok sevindim vallahi, umarım uzun soluklu olur bu sefer.
    Harvey reyize de "gitme nolur geri dön" diyesim geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 12 Aralık 2017; 12:13:12 >
  • Bruce Wayne bu hale düşürmek. Gordon bu hale düşürmek. Yazık. Sağlam Villianler olmasa dizi izlenmez bile.

Tabitha sen misin ilacım

• Bruce'u iki bölümde ergene bağlamaları hoş olmadı Flash dizisini bıraktık Barry'nin ergenliği yüzünden bu çıktı bu seferde.Sophia'yı fazla abarttılar kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 14 Aralık 2017; 13:53:45 >
  • bencede bu dizi marvel dizilerinden çok daha iyi,hatta onlara bakış süper tüm bölümleri zevk alarak ve kahkaha atarak izliyorum,dizi uzun süreli araya girmiş sanırım ben son 4 bölümü daha yeni izledim tek oturuşta bence dizideki çoğu olan şey filmlerle bağlantılı olarak gidiyor yada öyle yapmaya çalışıyorlar,
    11.bölümün sonunda pengueni arkham a tıktılar batmanin ilk filmlerindede arkhamdan kaçıyordu pengunenin dizide de o şekilde olucak sanırım,Jerome ölmüştü ama, onuda fish i diriltikleri gibimi diriltiler acaba nasıl oldu orayı benmi kaçırıdm yoksa göstermedilermi??
    dizinin atmosferi çok süper ya o havayı çok iyi veriyorlar, kaçık bir şehir herkes manyak

edit:bruce un oldugu sahneleri ileri alıyorum izlemeye katlanamıyorum keşke onu koymasalardı daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 14 Aralık 2017; 21:41:24 >

• Yani her karakterin 2-3 kere ölüp kaybolup sürekli geri gelmesi dirilmesi bazen canımı sıkıyor
  • Dizide ölüm diye bir şey yok.

Bu Jerome denen velet gene mi geldi ya? İtici herif.

Alfred neden Bruce'un ortam çocuğu olmasına kızdı bu kadar?

• bu dizi nerede?

• Şunu da gördüm ya Diziyi iyi ki bırakmışım

• Dizi ne zaman geri dönüyor?
  • gotham kendini sürekli geliştiren, daha iyiye giden bir dizi. şu aralar favorim. çok geniş bir karakter yelpazesi var, monotonluktan ve sıkıcılıktan uzak. dizinin tek kötü yanı bruce wayne. evet gotham dizisinde en kötü unsur bence bruce wayne

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Şunu da gördüm ya Diziyi iyi ki bırakmışım

Bu dizi bence kalitesinden hiç ödün vermedi. Bu çocuğun ne kadar iyi bir oyuncu olduğu ortada, karakterinide çok iyi oynuyor.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Hocam çizgi romana biraz olsun sadık kalmaya devam etseydi ben de son sezonda bırakmazdım fakat sürekli ölenlerin bir şekilde geri dönmesi ki bunların birkaç kez tekrarlanması gerçekten canımı sıkmaya başlamıştı. Penguin ve Riddler'ı gerçekten çok severek izliyodum ama fotoğraftaki şahsın o şekilde geri dönecek olması bana bi kahkaha attırdı, sırf reyting uğruna dizi saçmalamaya başlamıştı gerçekten. Ben de dedim ki kendi kendime, buna harcayacağım vakti çizgi roman okumaya ya da daha kaliteli dizilere harcarım.

• sezonun devamı ne zaman
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.